Volvo 2 відгука про Volvo FH 12 2007 року

керованість, шумоізоляція, динаміка, якість матеріалів, якість збірки

вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Volvo FH 12 2007

Volvo FH 12 2007

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

130 тис.км 33 л / 100 км Комерційні перевезення

надёжный и не убиваемый конь в любой мороз и в любую точку на карте ни разу не было сомнений что автомобиль может не завестись или стать в пути.

много всех не перечислить

дорогая в техническом обслуживании

Добрый день, хочу рассказать об этом тягаче фирмы VOLVO FH12.440 лошадиный сил. Экологический класс евро 5. На этом тягаче я отработал год. Машина Ходила на Европу. В целом тягач надежный во время моей работы на нем серьезных поломок не было. Мягкая машина на ход, тяговитая, ходила машина под рефом всегда. Кабина не большая XL. Салон удобный, водительское сидение удобное на воздухе, многочисленные настройки. Шумо изоляция хорошая в салоне. Машина оснащена климат контролем летом удобно. Зимой сухой фен спасает, тоже с управлением температуры. Салон оснащен холодильником с морозилкой удобно очень.Есть небольшие не доставки. Свет фар не очень хорош. Приходится устанавливать дополнительные фары, советую фирмы HELLA!Топливные баки большие заправка больше тонны. Спальное место на двоих двух ярусное. Боковые инструментальные ящики удобные, широкие. В целом хочу сказать машина работяга! Советую !!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 6 відгуків про Volvo FH 12
  • Volvo FH 12 2004

Volvo FH 12 2004

Volvo FH 12 2004

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

120 тис.км 31 л / 100 км Комерційні перевезення

Авто в хорошому стані ходова в нормі двигун сухий недимить,розхід палива 31л на100км з грузом.

Руслан

Дивитися всі 1652 відгука про Volvo
  • Volvo C30 2007

Volvo C30 2007

Volvo C30 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

157 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Володію авто трохи більше року. Машиною дуже задоволений, радує її якість матеріалів та надійсність. Можу відмітити чудову керованість та гарну динаміку як на 1.6 tdi, для своїх габаритів можна сказати, що це класний хот-хеч, який підходить і для міста, так і поїздок на великі відстані, часто їзжу Київ-Харків, все дуже комфортно. Чудовий розхід палива, по Києву не перевищує 6.5-7 в зиму з кондіціонером, по трассі 5.5. З мінусів можна відмітити низький кліренс, проте для мене у Києві та по трасам це не критично. Також багажник не дуже великий, багато ним не перевезеш

Влад Тарасов

Відгуки про моделі Вольво