Відгук Volkswagen Passat B5 2003

Газ / Бензин Двигун
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

Комфортне сімейне авто, пригнав з Германії у комплектації highline з пробігом 205 тис.Загалом враження тільки позитивні.Гарна шумоізоляція, ходові якості і ергономіка салону на місці водія, великий багажник, динаміка і керованість 2.0 літрового,130 сильного ALT двигуна відносно добра і на обгін фур на трасі йде впевнено.Єдиний недолік ALT це їсть масло, якщо давати до 4000 оборотів частенько, то від заміни до заміни до 3-л, і така тенденція починається ще з малого пробігу, якщо вірити відгукам.На 200-250 тисячах може потурбувати віскомуфта, натягувач ланцюга, вентилятор кондиціонера, блок ABS.Також варто звернути увагу на чистку дросельної заслінки, моторчик пічки.Ходову перебрав на 230 тис. пробігу, хоча перші 3-4 місяці вона не турбувала, але наші дороги... Обійшлось це мені в 6500 грн.Замінив тільки критичного стану деталі ходової.По кузову замінив передні крила на оригінальні в колір, тому, що там арки вже почали трухнути, але більше ніде видимих рижиків не знайшов, загалом кузов добрий якщо авто не бите.Багажник великий, часто подорожую сім\'єю, рибачу з човном і місця завжди вистачало вдосталь.
До ще одного недоліку можна віднести низький кліренс, якщо це не підвіска для "поганих доріг", у моєму випадку була спорт, а це 13-см.
Авто підходить для сімейного користування, далеких поїздок, та подорожей, розхід газу по місту Київ 13-л, а по трасі 10, змішана витрата Бровари Київ в районі 11-л.
В сервісі на ТО не дорога, але і не дешеве авто, середній сегмент, залежить від відношення власника.Я особисто не економив на авто, тому що це безпека.Якщо своєчасно обслуговувати й виявляти критичні моменти в авто, то воно не підведе.

Віталій
20 грудня 2020