9 відгуків про Volvo V50 2010 року

Мої відгуки →
5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт
Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Вольво мав змогу володіти вперше і відверто не хочеться продавати таке авто, адже зарекомендувало себе лише з позитивної сторони. Думаю загальні плюси і мінуси можна прочитати на просторах інтернету, там досталь відгуків, я ж хочу звернути увагу на тому, що мене приємно або не приємно вразило. Почнемо з плюсів: - приємно вражений якістю шумоізоляції, вона на дуже хорошому рівні, при їзді на швидкості 140 км/год із включеною музикою можна спокійно говорити з пасажиром який сидить на задньому сидінні. - зручність сидінь, при моєму рості 193 см. максимально комфортно почуваю на тривалих поїздках 4-7 год. проте позаду мене поміститься хіба що дитина. - якість штатної музики, я люблю якісне звучання і у вольво це був ще один приємний момент. - доступність запчастин, не відчував жодного дискомфорту у пошуку, все з легкістю можна купити. Тепер мінуси: - кліренс, якщо у вас мало стажу водіння та ви не відчуваєте авто, я б не рекомендував саме цю модель вольво, адже авто дійсно низьке і часто можна зацепити днищем авто. - це універсал, але місця для пасажирів на задньому сидінні відверто мало, часто чув скарги що всі очікували що в цьому авто значно більше місця. Авто залишає лише приємні враження і впевнений, що всі хто володіє v50 зі мною погодяться.
Макс01 травня 2021

168 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 5 Ціна
Приятно удивлен динамикой, расходом, надежностью, удобством и дизайном. Цена-качество бомба!!!
Шура Балаганов28 березня 2021

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, простір салону
169 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 4 Керування
  • 5 Ціна
В прятном шоке от вольво... реально, авто не дооцененное!!! 2.0 - 100киловат это для нее многовато!!! Легкая машина со 100 киловатами рвет всех!!! А расход радует!!! За такие деньги 7000-8000 баксов... эта машина огонь!!!
Шура Балаганов08 березня 2021

• 5 Ціна
Сімейний автомобіль! Дуже крутий дизайн, білий шкіряний салон зручний і виглядає просто шикарно ; бізнес-клас. Мотору вистачає для необхідних потреб, на трасі поводить себе шикарно, без проблем маневрує, щодо керування то тут окрема історія, дуже крута чутливість, тримає дорогу, підвіска високої якості, розхід чудовий, багажник місткий. Машина чудово підійде для сім\'ї і подорожей!
Юрій31 жовтня 2020

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт
204 тис.км 5.8 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Очередной отзыв про Volvo V50 1,6D 2010 год. Первый уже набрал более 6000 просмотров, езжу уже 10 месяцев без проблем доволен поменял медные прокладки под форсунками с одной форсункой поигрался три, поменял без проблем сам, мембрану сапуна поменял, поменял часть воздушного патрубка к турбине был подорван. Все это делал для того, чтобы двигатель был чистым, расход продолжает радовать. Город до 5,8л. трасса меньше 4л. это до 120 км/ч у нас мало дорог где можно ехать быстрее....все остальное в норме работает хорошо, еще радует цвет машины мыть надо раз в 5 меньше чем черную. Из-за карантина езжу на много меньше чем на бехе ..кому повезло мне или Volvo не знаю ...может потом что-то добавлю...
Віктор19 жовтня 2020

4.8 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
202 тис.км 5.2 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Вот так быстро и прошло почти 6 месяцев....как размещал первый отзыв о вольво....скажем прямо не разочарован....начну с преимуществ которые почувствовал .....первое Евро 4, на Бехе было Евро 5, без проблем едим на нашей саляре, не надо лить присадки и чистить EGR как на Бехе, клиренс все же немного выше чем на Бехе поэтому в лес по грибы и рыбалку, заезжаю дальше, но осторожно...это все же не Паджейрик, по обслуживанию Volvo немного дешевле, если брать не оригинал, к примеру топливный фильтр одинаковый, но его в европе вообще не меняют, качество топлива. Поменял масло и фильтра на Volvo это что-то с чем то, заморок на много больше, чем на BMW. Салонный фильтр поменять в Volvo, это шедевр от Шведов, а для замены масляного фильтра, надо снять корпус воздушного фильтра. Но все это не критично....расход топлива продолжает радовать. Но на обгонах надо быть внимательнее, конячек не хватает что - бы, как на Бехе оп и три машины обогнал. По комфорту на Volvo все окей, немного лучше, чем на Бехе, но это личные ощущения...выворот передних колес меньше чем у Бехи, поэтому разворот в два приема там где на Бехе в один...пока все....
Віктор22 липня 2020

• 5 Ціна
Стильна, надійна, і дешева в обслуговуванні. Їздив в Європу на відпочинок, враження від машини тільки позитивні.
Тарас25 квітня 2020

4.8 Відмінно
якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція
дорожній просвіт
200 тис.км 5 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Буду сравнивать с бехой тройкой 318 Е91, ей владел почти три года , расход на литр меньше, но и лошадок на 30 меньше, сидения на вольво удобнее,поясничный валик супер и регулировка края водительского сидения по высоте , в дальней дороге это огромный плюс, по маркости темный штофф бехи проигрывает светлому вольвы это к стате приятно удивило, если за салоном следить то светлый салон и красивее и практичнее, управляемость там и там на высоте только передний и задний привода имеют свои особенности, вольво на ходу немного мягче из за этого тише в салоне ,салон вольво чуть больше, но это визуально...., вольво не хватает шестой передачи и ксенона, внешне беха красивее , по обслуживанию и надежности пока не знаю , думаю равноценны , в средней комплектации беха круче ,по расходу топлива 316 не проиграет , по ценовой политике ..одногодки и приблизительно одинаковой комплектации , и одинаковым пробегом беха будет на 2000 евро дороже , а найти ее с пробегом меньше 200тыс. не битую практически нереально, а вольво пока что реально, это только потому что у нас вольво еще не популярно....но VOLVO надежнее и безопаснее ,сборка лучше чем любой японец ,опель ,пыжик ,рено.....хотя на вкус и цвет товарищей нет
Віктор28 січня 2020

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, вартість обслуговування
Перший власник 190 тис.км 8 л / 100 км Сім'я
4.6 Відмінно
  • 4 Ціна
Взривна динаміка,b7 відихає 1,6 погані форсунки! Маленький кліренс!1,6 заслабий мотор однозначно !
руслан зеновійович20 лютого 2019

Відгуки про Вольво В50 по рокам