Volkswagen 174 відгука про Volkswagen Passat B5

простір салону, якість збірки, керованість, об`єм багажника, дизайн кузова

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 2002

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, гальма

Я є власником цієї моделі фольксваген не довго.Але працюючи на сто, з усіх авто,з якими я стикався по роботі ця модель мені найбільше підійшла.Великий автомобіль з об"ємним салоном,великим багажником, плюс задні спинки сидіння складаються.Шкіряний салон на свої роки,в хорошому стані,є проблеми з вставками алькантари на сидіннях ,але вони реставруються.тому я не бачу в цьому великої проблеми.Про двигун що тут писати,трішки шумний але надійний 96квт,130к.с.набирає швидкість дуже впевнено.Ходова багато ричажна трішки дорога в обслуговуванні,але по наших дорогах свій кілометраж виїжджає.Є один мінус на заводській резині R15 він має низький кліренс,потрібно ставити проставки,або металевий захист двигуна,дуже часто розбиваються піддони.Що у бензинових так і в дизельних двигунах.Середній розхід 6-7літер пального,трасса 4-5л.В загальному машиною задоволений,хотів би таку на повному приводі.Якщо чесно не зустрічав власників фольксвагенів пассатів Б5,які відгукувались про ці машини погано.

Volkswagen Passat B5 1997

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Поїздки в місті

Машина чудова, комплектація її дуже класна, но як і всіх є свої недоліки, кожа стосується з часом, динаміки хороші, но бистро зношується.
За 1.5 років володіння машини замінив колодки, блок комфорту, тросів на склопідіймач, кулаки.
Як на мене, по мотору пушка, мотор 1.9 96 кВт, но бере вона 5.5-6.5,як для мене це непогано на 96 кВт.
Купляв я її за 2350$ тому, що не на наших номерах.
А так чесно машина подобається варта своїх грошей.
Жаль тільки одне що в ній індивідуальна комплектація і більш тяще найти таку машину.

6 л / 100 км Сім'я

Очень комфортный и относительно не дорогой в обслуживании. Если за ним ухаживать, то прослужит верой и правдой очень много лет. Расход 6 л по трассе при проблемах с турбиной. Салон удобный и просторный, багажник огромный. Я доволен полностью!

Volkswagen Passat B5 2000

якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

293 тис.км Сім'я

Купил в 2014 году пассат б5, отличная машина, 2л двигатель очень надежный и не прихотлив, главное вовремя менять расходники и ухаживать за авто, очень динамичное авто, хорошая механическая коробка, салон просторный, для семьи из 4 человек можно довольно комфортно ездить в небольшие путешествия. Для 20 летней машины отличное лакокрасочное покрытие, пришлось сделать несколько подкрасок, но в целом машина показала себя очень достойно за время эксплуатации

Volkswagen Passat B5 2000

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, ціна, шумоізоляція

293 тис.км Сім'я

Купил в 2014 году пассат б5, отличная машина , 2л двигатель очень надежный и не прихотлив , главное вовремя менять расходники и ухаживать за авто, очень динамичное авто ,хорошая механическая коробка, салон просторный, для семьи из 4 человек можно довольно комфортно ездить в небольшие путешествия. Для 20 летней машины отличное лакокрасочное покрытие , пришлось сделать несколько подкрасов но в целом машина показала себя очень достойно за время эксплуатации

дорожній просвіт, вартість обслуговування

В загальному, автомобіль дуже сподобався. Все прекрасно окрім кліренсу та вартості ремонту. Оскільки я полюбляю рибалку то мені машина не підходить.

Volkswagen Passat B5 2001

Volkswagen Passat B5 2001

динаміка, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Автомобіль як на свої роки досить з непоганою комплектацією. Цінова політика на запчастини досить адекватна, відповідно не приходиться довго шукати.
З недоліків можна лише сказати, що не дешева ринкова ціна авто.
Загалом авто варта уваги.

дорожній просвіт

360 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Машина супер робоча конячка ніколи не підводила, але потрібно за нею дивитися і вчасно обслуговувати рекомендую даний автомобіль ціна якість правильний вибір

Volkswagen Passat B5 2005

Хороший. Надежный автомобиль. Просторный и комфортный. Надежный двигатель 1.9дизель на 125 лошадей. Не привередливый к топливу. Достойна заводская обесшумка .

динаміка

350 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення

Машина бомба, співвідношення ціна якість супер. Не зважаючи на вік авто повністю живе. Комфорт на висоті.

Volkswagen Passat B5 1999

PASSAT-B5 це легенда німецького автопрому! Передній привід!Лужений кузов- навіть 20 років для нього не вік! Ідеальний "Ваговський" двигун!
Дуже мяка в їзді, гарний безшумний салон. Кліматронік, АБС,Круізконтроль, Ксенони, Гостра стартова швидкість - після світлофора всі авто по заді! Мій ГАНС це початок Шкоди і Сеату! Після такого авто вже важко підібрати рівноцінну машину! Сім'я не хоче продавати надійного, комфортного авто!
Не продавайте дешево хорошу машину! Великий ресурс двигуна ! Сучасні авто до 300 тисяч і заміна двигуна!

Volkswagen Passat B5 1999

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

вартість обслуговування, шумоізоляція

Надійне авто, якісне, кузов дуже стійкий до корозії, м\'який, плавний
Дизель 1.9 дуже надійний та Економний. Мав 3 штуки B5!

Volkswagen Passat B5 2003

Volkswagen Passat B5 2003

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

Хороший и надежный автомобиль, очень стойкий кузов к коррозии. Отличная динамика и тяга, двигатель на 180 л.с отлично ведет себя как в городе так и на трассе. Проходил только регламентные работы, доволен всем.

динаміка, простір салону, шумоізоляція

270 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Автомобиль надёжный, полностью обслужен, недостатков нет
Заменён аккумулятор, ремни ГРМ, передние покрышки немного потёртые.

Volkswagen Passat B5 1997

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

410 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Этот автомобиль берёт своей сборкой ещё той!!! Качество деталей,если не жлобиться на детали и не покупать Китай,то передняя ходовая ходит.
Кузов этого авто вообще сказка,нет нариканий,никаких!!! Если авто не билось, то и гнить не будет. Если тубовая. то чуть масло подьедает, + ремонт турбинки!!! АDR бегает масло если и подьедает то только если топить 150-170 на дальних дистанциях по 200 грамм.А если в городе, то даже не паришся! Если не запускать,то машинка будет бегать. VAG

Volkswagen Passat B5 2002

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка

Сім'я

Отличный семейный автомобиль. Не дорогой и простой в обслуживании, очень экономный и надежный.

дизайн кузова, динаміка

265 тис.км Сім'я

Отличный надёжный и економный автомобиль. Использовался в семье и никогда не подводил. В обслуживании простой и не дорогой.

Volkswagen Passat B5 2005

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Надежный автомобиль, качественный,
Не дорогой в обслуживании
Комфортный

дорожній просвіт

Поїздки в місті

Расход топлива. Крепкий, надёжный автомобиль. Ставить запчасти не обязательно оригинал, хотя бы среднего качества, и ходят долго. Управляемость хорошая, тормоза хорошие.

Volkswagen Passat B5 1999

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, витрати палива, гальма

Хороша шумоізоляція, на трасі тримається впевнено і дуже легко входить в повороти. Багато місця всередині, витрата палива велика

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Пассат Б5 по рокам

Хочете придбати Фольксваген Пассат Б5 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen Passat B5 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 174 відгука відгуків про Фольксваген Пассат Б5 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.