6 560+ відгуків про Volkswagen

Мої відгуки →
шумоізоляція
  • 5 Ціна
Версія ГТІ 2.0 8 клапанів 115 сил п‘яти болтові колеса: достатня потужність для своєї ваги, навіть на газу. Витрата палива 6-8 бенз, 8-10 газ. Комфортний салон. Доступні з/ч. Непоганий вигляд. Із мінусів, гниють пороги та дно.
Валентин 21 липня 2023
Дивитись ще 47 відгуків про Volkswagen Golf III →

витрати палива
180 тис.км 8.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Маю невеликий досвід володіння пасатом 2004 року В5+ 1,6 MPI Автомобіль німецької збірки, робився в ті часи коли ще не економили на всьому як зараз, ресурс запчастин пристойний. Наприклад особисто у мене 180 тис.км. рідні передні алюмінієві ричаги, правда їх час вже міняти, але 180 тис. а не 30 чи 50 тис. По суті це AUDI A4 B5, Skoda Superb 1 покоління, всі плюси та мінуси від цього. Повторюсь у мене на двигуні коробці та багатьох запчастинах вибито AUDI навіть не VW. Плюси це двигуни, мягка та дісно комфорна підвіска, якість матеріалів краще ніж в ти х же Skoda Octavia Кузов оцинкований. Швидкість в авто не відчувається, що 80, що 130 не шумить не гримить, шумоізоляція нормальна. Магнітола та колонки в базі грають теж нормально, якщо Ви не меломан то вистачить цілком. В мене 1,6 бензин, росхід бензину місто-8-10 л, траса 6-7 л. зразу відмічу з влюченим кліматом авто бере більше на 1л. Літом середній росхід 8 л. бензину, зимою 9-10 л. на сьогоднішній час немало але і авто не малолітражка. Багажник авто такий, що перевезти можна майже все, холодильники, пралки, меблі по частинам. Болячки з яким я сам стикнувся, це вода в салоні, основна причина забиваються малі зливні отвори біля аккумулятора, також є проблема дверних замків всіх дверей, через вологу яка там збирається, конструктиний недолік як на мене. Але плюс це наявність та великий вибір запчастин як нових так і б/у, на любі гроші в магазинах і на розбріках практично завжди є все, також підходять деякі запчастини від Golf, Jetta, Sharan а для не нової машини це великий плюс. Цю машину відремонтують Вам практично на любому СТО. Якщо бюджет не великий рекомендую до покупки однозначно, але в хорошому стані, головне не пробіг, а як машина проходила сервіс!!!
Андрій14 липня 2023
Дивитись ще 928 відгуків про Volkswagen Passat →

4.8 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна
  • 5 Ціна
При виборі авто я керувався наступними параметрами критеріями: ціна, надійність, комфорт, якість матеріалів.брав автівку з пробігом 72к км, гарно відновлена. Зараз 93к, безпроблемно. Маю комплектацію SE, що з головою задовільняє всі мої потреби. Тішить величезний багажник. При купівлі зробив повну заміну всіх рідин, зробив додатково шумоізоляцію. По витратах, в середньому по місту +-10л/100км. За місто при середній 110 розхід 6-7.
Микита13 травня 2023
Дивитись ще 202 відгука про Volkswagen Passat B7 →

• 5 Ціна
Купував Турана з пробігом 216 тисяч, при цьому, був повністю в оригінальному виконанні. Відразу скажу, що за більш ніж 2 роки користування жодного разу не пожалкував про придбання даного автомобіля. Хоча зауважу, що у мене версія Кросс, яка візуально відрізняється від стандартного Турана і набагато цікавіше виглядає. Найбільше вражає функціональність авто та максимальне пристосування для сімейного використання. Трансформація салона дуже продумана, під будь-які випадки. Після Турана інші авто виглядають взагалі не пристосованими. Не зважаючи на кузов мікровена, авто чудово тримається дороги, керованість відмінна. Двох літровий дизель на 140 сил повністю підходить цьому авто. Ергономіка авто така, що не викликає жодного дискомфорту. При цьому, потрібно розуміти, що дизель потребує відповідного обслуговування, і якщо його не ігнорувати, то буде служити вірою і правдою. На 217 тисячах замінив ремінь, ролики та помпу, які стояли ще оригінальні з заводу. На 220 тисячах замінив ЕГР та помив сажовий на спеціальному стенді. Міняв пружини, так як у однієї передньої відломився виток. Загалом, за більше ніж 2 роки користування витратив трохи більше 1 тисячі доларів, у цю суму також увійшла зимова резина та сервісне обслуговування по заміні масла, міняв кожні 5 тисяч км. Загалом повністю задоволений авто і для тих хто підбирає такий рекомендую шукати варіанти з не скрученим пробігом, бо можна попасти на дороговартісний ремонт двухмасового маховика чи паливної системи. Авто повністю вартує своїх грошей. Миру усім!
Алексей09 травня 2023
Дивитись ще 186 відгуків про Volkswagen Touran →

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна, шумоізоляція
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, керованість
Сім'я
4.0 Добре
  • 3 Керування
  • 3 Надійність
  • 4 Ціна
В целом ничего плохого о Passat b5+ сказать не могу, не плохой авто с множеством достоинств. Но есть одна версия с двигателем 2.0 20V ATL атмосферный на 131 силу, так вот, это самый проблемный и крайне не удачный бензиновый двигатель который устанавливали на этот кузов. Именно Пассат с этим мотором я эксплуатировал, и этот агрегат расходует масло в огромных количествах, даже новым с салона он жрал масло. Мотор практически не ремонтно пригодный, и даже после капиталки он все равно расходует масло. 1 литр на 1000 км это абсолютная норма, и такой расход у двигателя который не ушатан, на пробегах 200.000+ расход спокойно может достигать и 2.5-3 литров масла. По трассе при скорости 150+ расход масла может вырасти до 1.5-2 литров, и эта проблема не решаема. VAG официально признал что этот двигатель имеет ряд конструктивных ошибок. Особой динамики он не дарит, расход топлива на механике в городе 10-11 литров, преимуществ никаких не имеет. Лучше не рассматривать авто с этим двигателем. Он также устанавливался на Ауди А4 2001-2006, Ауди А6 2001-2003.
Денис06 травня 2023
Дивитись ще 174 відгука про Volkswagen Passat B5 →

коробка передач
  • 5 Ціна
Покупал авто в Германии под заказ у официального дилера Ауди-Фольксваген. Пол года езжу, никаких проблем. Очень доволен покупкой. Отличная управляемость, расход город 7 литров, зимний ближе к 9. Двигатель тянет с низов на ура. Шумоизоляция на высоте. Хорошая управляемость, дорогу держит цепко, хотя подвеска и не слишком мягкая, при проезде неровностей не всё гасит. Удобная мультимедиа.
Max Ananyeu06 квітня 2023
Дивитись ще 346 відгуків про Volkswagen Tiguan →

4.4 Відмінно
дизайн кузова, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція
динаміка, коробка передач, вартість обслуговування
  • 3 Надійність
  • 4 Ціна
Владел гольф 6 1.6 дизель, 2010 года. Купил на пробеге 107 тыс км, был официал, я 2 владелец. Проехал 20тыс км, в основном в городе на работу и с работы, коробка дсг 7 сухая. Из плюсов это маленький расход топлива, прям реально маленький. В Киеве зимой с огромными пробками и климатом , расход был 6-6.5 литров. Летом меньше 6 .по трассе можно было уложить в 3.5 литра. Из минусов коробка.... Менял мехатроник. И слабоватый двигатель, быстро привыкаешь , в идеале взять 2.0 дизель хотябы с мокрой дсг.
Сергей Приходько03 квітня 2023
Дивитись ще 77 відгуків про Volkswagen Golf VI →

дорожній просвіт, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Добре зроблена, ергономічна, солідна конструкція, зручна і надійна робоча конячка, чоловіча!... БУЛА...Тепер її не існує...Caddi помер! Хотів придбати таку ж 2021 року нову, або легко Б/У. Куди там! Ціна виросла до небес, а якість впала нижче плінтуса. Тепер з пружинками замість ресор, зовсім НЕ фольксвагеновською ідеальною механічною коробкою, а якимсь напів-китайським просто знущання над справжнім Caddi! Навіть замість чудових одинарних дверей - Ляди, з великим вікном, яка відкривалась вгору, у вантажній короткій версії, тепер дві не зручні стулки, зашиті залізом! А як маневрувати містом, коли назад нічого не видно?! Тепер ніколи не куплю собі новий короткий вантажний Caddi, про який мріяв, - був чудовий помічник на присадибній ділянці власного будинку, тепер немає навіть сенсу, бо за такі гроші краще вже взяти два китайця або два француза, той солідний, Made in Germany, витривалий, надійний Caddi 2007-2020років...зник.
Viktor25 березня 2023
Дивитись ще 130 відгуків про Volkswagen Caddy →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, витрати палива
140 тис.км 11 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Автомобіль чудовий для дальніх поїздок, розхід по трасі 6-7 літрів, великий багажник. Гарний вигляд. Надійне авто, недороге в обслуговуванні. З мінусів тільки низький кліренс.
Ілля20 березня 2023
Дивитись ще 40 відгуків про Volkswagen CC →

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція
дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, ціна
Перший власник 40 тис.км 6 л / 100 км Поїздки в місті
3.6 Добре
  • 1 Надійність
  • 3 Ціна
Авто купляли вживаним, з пробігом 30 тис км.,.Домовилися з продавцем , що поїдемо на СТО до офіціалів. Після діагностики з'ясувалося що є задіри в третьому циліндрі і згідно гарантії буде замінено двигун. Продавець після заміни двигуна авто було куплено. Машинка дуже гарна потужна катайся і радій, але радів не довго десь 30 тисяч км. Зламався мезатронік в дсг, знайшли хлопців, які вміють його ремонтувати а зняття і установку і налаштування робили офіціали. На пробігу 40 тис км почала диміти, ну і масло почало зникати. Після діагностики з'ясувалося що нема компресії в третьому циліндрі. Після розборки двигуна, стало відомо що перегородки на поршні розвалилися. Двигун 1,4 бенз не раджу.
Тарас14 березня 2023
Дивитись ще 31 відгук про Volkswagen Scirocco →

4.4 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
шумоізоляція
999 тис.км 7.5 л / 100 км Подорожі
  • 4 Ціна
Це перший мій власний автомобіль. До 1,5к $ нічого кращого ви не знайдете. Ну, хіба що Гольф, можливо. Як на свої роки - машина вогонь. Розганяв до 140км/год. По трасі спокійно йде 110, при обгоні 120-130 км/год. Переважно їжджу по роботі, десь 15 км в день. Крім того, десь раз в три тижні на далекі відстані - по 150-250 км в одну сторону. І машина справляється. По поломках - ремонтувати доводилося тільки від старості. Інших причин поломок не було, досить надійне авто. В обслуговуванні не дорога, знайти деталі - легко. Комфортна, м'яка машина.
Роман Чорний06 березня 2023
Дивитись ще 492 відгука про Volkswagen Jetta →

вартість обслуговування, ціна
120 тис.км 7.5 л / 100 км Подорожі
  • 1 Ціна
Всім привіт, хочу залишити відгук від володіння цим авто. Два роки за кермом цього авто, маю що написати. Почну з найчастішого питання. Пневма чи пружина. Відповідь буде - дивіться пробіг. Пробіг вирішує, нажаль більшість авто в Україні пригнані з Європи з пробігом за 250-300к. Тут вони молодшають до 120-150к, якість матеріалу дозволяють цьому авто виглядати схожими в діапазоні цих пробігів. Авто може завдати значних пошкоджень гаманцю і нервовій системі вам в разі якщо ви мали необережність купити авто з серйозними проблемами з пневмою/двигуном/електрикою/екологією. Заміна ланцюгу гри вам виллється в 3 кілобаксів, це зі зняттям двигуну, напевно, що до такої процедури варто додати заміну сальників, проф обслуговування генератора, чистка впуску і випуску, чистка радіаторів. Пневма любить зимою ламатись, обслуговуйте заздалегідь в літку. Маєте варіант меншого пробігу але з простішою комплектацією з тканинним салоном, беріть не вагайтеся. Авто подарує такі ж емоції як і на пневмі. 245кс більш ніж достатньо в місті і на трасі. Мало? Стейдж1 вам в поміч. Виглядає супер. Офроад - так, але дорого. Масло в двигун раз на 8-10к, масло в коробці раз на 60к. На мою думку варто брати 3.0 дизель, але якщо є варік бензин і гарний стан - беріть. Дизель краще якісний лити, але стерпить і шмурдяк. Авто рекомендую до покупки але з оглядом на вищевказане.
Vlad25 лютого 2023
Дивитись ще 367 відгуків про Volkswagen Touareg →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
об`єм багажника, шумоізоляція
  • 5 Ціна
В использовании уже больше года. Короткие передачи очень удобные для водителей с маленьким стажем. Очень маневренная , лёгкая и динамичная. Не дорогая в обслуживании. Маленький багажник компенсирует очень просторный салон. Единственный минус шумоизоляция. Даже не громкая музыка слышна за пределы авто
Элина25 лютого 2023
Дивитись ще 147 відгуків про Volkswagen Golf Plus →

4.2 Відмінно
якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
динаміка, дорожній просвіт, простір салону, гальма, шумоізоляція
216 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Це була моя перша машина. І в цілому, хоча гольф старенький, він все-таки Volkswagen. В машині є різні тонкощі, які вказують на те, що виробник старався зробити щось комфортне. Впевнений на час випуску машина була взагалі вогонь! Я в цілому був задоволений, але машина старенька і багато потрібно було міняти по ходовій і все це припало на мене. Хоча в обслуговуванні ця машина все ж таки не дорога. Двигун 1.6 не дуже потужний, але для поїздок по місту, або неспішної поїздки по країні підходить. Що сподобалось ще, то це живучість, ці машини мають великий ресурс, але на жаль, чим далі від року випуску тим вже менше шансів купити щось толкове, це моє суб’єктивне бачення. У цілому я був задоволений цією машоню на час використання.
Сергей11 лютого 2023
Дивитись ще 111 відгук про Volkswagen Golf IV →

вартість обслуговування, ціна
  • 4 Ціна
Хороше та надійне авто. За рік використання нічого не вийшло з ладу. При купівлі рекомендую витратити більше коштів, але взяти повнопривідну версію з вебасто і камерою. Дуже комфортно і зручно, особливо зимою. Плюси: 1. Керованість. З повним приводом зимою на дорозі почуваєшся впевнено. На високих швидкостях - теж. 2. Витрата палива. Мій пасат має 150квт, 190коней+4motion, їсть в середньому 7.4л - змішаний+зима-літо. Влітку по трасі комп'ютер показував 4.6 на 100. Ну але це якщо не тринькати кінетичну енергію. 3. Комфорт. Якісний салон, ергономіка, кермо і сидіння не протираються. Шумоізоляція супер, подвійні вікна тільки спереду. Камера виїзджає, тобто не налипає грязюка, завжди хороший огляд. 4. Надійність. Мінуси: 1. Акумулятор в багажнику у версіях 4motion. Це ніби і плюс, але коли треба, то до нього важко добратися. Мінусова клема взагалі десь в районі задньої фари, я не зміг витягнути акумулятор.. отвір менший за сам акумулятор, а він тут великий на 92а. Схоже треба розбирати більше ніж просто верхню пластмаску що його закриває. На форумах і в ютубі інформації про це 0. 2. Дорогі комплектуючі. Лобове скло оригінал під 30к. Не оригінал 15. Згубив пластмаску з переднього бампера готуй по 1к за кожну. Багато хто пише із мінусів маленький кліренс - мені норм. Зїхати, заїхати на невелику бровку вистачає.
Антон09 лютого 2023
Дивитись ще 49 відгуків про Volkswagen Passat B8 →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
об`єм багажника, витрати палива
Перший власник 170 тис.км 10 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Атмосферный двигатель 1.6 BSE в паре с 6-ти ступенчатым гидротрансформатором AISIN, для меня являются эталоном надёжности и долговечности. Тот вариант когда и пожаловаться особо не на что и продавать не хочется, потому что так VW уже к сожалению не делают... Управляемость великолепная, короткие свесы позволяют уверенно маневрировать и парковаться в городских условиях. Нужно следить за подвеской и было несколько ремонтов, но это копейки!!! Особенно используя хороший аналог в предпочтение оригинальным запчастям. Несмотря на то, что на коробку передач нет регламента на обслуживание, каждые 60 т.км., проводите частичную замену жидкости, фильтра и уплотнителя, но только на хорошем сервисе где знают как правильно это сделать, выставить уровень при нужной температуре и провести адаптацию настроек.
St.Trois06 лютого 2023
Дивитись ще 147 відгуків про Volkswagen Golf Plus →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
Перший власник 89 тис.км Сім'я
  • 5 Ціна
Покупал в салоне в 2008 2009 году владею по сей день очень доволен менял только масла и фильтра аккумулятор прослужил до конца 2022 года родной. клиренса хватает управление хорошее всё-таки пакет плохие дороги в наших условиях неплохая вещь. Свет слабоватый в фарах галоген. Краска вздулась только в двух местах спереди возле порогов с обоих сторон с пятикопеечную монету. Просторный салон возил и диван и холодильник двухкамерный в общем всё по хозяйству и доски обходился всегда без прицепа.
Игорь 05 лютого 2023
Дивитись ще 58 відгуків про Volkswagen Golf V →

дорожній просвіт
264 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Авто гарне, не дороге в обслуговуванні, була проблема з масложором але все вирішено 1.6 16 BCB двигун бадьорий 105 кінських сил для такого кузову більше ніж достатньо, проходимість на висоті на гарній резині лізе як БТР. Тільки біда з дорожнім просвітом коли стоїть захист двигуна дуже тяжко їздити по пересічній місцевості. В цілому автомобілем задоволений.
Дмитро27 січня 2023
Дивитись ще 111 відгук про Volkswagen Golf IV →

ціна
120 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 4 Ціна
Дуже комфортне і якісне авто з великим багажним відділенням. Відмінно веде себе як на автобані так і вмісті. Взагалі не відчувається що авто великих розмірів, комфортне в паркуванні в місті за рахунок хорошого огляду і наявності різних помічників. Великий і якісний та універсальний салон. Пересів на Оллтрек з кросовера - не відчув великої різниці , кліренс достатній , але набагато потужніший мотор і економна витрата пального , як для авто таких розмірів та постійного повного приводу. Що неподобається то це тільки вартість
Дмитро12 січня 2023
Дивитись ще 9 відгуків про Volkswagen Passat Alltrack →

4.8 Відмінно
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція
вартість обслуговування
145 тис.км 6.5 л / 100 км
  • 4 Ціна
Мій другий відгук. Залишав за свій Сітроен С3 2018 року. Зараз на німця. Чудове авто.С двигуном 1.4 tsi CAXA. Купив на подарунок дружині, на початку 2020 року. Латять DSG 200, але на цій автівці його замінили по гарантії, в 2014 році та пробігом 40 тисяч км. на новий, надійний, бо нового зразка. Працює чудово. Було, до нас три власника. Два з них дівчата. Окрім DSG, нічого не мінялося. Зовсім. І це 130 тисяч пробігу, та 9 років експлуатації. Були вбиті рідні стійки стабілізаторів та комплект передніх гальм - замінили, пїд час першого нашого ТО в офіціалів. Сам міняв лівий ШРУС. Також дві шарових, задля безпеки, бо вони ще були живі, та помпу, протікала манжета. Фільтра та мастила, за регламентом. Масло машинка не їсть. С дорогих ремонтів: заміна комплекта ланцюга ГРМ, та нової турбінки-так як у них ресурс близько 150 тисяч. Ремонтував в офіційному центрі. Заміна влітку 2021 нової турбінки Borg Wargner, загалом за все близько 22 тисяч гривень, та в січні 2022-заміна ГРМ на 143 тис. пробігу, та відразу зробили ТО, ціна питання була теж близько 20 тисяч гривен. При купівлі звертайте на це увагу. Машинку на останні гроші купувати не можна. Бо б/в свіженькі VWAG просять періодично ГРОШІ. А так машинка просто бомба... НАРОДНИЙ АВТО!
Василий27 грудня 2022
Дивитись ще 77 відгуків про Volkswagen Golf VI →