Відгук Volkswagen Passat B8 2016

Дизель Двигун
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
1-2 роки Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Volkswagen Passat B8 класне авто як для роботи та і для сім\'ї. Особливих нарікань на автомобіль немає. Дуже комфортним, особливо для дальніх поїздок. Розхід зимою місто 8-9л, траса 5-6л. Обслуговування якщо на офіційному сервісі із їхніми запчастинами, комплект ГРМ, помпа, орієнтовно 500$.DSG 7-ми ступка нарікань на разі немає, переключає передачі незамітно для водія і пасажирів. Із мінусів лише те, що дуже швидко переключає передачі з 1-ї на 2-гу, для їзди по місто і в пробках приходиться досить часто переключати в ручний режим для того щоб лишній раз не перегрівати щеплення. Ця коробка створена для німців з німецькими автобанами, тому що там вона себе проявляє найкраще. Мотор 1.6TDI їде дуже класно, чесно думав що буде тупіше їхати. Кому мало, можна чіпувати.Шумоізоляцію на таке авто можна було поставити краще. Як для мене особливо чути колісні арки, все це можна виправити але на це потрібно час та додаткові капіталовкладення. Машиною дуже радий на даний час продавати не планую.

Евгений
28 січня 2020