Volkswagen 1 відгук про Volkswagen Pointer 2008 року

Volkswagen Pointer 2008

Volkswagen Pointer 2008

Цена, компактность

тесный салон

На нем я сдавал на права и он постоянно меня подводил. На самом деле, машина очень компактная, но в салоне гораздо больше чем кажется, ехать приятно и комфортно. Но мне было слегка не удобно, при моем росе (метр девяносто). Было слегка неудобно за местом водителя, ноги в раскарячку, да и головой практически упираешься в потолок, на месте пассажира думаю тоже не самое комфортное место для людей большого роста. Но для людей среднего роста (до метр восемьдесят) думаю будет хорошо и комфортно. Неплохое семейное авто. Цена тоже достаточно демократичная. Данный автомобиль вполне заслуживает на звание - Народное авто.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 51 відгук про Volkswagen Pointer
  • Volkswagen Pointer 2004

Volkswagen Pointer 2004

Volkswagen Pointer 2004

динаміка, шумоізоляція

120 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Я в 2012 році став щасливим другим власником даного автомобіля з літровим двигуном та рідним пробігом 34 т.км.. Автомобіль використовувався як другий в сім'ї. За весь час експлуатації особливо великих проблем не виникало. Порадувала маневреність, компактність, якість сборки, якість та помірна ціна запчастин - аналогів. Приблизно на 80 т.км. лопнула передня пружина, замінив на б/у, продали з моделі 1,8 л., в результаті "розірвані " стойки. Заміна на нові, ще плюс 20 т.км. - повний ремонт передньої підвіски. Це було най більше вкладення за весь час експлуатації, а так по мєлочам: масла, фільтра, ремені, ролики, свічки, датчик зчеплення, датчик гальм. До двигуна, коробки не лазив, все працює ідеально. Автомобіль, як для об'єму 1.0 л. досить жвавий по місту, по трасі дещо не вистачає потужності для обгонів, доводиться оцінювати дорожню обстановку з урахуванням можливостей авто. Не приємним сюрпризом була задня ляда, в низу скла якої накопичується пилюка, волога і як наслідок постійно рижіє. . Підкрас проблеми так і не вирішив. Слабувата /відсутня/ шумоізоляція. А загалом прекрасний автомобіль для міста, підійде і для заміських поїздок /двічі їздили до моря - все добре/. Хоча виробник і Бразилія, але порода відчувається в усьому, від водійського місця, де все інтуїтивно зрозуміло та зручно, до загального виду і якості авто. Автомобіль лишив більше приємних вражень.

Олександр

Дивитися всі 6564 відгука про Volkswagen
  • Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

витрати палива, гальма

Добрий день. хотів би розповісти про свою джетту. Це джетта мк6 з двигуном 1.8TSI. володію з 2020 року та досі не було серйозних проблем. восени поставив STAGE 1. він дав +30% тобто було 170к.с. а стало 221к.с. Двигун масло не під'їдає. їде бодро. пробіг на даний момент 80к. авто американка з КПП айсін. комплектація SE. місяць тому поставив ГБО. проблем покищо ніяких не вийшло. все стало добре. Якщо брати до покупки то рекомендую це авто. Єдине що недавно почались так званні «пінкі» грішу на подушку двигуна.. А так то бере по місту 12 газа. по трасі 7. в цій машині не вистачає гальм. дуже дубові.. поставив з пасата б7

Євгеній

Відгуки про моделі Фольксваген