Volvo 4 відгука про Volvo V60 2012 року

4.9

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач

Дивитися всі вживані Volvo V60 2012

Volvo V60 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

224 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Вольво це є Вольво, марка говорить сама за себе. Дорога для цієї авто це середовище яке вона не відпускає, втримує як ніхто. Вузли та механізми заточені під це середовище іпри тоиу - просто і сердито.

Volvo V60 2012

Дуже якісне, економне і комфортне авто, рекомендую всім!Якщо комусь сподобалося V60, але є сумніви брати чи ні? Однозначно брати!

Volvo V60 1.6D MT (115 л.с.) Drive  2012

Volvo V60 1.6D MT (115 л.с.) Drive 2012

Перший власник 190 тис.км

Авто супер.Мягка,комфортна,економна,вмістима.Знаходитись за кермом такого авто одне задоволення.Машинка сапер "РЕКОМЕНДУЮ".Ціни на ТО як у Французів.

Volvo V60 1.6D MT (115 л.с.) Drive  2012

Volvo V60 1.6D MT (115 л.с.) Drive 2012

Перший власник 195 тис.км 6 л / 100 км

Пользуюсь автомобилем, больше года. Приганял из Бельгии. Машинка очень резвая, комфортная и удобная. Приемлевый расход. Доступная по обслуживанию. Все ТО прохожу на Вольво, так как у них дешевле и толковые мастера. Машинку рекомендую. Хорошее сочетание цена качество.

Відгуки про моделі Вольво

Відгуки про Вольво В60 по рокам