1 380+ відгуків про 1995 року

Мої відгуки →
шумоізоляція
4.2 Відмінно
  • 5 Ціна
Роботяга,ходова дешева в обслуговуванні. Від користування одне задоволення.
Юрій27 квітня 2020
Дивитись ще 14 відгуків про Volkswagen T4 (Transporter) груз-пасс. →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна
Сім'я
  • 5 Ціна
Володів авто більше 10 років, за весь час тільки хороші враження, авто комфортне, салон і багажник вмістом, дуже дешеве в обслуговуванні, думаю кращий варіант за свої гроші, а ціна як на ваз 2109, хоча тут нема що порівнювати по всіх параметрах
Іван25 квітня 2020
Дивитись ще 110 відгуків про Daewoo Espero →

• 5 Ціна
Бмв е34 Для своїх років прекрасне авто. З ремонтів ,тільки раз в рік заміна передніх шарових. По коробці автомат ніяких питань, міняв масло кожних 50т.км двигун м50 від заміни до заміни не грама масла не брав. З мінусів це корозія задніх крил. Більше мінусів не бачу.
Олександр21 квітня 2020
Дивитись ще 137 відгуків про BMW 520 →

4.6 Відмінно
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
  • 5 Ціна
Отличный мотик для города и по области - со светофоров пулляет, в междурядье пролезет, пассажира повезёт да и с ветерком! Не прожерливый, не прихотливый, надёжный. Лошадок хватает и для трассы - набирает уверенно, обгоняет прытко. Обслуживается просто - пластика почти нет, доступ везде.
Павел Кольцов17 квітня 2020
Дивитись ще 4 відгука про Honda CB 500 →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
300 тис.км 7 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Автомобиль нам достался в идеальном состоянии после немца. За более 5 лет эксплуатации проблем с машиной не было ни каких. Очень теплый зимой...долго не остывает салон. Кондиционера не было но мы никогда не ощущали дискомфорта. Люк был- но использовали только на проветривание. Двигатель ОМ 605.911 работает ровно и тихо...турбины не было. Масло от замены до замены на одном уровне. Автомобиль если куплен у аккуратного хозяина прослужит вам долго и верно...денег тянуть не будет. Сравнивать его я не могу ни с каким новым авто.
Виктор13 квітня 2020
Дивитись ще 22 відгука про Mercedes-Benz E 250 →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція
дорожній просвіт
Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Машина клас, економна, прийомиста, дуже сподобалось в керуванні та впевненості на дорозі, гальма супер на всіх колесах діскові, за весь час володіння авто лише замінював масла та фільтра, більше нічого не ламалось, не шумна, мягка по бездоріжжю, коробка автомат без нарікань, ривків, стуків нічого такого не було, не сподобалось, лише те що не зручно замінювати масляний фільтр
Андрій Петрович Ярошевич17 березня 2020
Дивитись ще 30 відгуків про Volvo 460 →

• 4 Ціна
Первый минивен в моей практике. Очень автомобилем довольный! Особенно тем что из пассажира авто превращается в грузовик за считанные минуты. В обслуживании дешевле чем Шаран! В ходу мягче чем Шаран! К сожалению замкнула проводка и спасти не смог.! Буду собирать на такой же!
Павел07 березня 2020
Дивитись ще 15 відгуків про Fiat Ulysse →

вартість обслуговування, гальма
Перший власник 290 тис.км 10 л / 100 км Подорожі
  • 4 Ціна
Машиной очень доволен. За 10 лет эксплуатации проблем не было. Если все вовремя менять, тогда все отлично. Из плюсов: вместительный, мягкий, надёжный, комфортный. Минус это расход топлива, но увы у нас v6, это нормально. Расход в среднем 12, трасса 10л бензина. Эмоции на высоте от вождения такого авто. Может кто-то скажет, что это 25 летняя старуха, при всем она лужена zzz, метал толстый не консерва. Она даст фору многим современным авто на дороге, а если кватро то это танк. На свой возраст машина комфорта, запчасти есть, советую.
Вячеслав Вячеславович Палагнюк03 березня 2020

вартість обслуговування, гальма
Перший власник 290 тис.км 10 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Очень хороший семейный автомобиль, динамичный, мягкий, уверенно делает обгон, хороший клиренс так, как живу в сельской местности мне подходит. На ТО ездил когда надо было, ходовку поменять, масла, фильтра все. Проблем не было. Крепкий, надёжный автомобиль, доставляет только радость. На дальние расстояния не устаёшь, хороший свет, шумоизоляция хорошая.
Вячеслав Вячеславович Палагнюк03 березня 2020

4.0 Добре
якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція
Перший власник 860 тис.км 27 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 4 Ціна
Машина комфортабельная,за отсутствием рамы мягкая на наших дорогах. Салон не убитый. Естетический вид салона и самого кузова сохранен, без корозии. Двигатель масла не берет. Техническое состояние систематически контролируется на СТО.
Владимир19 лютого 2020
Дивитись ще 6 відгуків про MAN TGL →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
  • 5 Ціна
Хороше і економне авто, ніколи не підводило, обслуговувалося вчасно, ходова мотор коробка в нормі
Олег18 лютого 2020
Дивитись ще 327 відгуків про Renault Laguna →

Перший власник Сім'я
  • 4 Ціна
Машина не дорогая в использовании,и непроблематичьная, хорошее авто!!!
Илья18 лютого 2020
Дивитись ще 113 відгука про Nissan Sunny →

4.4 Відмінно
динаміка, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
  • 5 Ціна
Покупал как первый серьезный мотоцикл после совкоциклов. За все время владения не было ни одного раза что бы я стал на трассе из за проблем с поломками, забывал уследить за уровнем топлива - да. Тормоза тормозят, движок едет. После 30тыс км решил клапана отрегулировать - клапанная крышка и ГБЦ в состоянии идеально белого алюминия, небольшой бронзовый налет был в передней части головы где ближе к выхлопной. Не слишком комфортная посадка, тяжеловат особенно по городу, не любит низких оборотов, комфортная тяга появляется после 2500-3000 оборотов. Рулится очень не плохо, закладывать можно низко. К тормозам надо привыкнуть, можно сказать что они слабоваты, но это субъективно. Система питания карбюраторов производится посредством вакуумного клапана на топливном кране, когда мембрана изнашивается бенз идет самотёком и когда бак сушится до 1/4 карбюраторам не хватает бенза начинает беднить и глохнуть. Заказал на али новый краник за 300грн и проблем больше нет. В целом что бы гонять прямо мота хватает. Но для серъезных маневров он дубоват. К коробке никаких претензий никогда небыло, всегда на трассе хочется 7ю воткнуть, а её нет.
Валентин18 лютого 2020
Дивитись ще 3 відгука про Suzuki GSX →

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, динаміка, шумоізоляція
4.2 Відмінно
  • 5 Ціна
Машина не дорогая, очень большая, на все случаи жизни, и отдых и помочь кому-то что-то перевезти. Я доволен таким простым и доступным авто . Купил бы по новее версию.
Стрижаков Юра17 лютого 2020
Дивитись ще 14 відгуків про Volkswagen T4 (Transporter) груз-пасс. →

динаміка
  • 5 Ціна
Дуже надійне,сімейне,вмістке авто.Холодильник заходе в багажник зі свистом. За два роки володіння ніяких нарікань,запчастини порівняно не дорогі,ціна якість супер. Один недолік жорстка підвіска,але на те він універсал,пів тони везе легенько. Рекомедую! Це ще ті авто,які робили на совість.
Evgenij15 лютого 2020
Дивитись ще 44 відгука про Volkswagen Passat B4 →

4.4 Відмінно
якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція
динаміка, дорожній просвіт, витрати палива
  • 4 Ціна
Надійна і комфортно машина. Ходова надійна і мягка. Салон не втратив вигляду за 25 років. Для далеких поїздок просто супер, за рахунок ваги дороги тримається прекрасно.
володимир11 лютого 2020
Дивитись ще 64 відгука про Peugeot 605 →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна
  • 4 Ціна
1.5 года езжу, накатал 30 тис. поменял лампочку.никаких поломок вообще, експлуатирую акуратно. Машине 25 лет но она в отличном состоянии
Николай11 лютого 2020
Дивитись ще 701 відгук про Audi A6 →

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція
динаміка, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість
3.4 Добре
  • 3 Керування
  • 3 Надійність
  • 4 Ціна
Економічний та хороший надійний німецький автомобіль Не сподобався що маленький і ламався із за старості та вбитого стану, а так роботяга добра своїх грошей він стояв купив за ціною 700$ Мінялося по ходовій часті підшипники наконечники рульові шарові опори та салейнблоки ричагів мотор та коробка не погана слабі їхні місця це кузов, а так машинка супер хто хоче купити собі тож дивіться на стан автомобіля це все що я можу розказати про час володіння таким авто.
Олександр10 лютого 2020
Дивитись ще 47 відгуків про Volkswagen Golf III →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
динаміка, дорожній просвіт
  • 5 Ціна
Хороший комфортний автомобіль, естетичний вигляд радує, кузов не гнелий. Запчастини якісні і не дорогі, простий у ремонті.
Любомир Lubomir10 лютого 2020
Дивитись ще 166 відгуків про Ford Escort →

4.8 Відмінно
динаміка, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна
14 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Машина очень хорошая, семейная приятная езда. В ремонте машина не дорогая
Dmitriy04 лютого 2020
Дивитись ще 31 відгук про Nissan Maxima QX →