Volkswagen 561 відгук про Volkswagen 2011 року

Volkswagen Golf VI 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, ціна

250 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Дуже дороге обслуговування, поганий обзор з водійського місця, корозія кузова. Якщо і купувати таку машину то з мінімальним пробігом, або після повного капремонту, бо після 200тис вилазять всі недоліки - масложер, форсунки, демпфер зчеплення, каталізатор, ходова і ржавчина. Щоб це все зробити треба в неї вкласти ще мінімум половину вартості цього авто.
З переваг це комфорт їзди на високих швидкостях за 100км/год, якість зборки, великий багажник, розхід.

Volkswagen Polo 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Перший власник 291 тис.км 8 л / 100 км

Двигун 1.6 105к.с. Автомобіль надійний, економічний витрата пального бензин від 5 до 8 літрів газ від 7.5 до 10.5, проїхав 291тис.км проблем з двигуном коробкою щепленням не було, якщо вчасно обслуговувати буде все ок, по ходовій міняв передні стійки сайлен блоки опорні підшибники десь на 170тис, втулки стабілізатора і стабілізатори стійок ходять приблизно 50 70 тис. км в залежності від якості та дорожнього покриття колодки передні приблизно так само, задні барабанні замінив аж на 200тис км, помпу міняв один раз, заміна цепки двигуна не проводилась замінив тільки натягувач десь на 250тис.км сказали майстри що ще в гарному стані, були проблеми з пічкою міняв два рази радіатор пічки, перший раз перестала гріти другий раз лопнув радіатор видно поставив поганий, також два рази міняв термостати, була ще проблема з тросиком коробки передач важко включались передачі, кузов стійкий до корозії за 12 років експлуатації де рідна фарба рижиків не було, по цінам запчастин якщо оригінальні то дорогувато ну є багато аналогів тому норм, так взагалі автівкою задоволений

Volkswagen Touran 2011

Купував Турана з пробігом 216 тисяч, при цьому, був повністю в оригінальному виконанні. Відразу скажу, що за більш ніж 2 роки користування жодного разу не пожалкував про придбання даного автомобіля. Хоча зауважу, що у мене версія Кросс, яка візуально відрізняється від стандартного Турана і набагато цікавіше виглядає. Найбільше вражає функціональність авто та максимальне пристосування для сімейного використання. Трансформація салона дуже продумана, під будь-які випадки. Після Турана інші авто виглядають взагалі не пристосованими. Не зважаючи на кузов мікровена, авто чудово тримається дороги, керованість відмінна. Двох літровий дизель на 140 сил повністю підходить цьому авто. Ергономіка авто така, що не викликає жодного дискомфорту. При цьому, потрібно розуміти, що дизель потребує відповідного обслуговування, і якщо його не ігнорувати, то буде служити вірою і правдою. На 217 тисячах замінив ремінь, ролики та помпу, які стояли ще оригінальні з заводу. На 220 тисячах замінив ЕГР та помив сажовий на спеціальному стенді. Міняв пружини, так як у однієї передньої відломився виток. Загалом, за більше ніж 2 роки користування витратив трохи більше 1 тисячі доларів, у цю суму також увійшла зимова резина та сервісне обслуговування по заміні масла, міняв кожні 5 тисяч км. Загалом повністю задоволений авто і для тих хто підбирає такий рекомендую шукати варіанти з не скрученим пробігом, бо можна попасти на дороговартісний ремонт двухмасового маховика чи паливної системи. Авто повністю вартує своїх грошей. Миру усім!

Volkswagen Golf VI 2011

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування

145 тис.км 6.5 л / 100 км

Мій другий відгук. Залишав за свій Сітроен С3 2018 року. Зараз на німця. Чудове авто.С двигуном 1.4 tsi CAXA. Купив на подарунок дружині, на початку 2020 року. Латять DSG 200, але на цій автівці його замінили по гарантії, в 2014 році та пробігом 40 тисяч км. на новий, надійний, бо нового зразка. Працює чудово. Було, до нас три власника. Два з них дівчата. Окрім DSG, нічого не мінялося. Зовсім. І це 130 тисяч пробігу, та 9 років експлуатації. Були вбиті рідні стійки стабілізаторів та комплект передніх гальм - замінили, пїд час першого нашого ТО в офіціалів. Сам міняв лівий ШРУС. Також дві шарових, задля безпеки, бо вони ще були живі, та помпу, протікала манжета. Фільтра та мастила, за регламентом. Масло машинка не їсть. С дорогих ремонтів: заміна комплекта ланцюга ГРМ, та нової турбінки-так як у них ресурс близько 150 тисяч. Ремонтував в офіційному центрі. Заміна влітку 2021 нової турбінки Borg Wargner, загалом за все близько 22 тисяч гривень, та в січні 2022-заміна ГРМ на 143 тис. пробігу, та відразу зробили ТО, ціна питання була теж близько 20 тисяч гривен. При купівлі звертайте на це увагу. Машинку на останні гроші купувати не можна. Бо б/в свіженькі VWAG просять періодично ГРОШІ. А так машинка просто бомба... НАРОДНИЙ АВТО!

Volkswagen Golf VI 2011

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт, вартість обслуговування

Владею авто пол года
Зимой тепло с первых километров, стоит ТЭН
Климат работает отлично.
Огромный багажник
Маловат клиренс, проставки решают проблему.
Расход по городу 6литров +/-, трасса 5 при 140
По управлению лучше всяких Focus и Меганов
Не дешевое обслуживание, но если качественные детали , то хотя долго и надёжно.
Дизайн только морда нравится, остальное же идентично с Гольф5 экстерьер.
Хорошо собран салон, приятные материалы, нигде ничего не скрипит.
Поменял бы на новее гольфа.

Volkswagen Golf VI 2011

якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

311 тис.км 5 л / 100 км

Очень доволен авто. Дизель, универсал.
Расход по городу активной езды в районе 6 литров или чуть больше, при пустом трафике 4.8-5.5 литров.
Трасса расход при скорости 90-100 км - 4.2 литра.
Трасса при скорости 130 км и выше - 5-5.2 литра.
Замена Полный комплект грм = в районе 10.000 грн., если у официалов то множьте в раза полтора минимум.
ТО по замене масла + всех фильтров: топливный, масляный, воздушный и салонный - в районе 3.000 грн. с работой.
Езжу как по городу каждый день, так и в путешествия. Места хватит всем и задний ряд также отлично, багажник в универсале это топ.
У меня проставки на 2 см по кругу, такой себе почти кроссовер, ничего и никогда не цеплял, авто с Германии без пакета плохих дорог низковат для наших бордюр.
Никогда не ломалось ничего за 40.000 км пробега, а общий пробег уже 311.259 км.
Движок без проблем, родные форсунки стоят и топливная.

витрати палива

VW Touran 1.4 бензин ,компресор +турбіна
авто з Німеччині-пробіг 104000 км,
Двигун-1.4 бензин,чугунний блок,4 клапана на циліндр,прямий вприск пального,компрессор +турбіна -здатен розвивати потужність 170 сил потужності,але в такому режимі ніхто іздить,може інколи і короткочасно.
Масло не бере зовсім,на 10000 км.від заміни до заміни залишається повний щуп.
АКПП-DSG-7-автоматична коробка з двома щепленнями.
Резина 205-55-16 можливо пвдкинути 215-60-16,дуже прибавлчє в кліренсі,і вигляд покращився,висота колісних арок позволяє .
Зимою 205-60-16
Салон по VW -му добротний,все під рукою і навіть виконуєш маніпуляціі з авто інкстинтивно.
Передні сидіння високі,не сидиш на полу,зручні,регулювань вистачає.
Задні сідушечки-3 шт,не зовсім зручні,мають низькі спинки,не мають бокової підтримки,але регулюються взад-вперед по нахилу,довжині і можуть складатися або вийматися зовсім,для збільшення багажника.
Ходова- тиха,надійна,за рік користування нічого не турбувало і не ремонтував.
Недостатні галогенові фари,світла не вистачає на штатних лампочках.
Розхід палива-як просто котитися по рівній дорозі показує 6.7 літрів,при ізді в пропках компютер показував і 14 літрів на 100,середній думаю 10-на 100 км.
В ходу авто чудове,стійке на дорозі,курсова стійкість хороша,авто не втомлює-можна проізжати сотні кілометрів без втоми.
Хто розглядає таке авто для купівлі,можу рекомендувати як модель,звісно що 2.0 дизель,АКПП DSG-6 кращий вибір.

Volkswagen Passat CC 2011

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Хочу лишити відгук про свій Pasat CC 2011року 2.0 TSI. Пригнаний з США на пробігу 118тис, в мене він появився на пробігу 170тис тому, що я другий власник. Авто варте уваги, але тільки якщо коробка DQ250 і це америкос тому що не тільки я скажу що в них там є різниця по мотору. В цілому я задоволений, машинка їде до 100км за 7сек, на 1 стані 6сек! Запчастини як кому по карману, при мені на пробігу 175тис заміна помпи 4200грн, форсунки 4 шт 8000грн, ходовка як у всіх авто не дорого, колодки передні брембо 1200 задні 900. Автівка не роздіне до трусів, розхід реальний по городу якщо навалювати з кондиціонером, то 15л, спокійна їзда 11-12, траса 120км год 7л якщо спішите 10! Ставлю 5 за авто, можливо тому що перед цим їздив на мерсі в200. І наостанок лийте тільки 95+ і вище якщо хочете, щоб їздила.

5 л / 100 км

Красивый ,хорошая динамика ,качество материала салона ,отличный двигатель ,а также крепкая коробка передач, хорошие тормоза, в целом хороший стильный автомобиль. Из минусов плохая обесшумка.

ціна

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

5.5 л / 100 км Поїздки в місті

авто у нас в семье больше 2-х лет. я с этого хочу написать что бы люди понимали что авто в принципе выучил хорошо.начнем .очень порадовал расход дизеля за городом мв спокойном режиме можно легко уложится в 4л на 100км .иногда даже показывал расход 3.7 л . в городе естественно хочеш попадать в ритм езды от светофора до светофора расход около 7 л на100 км
по обслуживанию могу точно сказать что по сравнению с пассатом в разы дешевле запчасти .в принципе авто меня устраивает полностью как не дорогое очень вместительное и просто симпатичное. думаю .подойдет для семьи у которой есть дети также какие-то дела за городом .очень хорош для поездок на море вместительный багажик позволяет взять с собой все небходимое и даже лишние.

Volkswagen CC 2011

Volkswagen CC 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, витрати палива, гальма, шумоізоляція

Чудове авто. За період володіння проїхав близько 15 тис. км. Як на пене то трохи замалий кліренс, але це спорт купе. Коли ти їдеш по трасі 180-200 тебе просто притискає до асфальту і все. Нічого не страшно

Volkswagen Golf Plus 2011

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, ціна

Автомобіль вогонь, в обслуговуванні не дорогий, салон приємний.
1.4 вистачає, dsg 7 сподобалось, окрім щеплення 100 тис. і міняти.

Volkswagen Jetta 2011

якість матеріалів, якість збірки, гальма, шумоізоляція

Хорошая машина. Надёжный мотор и АКПП. Не дорогая в обслуживании . 6а трассе идёт уверенно. Хорошо держит дорогу. В городе по пробкам- не плохо.
Жестковата подвеска. Особенно ощутимо на лежачих полицейских. Ямы проходят почти бесследно благодаря 16 колесам.
Очень радует багажник. 500 литров.
Из минусов:
- шумоизоляция
- жёсткость ходовой
пластик в салоне .

Volkswagen Jetta 2011

якість збірки, об`єм багажника, простір салону, ціна, шумоізоляція

130 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Брав зі Штатів з не великим фронтальним ударом, комплектація мінімальна Base, 2.0 атмосферник. Загалом скажу, що машина робоча, куди треба - туди тебе вона везе без усіляких проблем. В салоні комфорту мінімально - кондиціонер, електропакет, на диво якісна шумка, і чесно кажучи на початки нічого більше мені і не потрібно було. Стійка, гарно рулиться, великий багажник, на старті трохи задумлива, але на швидкості стабільна. Міняв колодки з дисками гальмівними, це legacy зі штатів, вже в Україні мені потекли передні амортизатори. Після року поїздок по бруківці почав скрипіти пластик в салоні.

Volkswagen Tiguan 2011

Volkswagen Tiguan 2011

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

Действительно абсолютно универсальный автомобиль, и на трассе и в городе и на бездорожье. Особенно радует динамика, управляемость и практичность.

динаміка, шумоізоляція

Дуже красивий і надійний автомобільчик. Пробіг уже 70тис. По ходовій поміняв тільки наконечник і передні тормозні накладки. Запчастини дешеві. Один мінус в машині, це погана шумоізоляція...

Volkswagen Golf VI 2011

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, керованість

Гольф 6 две двери в богатой комплектации .если автомобиль в ухоженном состоянии, он готов подарить комфорт, надежность и и радость его владельцу.замена масла и фильтров 1500-2000 грн, большое ТО с заменой ремней , роликов , помпы 8-9 тыс грн каждые 60тыс км.конкуренты отстают по многим параметрам, но это понимаешь только после продолжительной эксплуатации

Volkswagen Polo 2011

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт

Хороший, добротный, семейный автомобиль! Экономичен, резвый, для города, то, что, надо! Неприхотлив в обслуживании, за три года эксплуатации в городском цикле, ходовая часть в идеале, родная! Кроме расходников: масла, фильтра - ничего не менялось! Самое главное правило, для двигателей Common Rail - своевременная замена оригинального масла, согласно допуску. лучше всего, каждые 5000 км., качественное топливо, только Socar и Schell, все остальное ерунда! И, будет счастье Вам, м =и Вашему авто!
Рекомендую, хороший, добротный автомобиль, концерна VW, для молодежи, одного человека, или, малосемейных!
Цена-качество, на высоте!
Главное, проверить перед покупкой, чтобы, не купить «корч» с 500 тыс. пробегом!
Живые моторы, рассматривайте, с оригинальным пробегом, до 180 тыс. км, запас при своевременном и качественном обслуживаниям до 350тыс. км.

Volkswagen Golf Plus 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

Цей автомобіль найкраще що у мене було і є з легкових авто!! Динаміка розгону на висоті!! Дуже комфортний салон, якнайкраще пристосований для поїздок по місту та на далекі відстані!! Звуко- і теплоізоляція відповідає класу представницьких автомобілів! Витрати пального мінімальні при спокійній їзді -6-7 літрів на 100 км по трасі та 7-8 літрів - по місту режим ! Також є режим SPORT, що дозволяє відчути себе гонщиком!
З недоліків тільки невеликий багажник, але є можливість скласти задні сидіння і багажне відділення збільшиться в декілька разів!
Рекомендую такий автомобіль, як багатофункціональне авто для ділових поїздок, сімейних подорожей і просто для насолоди від їзди!

Відгуки про моделі Фольксваген