Volvo Відгуки про Volvo V60 Cross Country

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 1652 відгука про Volvo
  • Volvo V50 2011

Volvo V50 2011

Volvo V50 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону, вартість обслуговування

Автомобіль в ідеальному стані,на 17 колесах. Машина жостка досить, була низькувата тому поставив спереді і ззаду проставки по 3 см,маш на стала ще м’якша . Шумка хороша . 6 передач, недавно появилась проблема з турбіною,реставровував на сервісі ,не получилось толком,далі мені іншу турбіну ту забрали, машина стала живіше їхати ,форсунки також реставрував ,тому що купувати нові не дешево,900$ нові коштують з роботою. Також проблема з музикою є,телефон можна підключити тільки через кабель,черкз блютуз не іде.

Віталій

Відгуки про моделі Вольво

Хочете придбати Вольво В60 Крос Кантрі та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volvo V60 Cross Country від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про Вольво В60 Крос Кантрі будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.