Відгук Volkswagen Passat B5 1999

Унiверсал Кузов
Газ / Бензин Двигун
Більше 5 років Водійський стаж
3-5 років Час володіння

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

Автомобілем задоволений повністю. Перше що вразило, це якість збірки, матеріалів, після Citroena був приємно здивований і це зважаючи на вік. Багато хто боїться багатотиражної підвіски, але я скажу вона дуже надійна, потрібно регулярно її перевіряти та не економити на запчастинах, якщо брати не ваг, то хоча б лемфьордер і буде вам щастя. Розхід по бензину досить великий по місту - 12 літрів, але знову ж таки це простий інжектор мпі, на який прекрасно ставиться газ і в результаті їзда виходить ще економніша чим на дизелі. Багажник в універсалі досить великий, задні сидіння можна скласти так щоб на рівні з багажником були, то тоді взагалі та спати там можна?. Трансмісія взагалі без питань на механіці. Двигун без турбіни дає масу плюсів і тільки один мінус, це не набагато менша потужність, але відсутність турбіни це відсутність проблем з нею і більший ресурс мотора. На трасі авто досить швидке 160 -170 не проблема, по технічнім даним і 200 може бути, хоча не пробував, нема в нас таких доріг де можна так їхати. Ціна запчастин вважаю є нормальною, знову ж таки Citroen мені дорожче обходився. Тому в загальному авто досить хороше, придивляюсь вже на Б7

Roman Petruchyk
28 квітня 2021