3 відгука про Volkswagen Arteon 2017 року

Мої відгуки →
вартість обслуговування
Сім'я
  • 4 Ціна
Хороший дизайн, чудова матрична оптика, в залежності від настрою, не дуже велика витрата пального, непогана прохідність на снігу та чудові відчуття на асфальті. Ідеальна керованість!
Михайлинин Максим21 лютого 2021

ціна
Перший власник 26 тис.км 12 л / 100 км Сім'я
  • 4 Ціна
Очень достойный автомобиль. Немного кусается цена, но функционал и внешний вид оправдываются сполна. ТО для такой машины не считаю накладными.
Игорь11 лютого 2020

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
витрати палива, ціна
Перший власник 25 тис.км 13 л / 100 км Поїздки в місті
4.6 Відмінно
  • 3 Ціна
Отличный презентабельный авто, вызывающий внешний вид, куча функций, очень просторный салон, удобный багажник и много ещё полезных примочек. ТО у официалов недорого, по сравнению с другими марками. Немного кусается расход, что, впрочем, зависит от стиля езды и цены.
Игорь11 грудня 2019

Відгуки про Фольксваген Артеон по рокам