Volvo 2 відгука про Volvo 340 2014 року

дизайн кузова, динаміка, простір салону, витрати палива, дорожній просвіт

якість матеріалів, коробка передач

Дивитися всі вживані Volvo 340 2014

Volvo 340 2014

Красивая машинка. Дизелек D2 в 115 кобылок+powershift справляются и обеспечивают вполне комфортную езду (резких провалов не замечено). Клиренс вполне достаточен, чтоб и зимой съездить на дачу по не очень хорошо убранной дороге. Наличие рейлингов на крыше, можно, в виде исключения, даже приколхозить, что-то типа багажника (привязать пару брусков) и перевезти какой-нибудь длиномер. Подстаканники сзади.

Расход топлива в 1.5 раза превышает декларированный.Не складывается переднее сиденье (хотя в инструкции описана возможность, но по факту - седушка другого типа).Динамики только передних дверях.

Куплена жене. Основное требование - относительно маленькая машинка, но стильная для перевозки семьи на дачу с минимальным количеством вещей, т.к. возить хлам надоело, а при наличии большой машины всегда нйдется кто-то, кому надо перевезти хлам. Приобретена комплектации Momentum+предпусковой подогреватель. Машина расчитана на четырёх человек, пятый помещается, но узковато. Старт/стоп, на мой взгляд не для Москвы. Автомат вполне адекватен и его вполне хватает как для городской езды, так и для трассы. Не обращайте внимание на заявленный расход топлива. Реально, жрет 4.5 (трасса) 5.5 (смешанный цикл), 6 (город). Вольвовцы жлобы сэкономили 50 евро на комфорте задних пассажиров - поставить на машину ценой свыше ляма динамики только в передние двери - верх жадности. В общем, машина для водителя, а не для пассажиров. На хрен не нужный для дизеля спорт режим. В целом довольны.

Volvo 340 2014

Уже писал: замечательный дизайн, внутри машина на сто миллионов. Супер сёдла. Динамика для такой слабой машинки лучше всяких похвал. Экономичность. Эргономика самая лучшая из всего, что видел и пробовал, а это почти все авто мира.

А вот и новые минусы: багажник сам не открывается, что очень плохо. Есть кнопочка, которая его "приоткрывает", что есть голимый обман. Очень плохие выходы из машины со всех сидений. Особенно все ужасно сзади. Реально приходится жутко задирать ноги. Колеса 17 дюймов я бы предпочел заменить на более высокопрофильные 16 люймов. Еще пока не чувствовал, но чудес ведь не бывает: лишняя система глушения двигателя на свтофорах. Отключать жалко-уплочено, но когда она работает я не понимаю, как работает аккумулятор: ведь все на электричестве. В сумме могу сказать, что снова взял бы эту машинку. Маленькая (я не типичная обезьяна на БЧД, я европеец и предпочитаю маленькие машинки), очень преемистая, шустрая и вертлявая. Что надо, как верно позиционируют вольвовцы: социально ответственному человеку.

Уже писал про машинку со свежей покупки. Что могу добавить: шумка окахалась все-таки не так плоха, это я погорячился, шумка вполне средняя. Вторая машина в семье форд-фокус и все гораздо хуже. Коробка почему-то перестала дергать. Реально машина стала выглядеть на свои два нынешних миллиона. Я в целом весьма доволен. Жена тоже.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 25 відгуків про Volvo 340
  • Volvo 340 1988

Volvo 340 1988

Volvo 340 1988

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка

Всім привіт! Давно маю ідею написати відгук про один зі своїх автомобілів і ось нарешті розпочав. За свій недовгий вік, я мав досвід керування був власником деяких автомобілів: різних епох, країн походження, розміру, тощо. Перерахую: ВАЗ 2106 1979 1.6, Mazda 626 1986 1.8, Toyota Camry 2004, 2.4 мех, Peugeot 406 2002 2.0 HDi, Volvo 340 1988 1.6 D. Про останню і піде розмова. 340 був придбаний за символічну суму в 950$. В доволі непоганому стані, як на свій вік 30 років. Звичайно були і дірки в арках, які згодом заварились, підтікання масла, «дубові гальма». Щось надзвичайного від авто такого року випуску і за таку ціну я не очікував. Отже за 1,5 роки експлуатації та близько 35 тис. пробігу можу сказати наступне. Переваги: - дешевий; - здатність ремонтувати своїми руками; - економний 4-5 л/100; - потужна пічка; - м’який хід; - надійна; - простора мій ріст 1,92 – був ще запас над головою; Недоліки: - вік; - дуже тихохідний автомобіль страшно фуру на обгін брати; - ексклюзивність деяких запчастин та їх ціна ручки дверей вічно зламані, алюмінієвий кардан, троси ручного гальма; - зовнішній вигляд. За час експлуатації підвела лише один раз, із-за моєї вини. Що було зроблено: заміна комплекту ГРМ, заміна передніх ступічних підшипників, ремонт ТНВД, заміна вилки зчеплення та вижимного підшипника та вакуумного підсилювача гальмів. Ціни окрім вищезазначених запчастин в межах норми.

Alex

Дивитися всі 1652 відгука про Volvo
  • Volvo C30 2007

Volvo C30 2007

Volvo C30 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

157 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Володію авто трохи більше року. Машиною дуже задоволений, радує її якість матеріалів та надійсність. Можу відмітити чудову керованість та гарну динаміку як на 1.6 tdi, для своїх габаритів можна сказати, що це класний хот-хеч, який підходить і для міста, так і поїздок на великі відстані, часто їзжу Київ-Харків, все дуже комфортно. Чудовий розхід палива, по Києву не перевищує 6.5-7 в зиму з кондіціонером, по трассі 5.5. З мінусів можна відмітити низький кліренс, проте для мене у Києві та по трасам це не критично. Також багажник не дуже великий, багато ним не перевезеш

Влад Тарасов

Відгуки про моделі Вольво