Volkswagen 3 відгука про Volkswagen Caddy 2012 року

3.7

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, керованість, дизайн кузова

якість матеріалів, вартість обслуговування, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Volkswagen Caddy 2012

Volkswagen Caddy 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 315 тис.км

Caddy

Volkswagen Caddy 2012

Расход топлива и неприхотливость.

зимой немного холодно в нем но решаемо наличием зимней решетки.

Расход дизеля-трасса средний 4-5, город 6-8 и это реальный расход. Но лучше помощника для семьи и малого бизнеса не найти. Приемлимый по цене, не дорогой в ремонте и с экономным расходом и большим багажником. Этому автомобилю нет конкурентов в своем классе! Передние сиденья бывают с подогревом и без. Рекомендовал бы брать в версии подешевле так как можна докупить без проблем счас все плюшки на данный автомобиль без проблем и дешевле. Заднее сиденье в заводской версии на мой взгляд не очень удобно но можна поменять за небольшую доплату на Турана. Еще доукомплектовать Турановским подлокотником и салон будет бомба!

Volkswagen Caddy 2012

Как всегда у фольксвагена скромно, но надёжно. Высокий клиренс, спасает по не убранным дорогам. Отличная ходовая, уверенно держит любую дорогу. В новом салоне можно полностью складывать или снимать сидения заднего ряда.

Один глобальный вышеописанный минус перечёркивает всё. При езде в холодильнике не спасают даже все остальные сто плюсов.

Вообще-то, я никогда отзывы не писал, хоть имел уже около двух десятков машин. Но тут не выдержал. Просто, чисто по-человечески хочу помочь собратьям - автомобилистам не вступить в то г--о , куда попал я. Машину приобрел в октябре этого года, до этого ездил тоже на Каддике 2008 года, 1.6 бензин/газ, был этой машиной несказанно доволен. Именно поэтому снова купил Кадика нового, с двигателем 1.6 ТДИ. Осенью всё было чудесно. Расход 5-6 литров радовал душу. Да и едет неплохо, хоть стартует лениво. Но вдруг, неожиданно как всегда, пришла зима. К сожалению, нигде ни в инструкции на машину, ни в рекламе на сайте продавцов не указано, что автомобиль с таким двигателем пригоден к применению только при плюсовой температуре. В результате этого весь декабрь я проездил в машине в валенках, утепленных штанах, меховых рукавицах и трёх куртках. Температура в машине при езде по киевским пробкам, да и вообще по городу не поднимается выше двух нижних делений на датчике, это во время движения, а как только остановился или тянучка сразу падает в ноль. В общем, цензурными словами я не могу описать мои впечатления от езды за три недели декабря (и это всего -15, а если как в прошлом году -30?) на новом авто с суперсовременным двигателем. Как мне ответили в автосалоне, "что ж Вы хотели - у него высокий КПД", очевидно, поэтому я должен ездить в новой машине при температуре чуть выше уличной. Кстати прогреть лобовое стекло и прилипший к нему лёд со снегом на холостых не реально, хоть и утеплил движок специальным автоодеялом. Надо проделать отверстие во льду, чтобы не поцарапать всё стекло, и потом не видя ничего вокруг, греть на ходу машину. В общем я в шоке. Подходит выражение "Берегись автомобиля". Свои эмоции описывать не буду, думаю людям, хоть немного поездившим зимой, и так всё понятно. Делайте выводы. Интересно, немцы знают, где находится Украина и что у нас тоже бывает зима? Если в вашем городе бывают пробки и зима, хорошо подумайте, прежде купить машину с двигателем 1.6ТДИ.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 130 відгуків про Volkswagen Caddy
  • Volkswagen Caddy 2010

Volkswagen Caddy 2010

Volkswagen Caddy 2010

дорожній просвіт, шумоізоляція

Добре зроблена, ергономічна, солідна конструкція, зручна і надійна робоча конячка, чоловіча!... БУЛА...Тепер її не існує...Caddi помер! Хотів придбати таку ж 2021 року нову, або легко Б/У. Куди там! Ціна виросла до небес, а якість впала нижче плінтуса. Тепер з пружинками замість ресор, зовсім НЕ фольксвагеновською ідеальною механічною коробкою, а якимсь напів-китайським просто знущання над справжнім Caddi! Навіть замість чудових одинарних дверей - Ляди, з великим вікном, яка відкривалась вгору, у вантажній короткій версії, тепер дві не зручні стулки, зашиті залізом! А як маневрувати містом, коли назад нічого не видно?! Тепер ніколи не куплю собі новий короткий вантажний Caddi, про який мріяв, - був чудовий помічник на присадибній ділянці власного будинку, тепер немає навіть сенсу, бо за такі гроші краще вже взяти два китайця або два француза, той солідний, Made in Germany, витривалий, надійний Caddi 2007-2020років...зник.

Viktor

Дивитися всі 6564 відгука про Volkswagen
  • Volkswagen T-Roc 2019

Volkswagen T-Roc 2019

Volkswagen T-Roc 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, гальма, керованість

якість матеріалів

На мою думку це один з кращих варіантів для міста на кшталт Києва, де одночасно поєднуються ідеальні дороги з вирвами і стирчащими в гору каналізаційними люками. Кліренсу вистачає щоб, з розумом, штурмувати бордюри і комфортно себе відчувати на будь-якому покритті в місті та за його межами. Поєднання двигуна та коробки доволі вдале, швидкість цієї комбінації немає сенсу заперечувати, розгону для міста за очі і на трасі аж ніяк не відчуваєш недостатність потужності. Основна претензія «знавців» до якості матеріалів, дешеві пластики. Дійсно це так, але мені це ніяк не заважає, до нього все одно майже не торкаєшся, а от технологічність рішень на високому рівні. В середній, офіційній комплектації Style вже є адаптивні фул лед фари з автодальнім, фул безпека, утримання в смузі, автогальмування переднім і заднім ходом, адаптивний круїз - обʼєктивно не багато конкурентів може таким похвалитись. 2 мінуси, які я можу для себе виділити це пустотні звуки в підвісці під час проїзду наприклад лежачих п поліцейських, але це мабуть візитівка vw та відсутність зажимів в підстаканнику, боюсь уявити скільки грошей вони на цьому собі зекономили. І ще одне, сухий робот dq200, страшний сон багатьох, але прогрес не стоїть на місці, її фіналізували і вона тепер продуктивна, економічна і абсолютно нормальна, головне звісно її не гвалтувати та обслуговувати, в принципі як і будь-яку іншу. Ну і на останок, проблема з пластиками вирішена в останніх версіях, а якщо хочете ще кращих матеріалів і вам пофіг на динаміку то подивіться Mazda CX-30.

Павло

Відгуки про моделі Фольксваген