Відгук Yamaha Jog 2003

Ремінь Привід
Варіатор Коробка передач
Більше 5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Пробіг на спідометрі пише 3 000, однак після 9999 все починається з початку, тому реального пробігу не знаю. В мене було два скутери. Один Yamaha Aprio Gog старого зразку, який відкупив в знайомого хорошого механіка. На ньому прокатався 5 років, далі його вкрали, злодій свої три роки відсидів, а тим часом я придбав такий самий Yamaha Aprio Gog але вже новіший. Раніше я катався на Хондах, на Сузукі, на більших об\'ємах двигунів з більшими колесами і від кожного з мопедів залишились різні відчуття. Давайте з Honda Dio. Найтихіше працює з усіх і найповільніше їздить. На двох різних катався і чомусь межу 50 км/год вони ледве долають. За кермом Yamaha було дуже весело спостерігати за реакцією водіїв яких обганяв з кермом Honda та Suzuki. У них шансів жодних. Літом ходжу на роботу попри гаражі і часто бачу одну й ту саму картину - завжди як не один то другий сидять біля розібраного Honda . Мені навіть пропонували обмін двох скутерів Honda на мій скутер Yamaha - я відмовив. Скутер Suzuki тверезіший, шустріший, але більше про нього нічого сказати не можу, бо на період тестового заїзду варіатор переключався якось дуже дивно і бракувало швидкості до повної радості. Брав ще скутер на більших колесах якогось китайського виробника і це була жесть. В нього неадвекватно там все. Даєш газ - реакції ніякої, потім проснувся і дає газ, відпустив газ - реакції ніякої і через секунду тільки газ відпускається. Дуже неадекватний дриндулет - не раджу нікому такі двомісні мопеди. І нарешті Yamaha. Різький старт з місця. Разок чуть не перекинувся. Під стімку гору? Без проблем. Проста гора, де машиною потрібно або тримати розгін, або переключитись на понижену - скутер впевнено їхав 60. Мотор не боїться дальніх рейсів, не боїться перегріву. Варіатор якщо зроблений, то до нього можна 5 років не заглядати. Новіший скутер мав 2,5 роки і ніразу ніде нікуди не лазив з викруткою. На попередньому чистив фільтр повітряний і розбирав карбіратор, а потім не міг довго підібрати свічу. В новому за майже три роки лише чуть просів акомулятор. Власне тому й раджу японця скільки б він не коштував. І машину хочу тоже тільки японську. З мінусів там тільки те, що голосно дринчить і розхід бензини всі кажуть ніби 2,5, але мені здається більше. Думаю 3,5л. В скутері класно, що і переднє колесо блокується на бік і заднє колесо блокується і місце куди ключ вставляється теж блокується. Другий раз мені гараж вскрили, дещо позабирали, а скутер не осилили.

Андрей
14 квітня 2021