Volkswagen 1 відгук про Volkswagen Passat B7 2016 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Дивитися всі вживані Volkswagen Passat B7 2016
Volkswagen Passat B7 2016

Volkswagen Passat B7 2016

Отличный автомобиль, комфортный функциональный не дорогой в обслуживании

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 202 відгука про Volkswagen Passat B7
  • Volkswagen Passat B7 2014

Volkswagen Passat B7 2014

Volkswagen Passat B7 2014

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

При виборі авто я керувався наступними параметрами критеріями: ціна, надійність, комфорт, якість матеріалів.брав автівку з пробігом 72к км, гарно відновлена. Зараз 93к, безпроблемно. Маю комплектацію SE, що з головою задовільняє всі мої потреби. Тішить величезний багажник. При купівлі зробив повну заміну всіх рідин, зробив додатково шумоізоляцію. По витратах, в середньому по місту +-10л/100км. За місто при середній 110 розхід 6-7.

Микита

Дивитися всі 6564 відгука про Volkswagen
  • Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

витрати палива, гальма

Добрий день. хотів би розповісти про свою джетту. Це джетта мк6 з двигуном 1.8TSI. володію з 2020 року та досі не було серйозних проблем. восени поставив STAGE 1. він дав +30% тобто було 170к.с. а стало 221к.с. Двигун масло не під'їдає. їде бодро. пробіг на даний момент 80к. авто американка з КПП айсін. комплектація SE. місяць тому поставив ГБО. проблем покищо ніяких не вийшло. все стало добре. Якщо брати до покупки то рекомендую це авто. Єдине що недавно почались так званні «пінкі» грішу на подушку двигуна.. А так то бере по місту 12 газа. по трасі 7. в цій машині не вистачає гальм. дуже дубові.. поставив з пасата б7

Євгеній

Відгуки про моделі Фольксваген