Volkswagen 2 відгука про Volkswagen Passat 1982 року

витрати палива, дорожній просвіт, вартість обслуговування, керованість

дизайн кузова, якість матеріалів

Дивитися всі вживані Volkswagen Passat 1982

Volkswagen Passat 1982

1. расход дизеля 5/4, 5( г/т) 2.надежная ходовая, рулевая, двигатель 3.дешевый ремонт, запчасти, многое подходит от наших машин(напр. 08, 09, 10)

машина - тягач! но на ней не могоняешь, и на трассе с обгоном тяжело( на скор.110-120км.ч) и еще жесткая подвеска - дорогу хорошо"слышно", зимой требует доп. прогрева двигателя( лично у меня)

Чисто рабочая машинка для рачительного хозяина.Неприхотлива к топливу- дизель, надежная ходовая и рулевая.Трое детей+ палатка+лодка и на маевку в лес.У нас в городе в основном на них ездят таксисты( расход гт : 54.5) и кто занимается стройкой и малогабаритными грузами машина - тягач!Для дачи, рыбалки, охоты, стройки, таксовки, мелкого ЧП,
главное чтоб двигатель был не убит, остельное легко и не дорого чинится.

витрати палива

Слабая подвеска, прокладка между головой и двигателем - слабые места этих стареньких немцев.

У меня пассат В2. Вообще машинка выглядит практически как форд-мустанг))) Но слишком уж устаревший внешний вид. Расход - просто минимальный - 5 литров. Каждый день проезжаю на ней 120 км, т.е. полного бака хватает аж на 2 недели!!! Печка довольно-таки жаркая. Просторный салон, много места, только вылезать из неё не удобно.
До неё ездил на десятке. Комфорт за рулём абсолютно такой же!!! Единственное, что десятка по-резвее будет.
Не смотря на свой возрас, 140 км/ч она прёт, и это при 4х-ступенчатой коробке! Минус на скорости больше 110 - слишком лёгкая (800 кг), из-за чего управляемость оставляет желать лучшего. Минусы конечно же есть: Плохая шумоизоляция, громкий двигатель, ну и подвеска...
Зимой запускается и при -20, только при условии, что все свечи накаливания рабочие, и аккумулятор мощный.
Вообще машина неплоха как рабочая лошадка. При своём малом весе принимает на себя аж 660(!!!!) кг груза.
Езжу год, менял шруз, шаровые, прогладку между головой и движкой (слабое место), радиатор, переднюю левую стойку, топливный фильтр. Цены на запчасти - точь в точь как на десятку. Не смотря на столь большой перечень, всё это окупается экономичностью топлива.
Вообще покупкой бодее-менее доволен. Новую буду брать только дизельную, и только пассат В5+ (ну или ауди А6).

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 928 відгуків про Volkswagen Passat
  • Volkswagen Passat 2004

Volkswagen Passat 2004

Volkswagen Passat 2004

витрати палива

180 тис.км 8.5 л / 100 км Сім'я

Маю невеликий досвід володіння пасатом 2004 року В5+ 1,6 MPI Автомобіль німецької збірки, робився в ті часи коли ще не економили на всьому як зараз, ресурс запчастин пристойний. Наприклад особисто у мене 180 тис.км. рідні передні алюмінієві ричаги, правда їх час вже міняти, але 180 тис. а не 30 чи 50 тис. По суті це AUDI A4 B5, Skoda Superb 1 покоління, всі плюси та мінуси від цього. Повторюсь у мене на двигуні коробці та багатьох запчастинах вибито AUDI навіть не VW. Плюси це двигуни, мягка та дісно комфорна підвіска, якість матеріалів краще ніж в ти х же Skoda Octavia Кузов оцинкований. Швидкість в авто не відчувається, що 80, що 130 не шумить не гримить, шумоізоляція нормальна. Магнітола та колонки в базі грають теж нормально, якщо Ви не меломан то вистачить цілком. В мене 1,6 бензин, росхід бензину місто-8-10 л, траса 6-7 л. зразу відмічу з влюченим кліматом авто бере більше на 1л. Літом середній росхід 8 л. бензину, зимою 9-10 л. на сьогоднішній час немало але і авто не малолітражка. Багажник авто такий, що перевезти можна майже все, холодильники, пралки, меблі по частинам. Болячки з яким я сам стикнувся, це вода в салоні, основна причина забиваються малі зливні отвори біля аккумулятора, також є проблема дверних замків всіх дверей, через вологу яка там збирається, конструктиний недолік як на мене. Але плюс це наявність та великий вибір запчастин як нових так і б/у, на любі гроші в магазинах і на розбріках практично завжди є все, також підходять деякі запчастини від Golf, Jetta, Sharan а для не нової машини це великий плюс. Цю машину відремонтують Вам практично на любому СТО. Якщо бюджет не великий рекомендую до покупки однозначно, але в хорошому стані, головне не пробіг, а як машина проходила сервіс!!!

Андрій

Дивитися всі 6564 відгука про Volkswagen
  • Volkswagen Golf VI 2011

Volkswagen Golf VI 2011

Volkswagen Golf VI 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, ціна

250 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Дуже дороге обслуговування, поганий обзор з водійського місця, корозія кузова. Якщо і купувати таку машину то з мінімальним пробігом, або після повного капремонту, бо після 200тис вилазять всі недоліки - масложер, форсунки, демпфер зчеплення, каталізатор, ходова і ржавчина. Щоб це все зробити треба в неї вкласти ще мінімум половину вартості цього авто. З переваг це комфорт їзди на високих швидкостях за 100км/год, якість зборки, великий багажник, розхід.

Сергій

Відгуки про моделі Фольксваген