23 відгука про Volkswagen Golf IV 2000 року

Мої відгуки →
4.2 Відмінно
якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
динаміка, дорожній просвіт, простір салону, гальма, шумоізоляція
216 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Це була моя перша машина. І в цілому, хоча гольф старенький, він все-таки Volkswagen. В машині є різні тонкощі, які вказують на те, що виробник старався зробити щось комфортне. Впевнений на час випуску машина була взагалі вогонь! Я в цілому був задоволений, але машина старенька і багато потрібно було міняти по ходовій і все це припало на мене. Хоча в обслуговуванні ця машина все ж таки не дорога. Двигун 1.6 не дуже потужний, але для поїздок по місту, або неспішної поїздки по країні підходить. Що сподобалось ще, то це живучість, ці машини мають великий ресурс, але на жаль, чим далі від року випуску тим вже менше шансів купити щось толкове, це моє суб’єктивне бачення. У цілому я був задоволений цією машоню на час використання.
Сергей11 лютого 2023

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
  • 5 Ціна
Гарний автомобіль. Ніколи не підводив, в мороз з пів оберта і вперед. Треба дивитись за порогами. Економна,широка і для міста ідеально.
Віталій10 серпня 2021

4.2 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Тачка пушка. Якби не потрібне було більше авто їздив би і далі. Грошей не потребує! Ходову перебрав два роки від\'їздив все гуд. Прийшов кінець щепленню, але то ж пробіг 270 тис. Встановив газ. з цінами 15 грн літр газу я витрачаю по місту 1.2-1.50 грн за 1 км. Ціна на деталі радують. Коротше рекомендую!
Igor nikyz23 травня 2021

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт, простір салону, шумоізоляція
Перший власник 285 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Экономный автомобиль, не нравится только низкий клиренс...Ездить удобно, ремонтировать удобно, менять масла, фильтра тоже удобно, ставлю 7/10 именно своей модели, 1.6 16v
Богдан Мультан12 квітня 2021

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, об`єм багажника
  • 5 Ціна
Надійне, компактне, економічне, ідеальне авто на кожен день. Витрати тільки на ходову частину та планова заміна розхідників.
Стас20 березня 2021

4.2 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
  • 4 Ціна
Компактний в місті при паркуванні, відмінна керованість, непогана динаміка, багато простору всередині.
Руслан Панчук02 березня 2021

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Было 2 гольфа оба дизельных. Один хетч 130л.с. Один универсал 90 л.с. Оба вместительны и удобны. Водителю комфорта хватало. Сравнивая с «С» сегментом - лучший выбор! Универсал будет поудобнее и выше сантиметра на 2-3. Огромный багажник, в который помещалось все! Дизайн нестареющей классики. Единственное, что может потрепать мозги - насос -форсунки на более нагруженных моторах. Тот, что 66квт, отличный мотор с тнвд переваривал абсолютно любой дизель, разве что БРСМ не любил и жрал его процентов на 10-15 больше. Турбины сыпятся на пробеге 250 тыс. км, но на более слабых моторах доезжают до 400 тыс. при замене масла раз в 7000км и остужении турбины после поездки. Автомобилем очень доволен на скорости 140 км/ч расход 6,2 литра 5‑я передача. Таким мало кто похвастается. Шумка пропадает на 90км/ч, но у одноклассников её нет уже на 70ти. Продал, потому что пересел на баварца. И потом еще долго скучал по расходу в 6 литров по городу, наблюдая цифру 14... кстати, пассат б5 не стоит брать - тот же комфорт, но выест вам мозги и отвернет от прекрасного вага навсегда.
Артур Цюра24 лютого 2021

Артур Цюра24 лютого 2021

дорожній просвіт
235 тис.км 6.3 л / 100 км Сім'я
  • 4 Ціна
Моїм третім авто став легендарний Volkswagen Golf 4 універсал, з самим надійним атмосферним двигуном 1,6 МРІ, 8 кл., 102 к.с. / 75 КВК, 5 -ти ступка М КПП, передній привід. Авто пригнано з Германії. Я перший власник на Україні з 2020 року. В авто досить багата індивідуальна комплектація: • Підсилювач керма • Електросклопідіймач з дотяжкою • Бортовий комп\'ютер. l Кондиціонер. Клімат контроль. Підігрів дзеркал • Електропакет. Відмінне аудіо - заводскої Alpine, • Підігрів скла, • ABS, ESP. • Центральний замок • Подушки безпеки Airbag, Іммобілайзер. Сервокермо • Сидіння Рікаро. На цей час це все необхідне для комфортних поїздок. Рік випуску листопад 1999, це 2000 модельний рік. • Про плюси Volkswagen Golf 4 універсал можна багато говорити: - Це німецька якість збірка, кузов оцинкований, ЛФП відмінне, зовнішній вигляд навіть на сьогодні актуальний, прекрасна керованість авто, не зважаючи, що це універсал, а не хетчбек. Чудово працює двигун, 5 ти ступка МКПП, підвіска теж на відмінно. По розходу палива, не погано — змішаний - 6,3-6,9, траса - 6,0. Заводиться авто в усякий мороз. В салоні взимку дуже тепло і комфортно. У авто досить просторий салон та великий, місткий багажник, що не може не порадувати. Та саме головне, мабуть — це надійність авто Volkswagen Golf 4 та не велика ціна обслужування. • З мінусів можу тільки відмітити не великий кліренс Гольфа 4. Але цей мінус легко переходить в ПЛЮС, бо при такому кліренсі виграє керованість авто. Отже, Volkswagen Golf 4 покоління заслуговує Вашої уваги!
Petro15 січня 2021

340 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Очень доволен машиной живу в селе ходрвая неубиваемая.по поводу кузова это года есть доволи в хорошем состоянии кузова крилья пеиедние если без подкрылков и брозовиков то гниют крылья и пороги лучше всего что было оригинал если диры ничего страшного это года я машиной доволен всем реаомендую у меня мотор 81квт 110 лс ТНВД лью всю подряд соляру економный по трасе при 110 4.8-5 литров груженные машинка супер неубиваемая главное ставте хорошие качественные запчасти.
Максим18 червня 2020

шумоізоляція
  • 5 Ціна
Машинка бомба, остався задоволений, економ пропозиція по розхідниках, копійки, ні разу не підвела.
Серёга11 квітня 2020

4.4 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дизайн кузова, якість матеріалів
200 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Гольф 4 это легенда, кузов очень крепкий и хорошая обработка что уже нельзя сказать про гольф 5 и следующие. В обслуживании очень дешево и доступно. Проблем не было с машиной только плановый ремонт. За время пользования авто ремонтировалась только ходовая часть наши дороги. Из недостатков немного плохое качество дверных карт провисает ткань.РЕМОНТ МОЖНО СРАВНИТЬ ПО СТОИМОСТИ С ЛАНОСОМ. Рекомендую к покупке для людей с небольшим бюджетом лучше не найти.
Владимир18 березня 2020

4.8 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Верный пацан который никогда не подведёт . Надёжный, очень экономный в обслуживании. Если бы на дороге не щемили тачки покруче не меняла бы её никогда
Мария18 березня 2020

4.2 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Надійний, комфортний, вмісткий, дешевий в обслуговувані. Високий м’який
Андрій19 лютого 2020

шумоізоляція
260 тис.км Поїздки в місті
3.6 Добре
  • 4 Ціна
Очень хорошее авто, экономный и надёжный автомобиль. Состояние требует косметики
Евгений11 лютого 2020

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону
Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Машина ідеальна, нема їй рівних. Дешева і надійна. Задоволений абсолютно!
Роман15 жовтня 2019

динаміка, керованість
  • 5 Ціна
Мягкая в управлении. Шустрая. Для водителя новичка то, что нужно! Машиной доволен. Рекомендую всем!
Алексей10 серпня 2019

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
дорожній просвіт, ціна
  • 3 Ціна
Для этих лет оооооочень даже хорошее авто. За пол года никаких поломок!!
Ruslan Reznick28 січня 2019
Дивитись ще 111 відгук про Volkswagen Golf IV →

коробка передач, витрати палива, ціна, шумоізоляція
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість
286 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення
2.0 Погано
  • 2 Керування
  • 1 Надійність
  • 3 Ціна
Машина як машина і іскра як горошина. Ліпше живий кінь за любу машину.
Ярослав16 грудня 2018
Дивитись ще 111 відгук про Volkswagen Golf IV →

продумана і стильна машина мяка підваска
ціна зависока коробка автомат і 2л бензин не економічні
4.0 Добре
  • 3 Ціна
мені сродобався цей гольфік, стильний і підривистий, а то що він кабріо, то взагалі бомба.
Rostyslav04 грудня 2017

Відгуки про Фольксваген Гольф 4 по рокам