Volkswagen 2 відгука про Volkswagen Passat B7 2010 року

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

дорожній просвіт

Дивитися всі вживані Volkswagen Passat B7 2010

дорожній просвіт

Перший власник 300 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Хороший, надійний, комфортний автомобіль! Бракує кліренсу, але це проблема доріг, а не авто. 300 тис. на спідометрі і не віриться що машина може при цьому так їхати, керуватись і виглядати! Респект німецькому автопрому!

Volkswagen Passat B7 2010

Идеальная ходовая. Удобный салон.

Плохо работает датчик дождя

Езжу на Фольксваген Пассат В7. Проехал 5 тыс. км, машина устраивает, пока все нормально. Распространенной проблемы задних стоек нет, едет мягко, на кочках не стучит. В заявленные 8,8 с до сотни укладывается. Средний расход (за участок 5т. км) - 7,6л на сотню, можете не верить, но это действительно так: 2/3 пробега - трасса, 1/3 - город. Коробка идеальная, переключений при плавном разгоне не чувствуется. При “тапке в пол” тормозит, задирает аж до 7к оборотов. Но лично я так машинку не мучаю, все-таки не для гонок. Говорят, что часто летят коробки после 50 тыс. км пробега, на это посмотрим. В салоне довольно просторно, места хватает. Сидеть за рулем удобно, минус небольшой есть - по-моему, слишком близко педали, мне пришлось отодвинуть сиденье подальше, но на максимум вытянуть на себя руль. Управление на руле удобное. Багажник - огромный, при росте 180 не достаю до дальнего края. Минусы Фольксваген Пассат В7 - при сильном дожде с лобового стекла вся вода льется на боковое стекло водителя, ничего не видно. Боковые зеркала - маленькие, но я привык уже. Если думаете покупать - покупайте, отличный автомобиль, немцы умеют делать машины.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 202 відгука про Volkswagen Passat B7
  • Volkswagen Passat B7 2012

Volkswagen Passat B7 2012

Volkswagen Passat B7 2012

динаміка

Пригнана з Німеччини.Пробіг чесний 150т.км. Наразі 200. По ТО, до 200т.км. Тільки масла ,фільтра. Після, задні аморти,пружини передні. Комплект ГРМ. Ціна доступна, вибір комплектуючих великий. Комфорт , сім’я , економний. Для динаміки потрібно мотор 2.0д. Якість вища за конкурентів в своєму класі. Кузов стійкий до корозії.

Сергій

Дивитися всі 6564 відгука про Volkswagen
  • Volkswagen Golf VI 2011

Volkswagen Golf VI 2011

Volkswagen Golf VI 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, ціна

250 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Дуже дороге обслуговування, поганий обзор з водійського місця, корозія кузова. Якщо і купувати таку машину то з мінімальним пробігом, або після повного капремонту, бо після 200тис вилазять всі недоліки - масложер, форсунки, демпфер зчеплення, каталізатор, ходова і ржавчина. Щоб це все зробити треба в неї вкласти ще мінімум половину вартості цього авто. З переваг це комфорт їзди на високих швидкостях за 100км/год, якість зборки, великий багажник, розхід.

Сергій

Відгуки про моделі Фольксваген