Volkswagen 121 відгук про Volkswagen Caddy пасс.

якість збірки, витрати палива, простір салону, об`єм багажника, керованість

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Volkswagen Caddy пасс.

Перший власник 148 тис.км 8 л / 100 км

оригинальный пассажир. LIFE очень редкая комплектация Colour Concept сиденья в цвет машины.1000 процентов родной пробег ,не бита не крашена, техническое и визуальное состояние - супер.мотор масла не берёт,газ ставится без проблем, 1,6 75 квт.два ключа,хорошая резина. очень достойный вариант для себя.

Перший власник 148 тис.км 8 л / 100 км

Volkswagen Caddy пасс. 2005

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка

Володію авто вже понад 10 років, двигун 2,0 SDI не ракета, але для нормального руху достатньо, трохи тупий розгін на першій передачі, а далі доволі жваво їде. Двигун досить економний та надійний, за весь час користування крім заміни масла нічого не потрібно було. Підвіска проста та недорога в обслуговуванні.

Volkswagen Caddy пасс. 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Кадді в ідеальному стані. За три роки не підвів ні разу. Заводиться без проблем у будь-яку пору року. Кондиціонер працює як новий. Салон теж як новий. В салоні ніколи не курилося - попільничка нова. Ходова по наших дорогах витримує будь-які навантаження.

Volkswagen Caddy пасс. 2011

Volkswagen Caddy пасс. 2011

650 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Автомобиль очень крепкий, красивый, быстрый с маленьким расходом, выносливая подвеска, за 7 лет особо не доставил никаких хлопот, то по регламенту делали все вовремя, ездили по работе по сей Украине, практичный авто! Лучшего ничего нет за эти деньги по вместительности и по расходу, по обслуживанию, у нас был 7 место на автомате ДМГ, все отлично, без проблем отъездили 650 тысяч, и нет особых замечаний по износу, уже будем смотреть в новом кузове 2018 года.

Volkswagen Caddy пасс. 2007

Хороший автомобиль, очень просторный и вместительный ! Хороший расход и ходовые характеристики!

Перший власник Сім'я

Очень экономичная, и комфортная машина.
Вместительность супер.
Динамика у 2.0 оставляет
желать лучшего. Но расход радует

шумоізоляція

Данный пирожок очень хорошо прижился в Украине и имеет много фанатов, и не зря, ведь данная модель абсолютно адаптирована под плохие дороги, у Кадди самый высокий клиренс, большой ход подвески. На мой взгляд стоит покупать только дизель, у бензина большой расход и тяги для перевозки груза явно не хватает.
Плюсы:
Огромный выбор бу и новых запчастей, цены нормальные.
Хороший расход у дизельных версий.
Агрегаты очень надёжные.
Легко будет продать на вторичном рынке.
Крепкая ходовая, сзади рессора.
Приятный традиционный ваговский дизайн.
Комфортно передвигаться как по городу так и по трассе.
Минусы:
На мой взгляд только один.....дешёвый звук закрытия дверей - лечится эта проблема путем снятия дверных карт и установкой бесшумки.

Volkswagen Caddy пасс. 2007

Очень вместительный автомобиль и просторный! С капитанской посадкой как в бусе, но очень удобно на дальние расстояния! Просторный салон! Человеку с ростом 1.60 можно ехать стоя! На самом деле можно если не далеко перевезти человек 8! У него крепкая ходовая и очень простой и понятный мотор, легко поставился газ и никогда не мучает электрика, как в современных машинах! Есть датчики ABS,ESP что позволяет машине хорошо держать дорогу и тормозить на плохой дороге! А вообще просто рабочая лошадка!

динаміка, шумоізоляція

Авто для сім\'ї відмінне. Великий місткий багажник, салон просторий. Хороша ходова, надійний та не вибагливий мотор 2.0 SDI. Розхід 5-6 л, що не може не радувати.

дорожній просвіт, шумоізоляція

204 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я

Машинка відмінна, 7 років від\'їздив, міняв тільки масло розхідники
клапан EGR і щеплення. Для сім\'ї економна

об`єм багажника, шумоізоляція

Отличный автомобиль, хорошая управляемость, расход 5-6 литров, комфортный салон

Перший власник 230 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Оригінальний пасажир економний нарікань не має
Зручний в використані

Volkswagen Caddy пасс. 2009

Volkswagen Caddy пасс. 2009

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

Дуже хороший сімейний автомобіль, для далеких та недуже поїздок, підходить ідеально. Недороге обслуговування в купі з пасажиромісткістю.

Volkswagen Caddy пасс. 2013

Volkswagen Caddy пасс. 2013

282 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Чудово поводитися по трасі, швидкій розгін, хороша ходова. Для сім\'ї дуже міська машина.

Volkswagen Caddy пасс. 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Хороший экономный автомобиль. Отличная динамика если двигатель 2.0 110квт 6 передач. Разгон сумасшедший для данного авто. Обслуживать не пришлось, наездил около 10000тыс. Машина была 2016, завод фольксваген мог на такой год поставить торпеду как у VW B8 . Покупал за 15.000тыс. ТО проводится, как и на всех машинах. Цена на запчасти плюс-минус, как и на все машинах. Хорошая маневренность и компактность. Пластик салона желает лучшего за такие деньги. А так в общем хороший автомобиль

250 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Усім доброго часу доби! Кадді у мене більше 3-х років. Коли обирав авто при купівлі орієнтувався на свій бюджет та хотів надійний автомобіль. Перечитав багато форумів та зупинився на Volkswagen caddy 2,0 SDI 2007. Про всій вибір не пожалкував жодного разу. Тепер щодо проведених ремонтів: купив авто на 200т пробігу, через кілька тисяч км вийшов з ладу клапан егр: 2т грн, причиною став забитий каталізатор, ресурс якого 180т. Двигун: до мене були втулені колодязі під насос-форсунки, судячи із інформації на форумах така процедура чекає на усіх, так як форсинки зроблені із твердішого матеріалу і виробляють місце в блоці. Після такої процедури потрібна заміна ремкомплекту на насос-форсунки раз на 70-80т, що я і зробив на 230т. 700грн ремкомплект 2т грн робота. Більше з мотором проблем ніяких, масло від заміни до заміни кожні 10т км не брав. Ціна планового то 1700-2000грн масло, фільр масляний, паливний, повітряний, салону, пробка до масла, це при тому, що на маслі не економив. По місту динаміки більше, ніж достатньо. Перегріти такий мотор нереально. Підвіска: як виявились згодом, купив машину я у ненайкращому стані, через рік експлуатації заїхав на сервіс через посмикування при старті на першій передачі. Проблема була у подушках мотору, але була перебрана уся ходова: замінено салінтброки спереду і ззаду, стойки передні, упорні підшипники усі подушки мотору і можливо ще щось, уже не пам\'ятаю+ планове то, тормозні колодки, тросик ручного гальма. Ціна питання 12т грн. Велике то з заміною ремня роликів 6-7 т грн. Трансмісія: після купівлі були замінені шрузи і уже відходили 50т км і нарікань ніяких. До МКПП та щеплення взагалі ніяких претензій. Кузов: є проблеми в типових місцях: корозія біля дверних ручок, арок коліс, місце ковзання зсувної дверки. Салон простий, просторий, дуже великий багажник. В машині легко і комфортно вміщається 5 дорослих людей. В багажнику їздить дитяча коляска, велосипед і ще залишається багато вільного місця. І так підведемо підсумок по витратах на експлуатацію такого авто за 3 з половиною роки і 50 тисяч пробігу: два комплекти шин 10т грн + пальне 90т грн планові то і поточні ремонти і новий акб приблизно 40т грн- це по максимуму і плюс авто не було доглянуте. В підсумку виходить 2,8 грн за 1 км. Враховуючи, що в данний момент авто обслужене і подальші витрати будуть лише на планове то і на пальне, то відповідно витрати на 1 км будуть знижуватись, але маємо те що маємо. В загальному авто практичне і надійне, не підвело жодного разу. Не вистачає комфорту, шумоізоляція погана, оскільки авто вважається комерційним, то на такі моменти потрібно звертати увагу ще до купівлі. І так кадді дуже надійний і відний друг, не залишить у біді ніколи! Рекомендую!

якість збірки

ціна, шумоізоляція

Це в мене вже третій каді. Автомобіль зручний і надійний, може мені такі попадалися. Трохи жостковатий, на нормальній дорозі проблем немає. За 5 років тільки регулярне ТО.

220 тис.км Сім'я

Отличный комфортный автомобиль как для отдыха так и для работы. Очень надежный. Никогда не подводил. Будете очень довольны.

Volkswagen Caddy пасс. 2010

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Очень удобный семейный автомобиль, для тех кто любит активный образ жизни. Надёжный, неприхотливый, экономный и вместительный. Надёжный, мощный и в то же время экономный двигатель, крепкая подвеска. Хотелось бы чуть больше комфорта. А, впрочем, авто супер.

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Кадді пасажирський по рокам

Хочете придбати Фольксваген Кадді пасажирський та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen Caddy пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 121 відгук відгуків про Фольксваген Кадді пасажирський будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.