Volkswagen 13 відгуків про Volkswagen Caddy пасс. 2006 року

простір салону, витрати палива, керованість, дорожній просвіт, якість збірки

шумоізоляція, ціна

Дивитися всі вживані Volkswagen Caddy пасс. 2006

Volkswagen Caddy пасс. 2006

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, гальма, ціна, шумоізоляція

200 тис.км 6 л / 100 км

Каді з мотором 2.0 сді самий непотрібний мотор не рекомендую мало. Кіловат тахометр завжди на 3 стоїть пічка нормально не гріє провірено даю такій машині не більше3500 доларів , це не їзда, а мука .для консультації дзвоніть за спасибі розказувати не буду, мав близько ста машин практика велика .

вартість обслуговування, ціна

Небольшое , мощное , с хорошим клиренсом высокой посадкой авто , для любых поездок , хоть в городе хоть по трассе.
Отличный родной свет на обычных налогенках. Шикарнейшая и надёжная коробка DSG 6 мокрая. Авто никогда не плетется позади потока а уверенно даёт все удовольствия от динамичного авто , как будто у тебя топовый кроссовер.
Реально остался доволен после 7-ми лет эксплуатации .

вартість обслуговування, ціна

Реально остался доволен после 7-ми лет эксплуатации .

шумоізоляція

340 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Авто в нас більше 5 років, практичне як для роботи так і для подорожі. Авто було пригнане з Німеччини,зразу замінив рем комплект насос форсунки, щоб небуло проблем, за 5 років наїздив 150 тис. За весь час було повністю перебрала ходова, а так мінялися тільки розхідні запчастини, масла, ремні та роликі.

Volkswagen Caddy пасс. 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

динаміка, якість матеріалів, ціна, шумоізоляція

Гарний великий сімейний автомобіль, хороший в управлінні. Підходить як для поїздок по місту, так і в межах 300-км. Для далеких подорожей не вистачає швидкості та шумоізоляції.

Volkswagen Caddy пасс. 2006

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

294 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Хорошая машина, недорогая в обслуживании. Качественная сборка. Неприхотливая по качеству топлива. Доволен авто.

дизайн кузова, ціна, шумоізоляція

269 тис.км 6 л / 100 км

Хороше, недійне авто. Високий кліренс. Коротка база. Трошки жостка ресорна задня підвіска.в ТО невибагливий, і недорогий авто. Ремонтували паливну систему. Заміна однієї паливної форсунки на Б/у. 110у.о.

Volkswagen Caddy пасс. 2006

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

Надійний. Економний, Простий в експлуатації, трошки жорсткувата задня підвіска. Тому, що ресорна. І коротка база автомобіля. Фінансові витрати мінімальні на ТО. Масла двигун не споживає, більше норми. Ремонтувалась паливна система.замінили одну форсунку, на б/у 110 дол.

Volkswagen Caddy пасс. 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

вартість обслуговування, шумоізоляція

Подорожі

Как бюджетное авто для семьи - почти идеал. Обслуживание недешевое, но окупается надежностью. Машиной был доволен.

Volkswagen Caddy пасс. New 1.6 MT (81 kw) 2006

Volkswagen Caddy пасс. New 1.6 MT (81 kw) 2006

динаміка, гальма, керованість

вартість обслуговування, шумоізоляція

Вроде все нормально, но почему даже пассажир на рессорах как старые так и новые, едешь как на телеге!

Volkswagen Caddy пасс. 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач

Чудове сімейне авто. Надійне в експлуатації. Можливість його використання як в бізнесі так і для особистих потреб.

Volkswagen Caddy пасс. 1.9 TDI AT (77 kw) 2006

Volkswagen Caddy пасс. 1.9 TDI AT (77 kw) 2006

Отличный

Незначительны

270 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Очень довольны автомобилем, лучший в своём классе.
Авто для работы, семьи, путешествий.

Volkswagen Caddy пасс. 1.9 TDI  MT (77 kw) 2006

Volkswagen Caddy пасс. 1.9 TDI MT (77 kw) 2006

Расход топлива радует, в среднем 6,5л. Вместительный , задние двери по обе стороны очень удобно особенно при загрузке выгрузке габаритного груза ,хороший свет хоть и не ксенон а обыкновенные заводские лампочки ,в общем для работы и для семьи не плохой вариант.

Дорожный просвет не много ограничивают боковые стойки кузова особенно на поворотах, не удобное расположение запаски с сзади снизу ,нету вещевых ящиков и карманов кроме передних дверок и бардачка без крышки.

Доброго времени суток ! Приобрел свой каддик около 5 мес. назад с пробегом 145000 км и возрастом 10 лет , и вот итог .
За 5 месяцев заменил подушку двигателя 60дол. Высветился чек =не додув турбины - провели чистку восдушной заслонки, клапана егр, заменили актуатор турбины 180 дол .требует замены охладитель выхлопных газов 260 дол. + чистка электро клапана вакуума ,заменил передние колодки 25 дол. Масло и ГРМ само собой ! По разговорам с специалистами это слабые места и после Т О будет бегать . На данном этапе все ! Тем людям которые собираются покупать каддик не навязчивый совет это посмотреть видео обзоры данного авто особенно что касается двигателя . турбины . катализатора . системы рециркуляции выхлопных газов ! Спасибо тем кто прочитал ! В скором времени напишу еще .

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Кадді пасажирський по рокам