Volkswagen 7 відгуків про Volkswagen Jetta 2017 року

4.9

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, керованість, ціна

Низький рівень комфорту
Комфорт автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Volkswagen Jetta 2017

Volkswagen Jetta 2017

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

8 л / 100 км

Хороший автомобиль! Легкий и удобный в управлении. Быстро набирает скорость. Имеет отличный внешний вид!

80 тис.км Сім'я

Сучасний дизайн і зовнішній і внутрішній вигляд автомобіля.Вмістимий багажник .Комфортна їзда. Швидка і легка в керуванні.Досить економна машина , не дорога в обслуговуванні! Надійна і практична.

Volkswagen Jetta 2017

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону

Отличный семейный недорогой в обслуживании автомобиль. Хорошая управляемость, экономичный по расходу топлива, неприхотливый в обслуживании. Приятный в поездках на длительные расстояния, удобные сиденья, вместительный багажник для машины такого класса.
Нормальная динамика, хороший дизайн авто. Не дорогой в обслуживании.
Из минусов могу назвать невысокий клиренс.
Хорошее авто для наших дорог, прослужит долго при правильном использовании и своевременном обслуживании.
Однозначно РЕКОМЕНДУЮ!

7 л / 100 км Сім'я

Отличный автомобиль!
Очень резвый, легкий в управлении! Помимо этого имеет отличный внешний вид, что думаю, не мало важно! Просторный, большой багажник. Достаточно не прихотлив в обслуживании, при покупке сделали ТО, никаких недостатков и поломок не выявили!

50 тис.км

Отличный автомобиль , шустрый и при этом с маленьким расходом. В обслуживании доступный

Volkswagen Jetta 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

шумоізоляція

У мене була Jetta SE 2017 року, 1.4 TSI, автомат. Машинка супер за свої гроші. Багато чого корисного є в авто, дуже порадував сенсорний моніторчик з багатьма функціями, мертві зони, люк, і динаміка авто, великий багажник. Не сподобалась шумоізоляція авто і те, що в джетті 17 року ще звичайний кондиціонер в комплектації SE.

На сервіси не їздив, оскільки авто мало 30 тис.км пробігу і все ще було оригінальне. Один раз поміняв масло і фільтра і все.

Перший власник 33 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Машина пушка! Едет бодро. Ничего не ест. что писать не знаю

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Джетта по рокам