3 відгука про Volkswagen Caddy груз. 2014 року

Мої відгуки →
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, простір салону, витрати палива, шумоізоляція
77 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення
4.6 Відмінно
  • 4 Ціна
Если кому-то нужен авто именно такого класса для перевозки мелких грузов, то Каддик подходит для этого просто замечательно. Не прихотливый, надёжный и не космических денег обслуживание. Но!!!!!!!!, берите лучше дизельную турбированую версию, потому что мой с мотором 1.2tsi, его нужно крутить и стрелку тахометра держать возле отметки 3 , иначе он просто вялый. Все остальное, на высоте!!!! Всем хороших покупок!!!
Игорь27 вересня 2020

вартість обслуговування
5.0 Відмінно
  • 5 Ціна
Чудова машина. Купив з пробігом 127 тис. Сам же наїздив 180 тис. Заїхав на сервіс і взнав що машинка вже з пробігом 470 тис. дивуюсь і радуюсь що моя машинка така витривала. Ні разу не підвела.
Олександр18 жовтня 2018

вартість обслуговування
Перший власник 130 тис.км 5.8 л / 100 км Сім'я
4.8 Відмінно
  • 4 Ціна
Отличное и надежное авто. Нет проблем с форсунками и топливной. Не подводило ни разу.
Олександр18 березня 2018

Відгуки про Фольксваген Кадді вантажний по рокам