Volkswagen 2 відгука про Volkswagen Multivan 2005 року

3.3
    2.0

керованість

якість збірки, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, ціна

Дивитися всі вживані Volkswagen Multivan 2005

простір салону

Несоответствие цены и качества. Отсутствие комфорта в салоне.

Брал из-за любви к минивэнам. А у нас машин такого класса раз два и все! А правительство наше разве что на всех углах только орать умеет о заботе семьи. А для семьи другого выхода нет - только минивэн. Сколько машин перепробывал лучше минивэнов нет. Вот и Мультивэна пришел черед, думал на всю оставшуюся жизнь. Но после понял, что его не зря называют немецкой Газелью. Конечно большой, но в наших условиях это часто оказывалось даже минусом. А по сравнению с комфортом праворульных однокласников даже не сравнить, какбудь-то сел действительно в Газель. Спасибо другу, подсказа достойную замену - Сиенна. Теперь очень рад, что удалось избежать попадалова.

керованість

безтолковый салон для пасажиров и багажа, качество механизмов дверей отвратительноесъем и установка зап.колеса в дороге, незакрывание електродверей при минус 5, поломка задней двери(замок), поломка форточки пас.двери, заклинило заднее сидение, расхлябался салон(шумят сидения-трансформеры)заклинила пепельница водителя,неудобное место водителя при поездках на растояние свыше 400км,отломались подлокотники,слезла краска с кнопок на радиоприемнике,высокий расход бензина-в городе 20-22л(украинского 95го),детонация.долго прогреваються сидения зимой(зачем такой подогрев). в общем машину теперь конструируют не конструкторы,а продавцы

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 58 відгуків про Volkswagen Multivan
  • Volkswagen Multivan 2013

Volkswagen Multivan 2013

Volkswagen Multivan 2013

об`єм багажника

Кращого автомобіля для сім\'ї нема. Ні разу за чотири роки не підвів. Продав, а зараз жаліємо. Економічний, в обслуговуванні не дорогий. Високий кліренс для наших доріг. Зручний в середині, керування як в легковому автомобілі. Трошки б більше багажника. Раджу як надійний автомобіль.

Роман

Дивитися всі 6564 відгука про Volkswagen
  • Volkswagen Golf VI 2011

Volkswagen Golf VI 2011

Volkswagen Golf VI 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, ціна

250 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Дуже дороге обслуговування, поганий обзор з водійського місця, корозія кузова. Якщо і купувати таку машину то з мінімальним пробігом, або після повного капремонту, бо після 200тис вилазять всі недоліки - масложер, форсунки, демпфер зчеплення, каталізатор, ходова і ржавчина. Щоб це все зробити треба в неї вкласти ще мінімум половину вартості цього авто. З переваг це комфорт їзди на високих швидкостях за 100км/год, якість зборки, великий багажник, розхід.

Сергій

Відгуки про моделі Фольксваген