Volkswagen 1 відгук про Volkswagen Golf IV 2015 року

дизайн кузова, якість збірки, простір салону

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Volkswagen Golf IV 2015
Volkswagen Golf IV 2015

Volkswagen Golf IV 2015

Комфортно

нет

Привет всем. Хочу вам рассказать об очень удобной машине. Я на автомобиле Volkswagen Golf IV Mk4 (1998) трехдверный хэтчбек учусь ездить в автошколе, у моего инструктора такая. Мне очень нравится, все педали мягкие, хорошо чувствую. Сидение настроить легко, зеркала настраиваюся автоматически изнутри машины. Ездить легко, незнаю как я буду ездить в жугулях, но на этой машине Volkswagen Golf я быстро научилась. Из-за того что это хэтчбек, легко парковаться и заезжать в гараж. Удобные сиденья, мне нравится очень руль. Да, и вообще она очень красивая. Всем новичкам, кто виберает себе машину, очень советую. Комфортно ездить на всех сиденьях.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 111 відгук про Volkswagen Golf IV
  • Volkswagen Golf IV 2002

Volkswagen Golf IV 2002

Volkswagen Golf IV 2002

дорожній просвіт

264 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Авто гарне, не дороге в обслуговуванні, була проблема з масложором але все вирішено 1.6 16 BCB двигун бадьорий 105 кінських сил для такого кузову більше ніж достатньо, проходимість на висоті на гарній резині лізе як БТР. Тільки біда з дорожнім просвітом коли стоїть захист двигуна дуже тяжко їздити по пересічній місцевості. В цілому автомобілем задоволений.

Дмитро

Дивитися всі 6564 відгука про Volkswagen
  • Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

витрати палива, гальма

Добрий день. хотів би розповісти про свою джетту. Це джетта мк6 з двигуном 1.8TSI. володію з 2020 року та досі не було серйозних проблем. восени поставив STAGE 1. він дав +30% тобто було 170к.с. а стало 221к.с. Двигун масло не під'їдає. їде бодро. пробіг на даний момент 80к. авто американка з КПП айсін. комплектація SE. місяць тому поставив ГБО. проблем покищо ніяких не вийшло. все стало добре. Якщо брати до покупки то рекомендую це авто. Єдине що недавно почались так званні «пінкі» грішу на подушку двигуна.. А так то бере по місту 12 газа. по трасі 7. в цій машині не вистачає гальм. дуже дубові.. поставив з пасата б7

Євгеній

Відгуки про моделі Фольксваген