Volkswagen Відгуки про Volkswagen ID.4 X

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 6564 відгука про Volkswagen
  • Volkswagen e-Golf 2018

Volkswagen e-Golf 2018

Volkswagen e-Golf 2018

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

55 тис.км Поїздки в місті

Вот и рискнул Купить гольф,до этого был 2.0TDI 2014 года.Первое впечатление от езды просто супер,есть с чем сравнивать.Купил для езды по городу на малый пробег,на работу и назад в среднем 15 км в день,за неделю проехал на одном заряде 150 км по городу.Это при агрессивной езде 50-70 и при резком нажатии на педаль газа плюс печка когда надо.Одним словом попробовал как и обычная езда на бензиновом двигателе не экономил,хотел узнать реально сколько,так как никто не говорит правду.Заправка 60 грн по тарифу 2.65 за кВт,на Авто CRV 2.4 780грн на газе плюс прогрев бензин,вот и считайте.Все устраивает полностью,так как знаю гольф хорошая управляемость и подвеска супер.Диски конечно лучше 16,на 17 надо хороший асфальт.Расход зависит от манеры езды,но иногда хочется и по газовать,конечно хотелось бы хотяб на 400 км запас хода.Но Китай не рискнул и цена в два раза,не вижу смысла!Хочу сказать для города Авто просто супер!Рекомендую однозначно,VAG молодцы,не достатки есть,но сейчас новые Авто все так делают.Комплектацию надо брать среднюю,но в северных регионах лучше с теплонасосом и подогрев сидений обязательно.

Василий Николаевич

Відгуки про моделі Фольксваген

Хочете придбати Фольксваген Ай Ді 4 Х та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen ID.4 X від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про Фольксваген Ай Ді 4 Х будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.