Volkswagen 1 відгук про Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2007 року

якість збірки, простір салону, витрати палива, керованість

ціна, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2007
Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2007

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2007

С грузоподъемностью в 1 тонну машина по перевалам идет легко, благодаря дизельному движку.Безопасность на высшем уровне, благодаря высокой посадке и очень прочному кузову.Расход топлива минимален 7-10 литров, даже при сильно загруженной машине. Полного бака хватает примерно на 1000 км. Это очень радует.Вместительность, экономичность, безопасность - это главное!

При минимальной комплектации нет простой шумоизоляции потолка и дверей. Пришлось дорабатывать самому.Завышена цена в нашей стране.

Я этой машине мечтал с самого детства. Хотел путешествовать и с большой компанией выбираться на природу. Я уверенно чувствую себя в безопасности на все 100%. Я очень доволен этой машиной, немцам - респект!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 116 відгуків про Volkswagen T4 (Transporter) пасс.
Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2001

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Легендарный Т-4, Семейного типа! Плюсы:+ Вместимость 8+1, не распашонка, я Ростом под 1‑м 90см,удобно, обозрение спереди ! Поставил на крышу ,большой багажник! Всё что нужно привезти самому!

Вячеслав

Дивитися всі 6564 відгука про Volkswagen
  • Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

витрати палива, гальма

Добрий день. хотів би розповісти про свою джетту. Це джетта мк6 з двигуном 1.8TSI. володію з 2020 року та досі не було серйозних проблем. восени поставив STAGE 1. він дав +30% тобто було 170к.с. а стало 221к.с. Двигун масло не під'їдає. їде бодро. пробіг на даний момент 80к. авто американка з КПП айсін. комплектація SE. місяць тому поставив ГБО. проблем покищо ніяких не вийшло. все стало добре. Якщо брати до покупки то рекомендую це авто. Єдине що недавно почались так званні «пінкі» грішу на подушку двигуна.. А так то бере по місту 12 газа. по трасі 7. в цій машині не вистачає гальм. дуже дубові.. поставив з пасата б7

Євгеній

Відгуки про моделі Фольксваген