Відгук Volkswagen Passat B3 1990

Газ / Бензин Двигун
Передній Привід
3-5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, гальма

1.8 газ\\бензин правда там вже він був перероблений під карбюратор. Розхід газу був 10л але машина взагалі була мертва, підкрутив подачу газу трішки краще стало але і розхід став більший 12л.
Запчастини не дорогі, і дістати просто, поломка ручок це неміф, але якщо правильно ними користуватися і норм виставити замки то будуть довго служити. Машина бойова, надійна якщо час від часу дивитися до неї, рекомендую тим хто купляє не економити на покупці, краще трішки переплатити ніж потім ці всі дрібнички купляти а їх назбирається повірте не мало. Після того як я перебрав половину їздив два роки і нічого не міняв з ходової, служить довго ходова, і машина мягенька якщо пружини від седана, інколи ставлять від універсала але тоді машина тверда
Про прозгін мовчу оскільки мій мотор був з карбюратором від ваз 2107 так мені казали, то динаміки не було ніякої
Взагальному машина хороша якщо купити в хорошому стані
В салоні дуже багато місця і в багажник вмістимий, комфортна машина для своїх років і для теперішньої ціни, купляйте не пожалієте. Дизель не рекомендую купляти оскільки машині вже багато років і це як в лотерею грати

Ігор
23 липня 2020