Відгуки про автомобілі

Honda Fit 2019

Honda Fit 2019

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

Несправедливо мало відгуків на це покоління Фітів - Джазів, спробую хоч частково виправити. Майже всі Фіти цього покоління ввезені в Україну з Америки, здебільшого це битки з аукціону Копарт, але мій автомобіль 2019р. – досить рідкісний виняток, його привезено з Японії цілим з пробігом аж 5тис км. Був праворульним від народження але переобладнаний як вимагають закони України на лівий руль. Вже три роки машиною просто насолоджуюсь. Сукупність опцій саме моєї машини абсолютно задовольняє – повний привід AWD, адаптивний круїз, безключовий доступ, кліматконтроль, підігріви сидінь-дзеркал-стекол включаючи лобове, LED оптика, утримання в смузі руху завдяки камері і опції безпеки завдяки радару -екстрене гальмування -тьфутьфу покищо не знадоблялись, всілякі помічники для стабілізації руху і гальмування, економічний режим і ще купа хондовських технологій, скажімо вібрація руля при ослабленні хвату на визначений час… Варіатор, - дуже подобається – їзда наче на дитячій машинці, набір швидкості плавно без жодних клацань. Деякі покращення зробив сам – на додаток до задньої камери поставив три додатково – спереду і в бокові дзеркала, тож паркування і зміна смуги руху стало зовсім просто, шкіра на руль і ручку, поличка в багажник, ще якісь дрібниці. Перевезення габаритного вантажу завдяки унікальній миттєвій трансформації сидінь дуже зручно. Мені не вистачало в комплектації тільки рейлінгів, тому сам обладнав місцями швидкого монтажу поперечин під гумовими молдінгами -купив спочатку поперечини на дах за дверні пройоми, -не сподобались самим способом кріплення. Безумовно машина створена для міста – тут прекрасна динаміка і управління, габарити для зручного паркування і маневрування і при цьому просторний салон. Але і траса на цій машинці без напрягу – крім українських доріг зльотав до Нідерландів, ще раз до Хорватії, гірськими дорогами. Досить економічна. Найкращий розхід зафіксував 4,0 літра на 100км – це якщо 70-80 км/год тошнить. Десь 4,7 -5,2 л при звичайному для мене стилі за містом. По місту залежатиме від багатьох факторів, у мене десь плюсмінус 7 л. До речі вибору економного режиму їзди тут дуже допомагає кольорова і мнемонічна індикація на мультидисплеї. Які мінуси? – Досить жорстка, на поганій дорозі це відчувається. Малолітражка - саме моя з двигуном 1.3 і на трасі хотілось би кращої динаміки при рискованих обгонах, тому в таких випадках ставлю варіатор на положення «спорт» і вже звик. В цілому дуже збалансована і практична машина. Якщо вибираєте таке авто, порадив би – придивитись саме до рестайлінгу третього покоління, це роки 2017-2020, де були враховані дрібні недоліки початку випуску цього покоління з 2014р., покращена шумоізоляція і водозахист. Дуже рекомендую шукати з опціями Хонда Сенсінг: це адаптивний круїз, радар безпеки і т.п., бажано з безключовим доступом і варіатором -хоча є інша думка – механіка для любителів більш спортивного стилю їзди.

Ford Edge 2019

Ford Edge 2019

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива

Авто брал американское [а точнее канадское, что имеет плюсы в виде нормальных поворотов сзади], но уже в Украине, хоть и не до конца доделанное. Итак, по порядку.
Запчасти: Кое-что доделывал сам, по-этому скажу с уверенностью - ценник на запчасти довольно высокий [особенно после хюндая].
ТО: ничего значимого еще не менял, масла и фильтры по обычной цене, как у всех [в коробку даже дешевле]. Поменял тормоза вкруг, не помню сколько обошлись, но не космос, ощущения дороговизны не осталось.
Динамика: Кратко - супер. Написано что до 100 набирает за 7.2 сек., склонен верить. Для такого немаленького сарая очень неплохо. Спокойная коробка - при умеренной езде переключения не ощущаются вообще. В общем - ездить комфортно.
Внутри: просторно, комфортные сидения с кучей регулировок, кожа, подогревы [у меня без вентиляции], большой багажник. Там где не кожа - материалы средние по тактильным и визуальным ощущениям. Кое-где покрасил в глянец - стало получше. И внутри и снаружи - ЗАЗОРЫ. Но я так понял - это фирменная "фишка" Форда, внимания не обращаю.
Достаточно неплохая шумка, хотя стекла у меня одинарные.
Совершенно ублюдская мультимедиа, на которую Форд [как я понял, при участии Майкрософт] не может за столько лет запилить нормальную прошивку без ошибок. От нее вас могут ожидать сюрпризы абсолютно любого уровня сложности.
Расход: как по мне - главная особенность автомобиля. Те кто пишет про 10 л. по городу - врут беззастенчиво. При всех моих стараниях по-началу опустить ниже 13 по городу не смог. А я очень старался. По-этому я плюнул и поставил хороший дорогой газ и перестал париться. Сегодня средний расход по городу - 19. Но езжу достаточно агрессивно. На трассу особо не выезжал, не скажу, но, думаю, ниже 13-14 не будет.
Клиренс: клиренс как клиренс. Как у всех.
Сборка: при всех зазорах и всем остальном, достаточно неплохо сколочено - не стучит, не скрипит, не гремит.
В общем, машина не без нюансов, но за свои бабки - огонь.

BMW X3 2019

BMW X3 2019

ціна

30 тис.км 12.7 л / 100 км Поїздки в місті

Мав досвід різних марок Тоyota -3шт. WV- 4шт. Honda та інші, але так як рулиться ця BMW ще не мав такого рівня. При вході у поворот зовнішні колеса провертаються швидше ніж внутрішні, ніякого заносу. Комфорт в салоні та комфорт водіння попереджають втому. Освітлення - максимально якісне - далі в описі, постійно на дальному світлі авто самостійно вирізає зустрічне авто. Двигун 3л бензин економічний по трасі 10.5-11.5, по місту 12-12.8 Можно і більш економно їздити, але не хочеться. 360 л.с. дає безпечний обгін та стабільну впевненість. Обслуговування: тільки ТО, воно не критичної вартості. Авто практично у максимальній комплектації на 2019 рік, від комфорту яких вже не відмовлюсь.
За основними опціями все не розписую, але виділив би:
Акустичний регульований вихлоп.
Проекція на лобове скло S610A
Сигнализация від BMW S302
Внутр/нар.дзерк.з затемненням S430A
Система Контроля Дистанції Парковки PDCS508
Адаптивні LED фари з підсвічуванням поворотів full led adaptiveS552A максим.led оптика
Автоматичне дальне світло S5ACA - щоб не сліпило інші авто
Декодування антивідблискового асистента дальнього світла-S5AP щоб не сліпило зустрічні авто
Помічник з водіння S5AS-попередження про зіткнення з транспортом, що йде попереду; -про зіткнення з пішоходом; -про виїзд зі смуги руху; -Контроль сліпих зон; -Розпізнавання дорожніх знаків
Сидіння з активною вентиляціею S4FH
Індикація тиску в шинах S2VBA
Система обігріву рульового колеса S248A
Амбіентне підсвічування салону S4URA зі зміною 9 кольорів
Комфортний безключовийдоступ S322A
Багажні двері відкривання рухом ноги
Apple Carplay S6CPA
Якісне авто, що дбає про водія та пасажирів.

Skoda Octavia 2006

Skoda Octavia 2006

якість матеріалів

210 тис.км 6.3 л / 100 км Подорожі

Вітаю усіх!Автомобіль був пригнаний з Голандії з пробігом 179 тис.км.На мою думку автомобіль без конкурентів,а ні з Фокусом а ні з Лансером вона на мою думку не може конкурувати, Октавія вище по усім параметрам , як на мене.Зараз пробіг 210 тисяч, з моменту покупки нічого не зламалось ,лише заміна лампочок.Мотори загалом усі хороші які встановлювались на цих авто.У мене 1.6 BLF 115 к.с.,дуже задоволений ним. Розхід 5.4-8.6 літра.Авто яке без сумніву потрібно купувати, задня незалежна підвіска яка чудово тримає дорогу,6 подушок безпеки, мінімальний розхід палива.Рекомендую купувати бензинові версії , так як там є можливість купити авто з малим пробігом,+бензинка буде значно комфортніша ,тихіша та дешевша в обслуговуванні.Загалом мінусів не виявленно, автомобіль який комфортно довезе вас з комфортом в любу точку світу.Мотори , які оснащенно прямим впорскуванням бензину потрібно заправляти лише хорошим бензином ,а це 2.0 FSI,1.6 FSI,1.8 TSI.,за це вони дарують вам динаміку та економію палива.Наприклал мій 1.6 їздить на 100 бензині і чудово себ почуває,так як по заводу потрібно в нього заливати 98 бензин,якщо немає такого то не нище ніж 95 .Якщо ви до цього не готові беріть 1.6 MPI, зі звичайною системою подачі палива , на 105 кс.там лийте яке забажаєте але майте на увазі що розхід буде значно вищим.Всім дякую за увагу!5 зірок з 5!Всім вдалих покупок.

Honda CR-V 2008

Honda CR-V 2008

дорожній просвіт, шумоізоляція

Володію більше року, третій власник по тех. паспорту, купували у знайомих а ті із салону.
У цілому задоволений, нарікань немає, дуже надійне авто, все міняли по регламенту але більше усього ремонтували підвіску дяка нашим дорогам а саме втулки, стабілізатори та сайлентблоки, стійки та ричаги не міняли.
Все круто але є декілька технічних особливостей саме цієї моделі.
1. З часом потрібно міняти задні ричаги на розвальні.
2. Вигорають лінзи, потрібно міняти на Bi Led.
3. Низькуватий кліренс, не на кожен бардюо виїде, допомагають проставки.
4. Жорсткувата підвіска, але це рамний паркетник і досить не погано курується, не розкачується.
5. Штатної шумоізоляції невистачає, потрібно робити, особливо двері, задні арки та багажне відділення
6. Не зовсім зручна кришка багажнику, трохи іржавіє де номерний знак та незручно стікає вода, спина після мийки та доща завжди мокра, з підняної кришки тече прямо на спину...

При динамічній їзді у мене щоденний середній розхід 15л/100км газу 2.0 IVTEC, по трасі 10 л. газу при кліматі та круізі на 130км/год.
Динаміки вистачає, повний привід не підводив, трохи жере масла 0.5л/10тис але це особливість цих двигунів, така плата за надійність, до 500тис. без кап ремонту при регламентному обслуговуванні.
Досить зручна для сімї, безліч різних регулювань та іншого.

Renault Megane 2011

Renault Megane 2011

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

275 тис.км 5 л / 100 км

Задумка флагмана як сімейне та економне авто, дійсно має місце. І росхід, багато місця, великий багажник. Двигун 1,5 багаторесурсний. ЕDS4000 надійна коробка, хоч і роботизована, але. Коли воно їздить до 150 тисяч пробігу. Потім, як всі автівки потребує заміни запчастин. 1. Це диски щеплення. Їх у Франції ніхто не міняє. Їздять до упору. Бо ціна за висока, та робіт багато. 2. Блок ЕБУ, який гріється від коробки. Сама плата плавиться. Ціна його захмарна. Хоча роботи по його заміні, адаптуванню мало. 3. Ремінь ГРМ, помпа, всі роліки. Так. Якщо по штучно, то все не дорого. Помпа 90$, ремінь 40$. По роботі, там день. Але в тому то і прикол, що треба все і разом міняти. А разом все, це знову ж 400$ 4. Вже під 300 т.пробігу, прокладка ГБЦ. Матеріали, робота з шліфовкою голови. Знову ж 1000$ Це про ходовку мовчу, про кондиціонер, про компрессор, про екологію, про дринажі через які вода пряміком в салон. Тормозні диски, колодки, та датчик масла, подушку двигуна, та таке ще, турбіна, патрубки. А так авто надійне та хороше.

Ford Fusion 2015

Ford Fusion 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, коробка передач

Володію авто майже рік. Накатав 20т км. З плюсів це комфорт, більш менш непогана динаміка, звісно дизайн як кузова так і салона, непогана збірка салона, тримає гарно дорогу, на великій відстані майже не втомлюєшся, великий і свлон і багажник. З мінусів: звісно коробка павершифт, пинки вилікквати неможливо, об їздив багато сто, міняв повністю олію, просто стало менш замітно, але проблема лишилась. Оптика стандартна дуже погана, прийшлось ставити бі-лед лінзи. Стандартна магнітола sync2 періодично не хоче підєднуватись до телефона, відєднання клеми на 5хв вирішує проблему. ! 2 рази ламались тормозні шланги, добре що не на ходу а при спробі включити драйв на парковці. Нових шлангів в продажу не знайшли, прийшлось реставрувати старі. За ці гроші авто в цілому гарне.

Volkswagen T-Roc 2019

Volkswagen T-Roc 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, гальма, керованість

якість матеріалів

На мою думку це один з кращих варіантів для міста на кшталт Києва, де одночасно поєднуються ідеальні дороги з вирвами і стирчащими в гору каналізаційними люками. Кліренсу вистачає щоб, з розумом, штурмувати бордюри і комфортно себе відчувати на будь-якому покритті в місті та за його межами. Поєднання двигуна та коробки доволі вдале, швидкість цієї комбінації немає сенсу заперечувати, розгону для міста за очі і на трасі аж ніяк не відчуваєш недостатність потужності. Основна претензія «знавців» до якості матеріалів, дешеві пластики. Дійсно це так, але мені це ніяк не заважає, до нього все одно майже не торкаєшся, а от технологічність рішень на високому рівні. В середній, офіційній комплектації Style вже є адаптивні фул лед фари з автодальнім, фул безпека, утримання в смузі, автогальмування переднім і заднім ходом, адаптивний круїз - обʼєктивно не багато конкурентів може таким похвалитись.
2 мінуси, які я можу для себе виділити це пустотні звуки в підвісці під час проїзду наприклад лежачих п поліцейських, але це мабуть візитівка vw та відсутність зажимів в підстаканнику, боюсь уявити скільки грошей вони на цьому собі зекономили.
І ще одне, сухий робот dq200, страшний сон багатьох, але прогрес не стоїть на місці, її фіналізували і вона тепер продуктивна, економічна і абсолютно нормальна, головне звісно її не гвалтувати та обслуговувати, в принципі як і будь-яку іншу.
Ну і на останок, проблема з пластиками вирішена в останніх версіях, а якщо хочете ще кращих матеріалів і вам пофіг на динаміку то подивіться Mazda CX-30.

Chevrolet Equinox 2018

Chevrolet Equinox 2018

якість матеріалів, якість збірки, гальма

124 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

В цілому повністю задоволений даним автомобілем, спершу боявся двигуна, як виявилося його більш ніж достатньо що для шосе так і міста, дуже місткий та легкий в керуванні, досить не погана аудіосистема, зручно, що безключевий доступ на всіх 4-х дверцятах. Салон хоч і тканина, але досить якісний, міцний та комфортний в посадці. Так, деяке оздоблення салону бажає бути кращим, але не забувайте що ви купуєте бюджетне авто. Був досвід володіння Nissan Rogue так Шевроле мені здалося набагато кращим, на відміну від Rogue, доречі в рог в простих комлектація набагато швидше зношуються матеріалу салону. Витрати по місту особисто в мене сягали 9/10/11
шосе 6,5 - 7 авто сімейне не варто від нього очікувати спортивного боліту…
Лийте в двигун оливу по допуску, не перевищуйте заміну хочаб 7-8 і буду вам щастя, в США є дані двигуни з пробігом 300тис.миль і не було жодний проблем

Kia Ceed 2016

Kia Ceed 2016

дорожній просвіт

Перший власник 126 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Чудовий і надійний автомобіль. За час володіння, більше шести років - жодного разу не підвів. Дуже динамічний, м'який, надійний, супер економний, добре обезшумлений та досить просторий всередині ,як для свого класу. Окремо хочеться сказати про приєймні дрібниці в звичайній комплектації - підігріви крісел та руля, блютуз, підсвітка сліпих зон, швидкий підігрів салону за рахунок тенів. Проїхав 126 тис, за цей час окрім масла ,фільтрів та інших регламентних замін -поміняв лампочку у фарі та якийсь ричаг на передньому лівому колесі. До Кіа володів Вольксвагеном Бора 2010 рв і Фордом Ескорт 2006 рв. З недоліків: низький кліренс переднього бампера, низька якість лакофарбового покриття -багато дрібних затертостей по кузову, низька якість шкіри на ручці ККП

ВАЗ / Lada 2131 Нива 1999

ВАЗ / Lada 2131 Нива 1999

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

120 тис.км 14 л / 100 км Комерційні перевезення

Приветствую. Если вы задумались о покупки этого авто вы должны четко ответить для каких целей вы его приобретаете. При езде в городе вы будете испытывать неудобства связанные с парковкой,особенно если у вас машина без гидроусилителя,но даже с ним из-за маленького выворота руля парковатся не удобно. Запчасти на некоторые позизии стоят космических денег,а качество Российское,сами понимаете. Расход топлива зависит от времени года и условий эксплуатации. Не верте в сказки что полный привод ездит на халяву за него надо платить.мой расход в городе ниже 12 литров бензина никогда не был,зимой легко сделать и 18 литров, на трасе при скорости 100 на пятой передачи выходил 9 литров.Теперь самое главное,пятидверная нива Кедр дарит Вам воистину Божественный комфорт естественно сравнивая с нивой-огрызком трехдверкой,также огромный плюс это багажник в котором я возил и двух метровый холодильник и 2складометра дров.Теперь самое главное, если вы смотрите на эту машину как на легковую вы скорей всего будете разачарованы,но если вы смотрите на нее как на специальный транспорт для решения определенных задач, то вы наврядли найдете что либо лучшее за эти деньги в этом сегменте.И еще, эта машинка расчитана на технически грамотного рукастого хозяина который обслуживает и ремонтирует ее сам. В сервисе за нее не охотно берутся делать.Вывод. Вы абсолютно точно должны знать для чего вы ее покупаете и где будете эксплуатировать,эта машина должна быть у вас второй в семье и тогда на вашем лице будет улыбка удовольствия,а не проклятий создателя и производителя.

Infiniti QX30 2017

Infiniti QX30 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна

витрати палива, керованість, шумоізоляція

Ну ось і збігли три роки разом зі "злючкою-колючкою". Машиною здебільшого користувалась дружина, а ось "грався" вже особисто сам. Тут історія "американського бітка", що ретельно підбирався та грався-робився максимально скурпульозно. А потім ще доточувався до близькоідеальної машини. І в цілому по досягненню майже 53 тис. км або 3+ років користування - зроблений по максимому від бажаного.
За цей час накатано живими 24 тис км. Щось по ЄС, щось по Україні. В тому числі чудова подорож серпантинами Чорногорії та Бока-Которок та на контрасті евакуація полями з облогового Чернігова, коли кіренс 21 см та повний привід творив дива. Та витяг дитину з дружиною майже перед носом у танків по прострілюваним дорогам та вивез у сусідню Польщу. В цілому машина доволі сильно закарбувалась у сердце. Зі всіма своїми плюсами і мінусами.
Тож - сподіваюсь досвід комусь стане в нагоді. Навіть і не знаю, з чого почати. За час експлуатації було х3 реальні проблеми, які як потім виявилося є в принципі типовими "болячками" мерса. Бо на 90% це Мерседес-Бенц ГЛА250 Х156 4матік. Зі всіма похідними.
1. Втягуюче реле стартеру, вилізло у дружини в Польщі. Просто закисло через знос пильників. Та почало підклинювати рандомно, машина просто не реагувала на кнопку старт стоп. Ціна питання 650 грн релешка +600 грн робота у Львові. +/- 40 хвилин роботи.
2. Роз'єм кан шини. Він просто витикнувся з під приборки одного разу. Так - цьому передувало переміщення машини тривалий час по вельми не якісній дорозі. То списую, на збіг того, що машина була в дтп та потім зіграли наші дороги. Машина висвітила "ялинку" на приборці та сповістило, що всі можливі системи авто вимкнуто . Проте продовжувало рухатися та бути керованим. Знайти було зі старту не просто, проте "плаг аут / плаг ін" все виправило. Ціна електрика діагноста, що перелапатив всі датчики в машині - не порадувала 3ма тис грн.
3. Стандартне для зими та мерсів А класу /СЛА, ГЛА, тощо /Клапан ВКГ, тут вже більш головняково. Бо в М270 варіації двигуна МБ 1 покоління це все було передбачено виробником - як заміна в купі, з вивішуванням двигуна за всі гроші світу. Проте - покопавшись глибше в темі та звірши партовки датчиків - був куплений новий оригінальний датчик з МБ Е класу та трошки похомутавши з трубками впуску/випуску - замінений. Ціна датчика з клапаном порядка 2300 грн, установка 1200 грн без зняття нічого окрім захисту картера*.
В принципі - на цьому і все за три+ роки. Не вважаю, це чимось екстраординарним. В іншому це просто заміна мастила та фільтрів на інтервалі 8-10 тис.км, або до року користування. При чому все доволі приємно коштує - оригінальні фільтра Манн та Денсо, що є оригіналами МБ. Масляний 400+/- грн, повітряний 500+/- грн, фільтр салону вугільним напилом - 720 грн. Мастило 5.6 літрів - мені подобається Несті Про 0w40 фінське і я його користую, через адекватну якість та апрувку МБ 229.3 та низьку популярність серед підробок, через не розкручений бренд виходило щось накшталт 1700 грн на цей об.єм. Не вважаю, що тут є щось дорогого, як для хоч і японсько-німецького, але ж все таки преміуму.
2.0Т в купі з 7g DCT преселективним робототом та вага в 1.6т - дають машинці потенціал "вистрілювати". Максимально дотягав її по сербським автобанам до 234 км/год проте там відсічка спрацьовує на 230 км/год, то спуски в поміч. Машина веде себе доволі впевнено. Вона приземкувата в стоці на доволі широкій гумі - проте клір в 21 см таки дає своє. То не сказав би, що ти прям на 100% їдеш на релаксі. Все ж її крейсерська і "зрозуміла" швидкість 140-180 км/год. З адекватним розхідом 9-11 л/100км. По місту, як стріляти зі світофорів можна легко бачити 16-17 л / 100 км. Тут не варто очікувати див адже кардан на задні крутиться до халдекса п.ятого покоління постійно. При спокійній суванині по місту це десь 11-12л в середньому на сотню. А по трасі при 80-90 км можна досягти найекономічніших 6,3 літрів. Хоча особисто в горах при тривалих скатах бк відсвічував і 5.2л це напевно найменше, що я бачив на приборці

BMW X5 2006

BMW X5 2006

динаміка

Сьогодні хотів залишити про автомобіль, який давно планував придбати. Шукав по стану кузова, а також по технічній частині. По автомобілю практично не було слідів ржавчини.
По технічній частині раджу брати лише М57, надійний 3.0 дизель, який безпроблемний. По коробці теж не було нюансів, надійний гідротрансформатор.
Проте, роки йдуть і потрібно розуміти, що з часом будуть нові нюанси. По ходовій частині практично питань не було, для мене - це розхідник, проте коли музика може пропасти і потрібно знімати клему з акумулятора, то вже неприємно і ще різні дрібниці.
Заголом по місту при активній їзді могло виходити і 13-15л., якщо брати трасу - до 10. Оскільки, я помалу не іжджу, то завжди буде більшим розхід. Знайомий мав розхід на 2-3л. менше.

Citroen C5 Aircross 2023

Citroen C5 Aircross 2023

Перший власник 2 тис.км 9 л / 100 км Поїздки в місті

Добрий день. У 2023 вирішив придбати новий Сітроєн С5 Aircross 2.0 дизель 180 к.с. Обирав серед Мазда CX-5;Тойота Рав 4, Рено Колєос; Опель Грендленд X . На усіх авто їздив на тест драйві. Мазда 2.0, та Тойота рав 2.0 особливих вражень не залишили, підвіска не погана а динаміка слабенька, но і по комплектації поступалися Сітроєну який обійшовся мені зі знижкою за 29500 з двигуном 2.0 на 180 к.с. Як що взяти Опеля то підвіска мене не вражела мене та і дінаміка теж. Що стосується Колєоса, то витрата палива по місту 11-12 літрів не дуже вражає. Після тест драйва на Сітроєн с5 aircross зрозумів , що це авто коштує своїх грошей за 29500$ у комплектації Feel pack у білому кольорі.Комфортні сидіння,гарне світло лед,утримання у смузі, сліпи зони та відкриття багажника кнопкою або сенсором під багажником, епл каро плей працює бездоганно нажаль провідний. Із недоліків можу відмітити тільки витрата палива більше на 3 літри від заявлених 5.5 по місту. Авто дуже задоволений. Не пошкодував , що придбав у кінці року, так як з двигуном 2.0 дизель виробництво авто у 2024 року зупинилось .

Ford Escape 2015

Ford Escape 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Описати автомобіль можна однією фразою
«Найкращий автомобіль ціна-якість»
Власникам даного апарата повезло що у всіх ще з нульових в голові залишився ваг чи японець тому ціна на них дуже низька і автомобіль явно недооцінений
Цей автомобіль не поступається нічим по комфорту, якістю німцям чи японцям навіть преміум сегмента
З плюсів не реально практичний та великий салон з багажником, якщо не помиляюсь найбільший у класі багажник.
Крутий, сучасний і приємний інтерʼєр
І навіть у низькій комплектації є багато класних фішок
Якщо брати цю модель то тільки титаніум там комплектація як у лексуса чи ауді а то і краща.
Класний дизайн який виглядає одночасно і агресивно і стримано.Не надоїдає постійно обертатись і дивитись на неї коли залишаю на парковці
Головний плюс цієї моделі являється її потужний та неприхотливий двигун.
Не існує просто автомобіля такого року такої ціни з такими характеристиками розгону 0-100 в місті 99% трафіку на світлофорі обганяє і не рідко в очах водіїв зауважував здивування що якийсь форд джипик так їде
Справді дарує емоції.
Керованість також на висоті як на такі габарити та кліренс
Хоч і автомобіль добре керований але на поганому дорожньому покритті гарно себе показує дійсно мʼяка підвіска яка добре відпрацьовує нерівності.
Якість лкп середнє
Є момент і це болячка всіх ескейпів зʼявляються рижики на нижній внутрішній частині дверей там де герметик ціна питання 1500грн одна дверка
Шумка як для такого класу автомобіля достойна феноменально але вікна подвійні і звуків вулиці майже не чути як і коліс
З мінусів на трасі відчутно шумить вітер в ділянці лобового скла зверху.
Запчастини дешеві і є завжди в наявності як оригінал так і аналоги ціни на обслуговуваня також низькі
Заміна мастил/фільтрів раз в 7тис обходиться в 2500грн і це за мастило motull
За два роки і 30тис км серʼйозних поломок не було по ходовій дрібниці навіть не памʼятаю автомобіль виявився дійсно надійним та якісним всюди відчувається якість, ніколи не буває такого дешевого відчуття як в інших авто цього класу
З головних мінусів цієї моделі можна відмітити: акпп гідротрансформатор який часто не розуміє куди перемикатись і має специфіку пинання але всеж надійний і проблем немає якщо змінювати масло.
І розхід палива реальний в місті 15 літрів якщо їздити і не думати про економію
Якщо їзди в максимальному режимі економії то виходило 10л по місту і 5,2 по трасі при швидкості 80-90км без обгонів
Але реально це 15 місто і 10 траса якщо їхати 130-140
Круте авто і навіть маючи бюджет +10ти$ немає автомобіля щоб сутєво був кращим тому моя наступна покупка буде ескейп але на кращій комплектації

Chery Jaggi 2008

Chery Jaggi 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

Перший власник 120 тис.км Сім'я

Володію авто із салона,Із плюсів ,низька ціна авто,Великий салон,багажник,маневрина,електрика вся працює і ніколи непідводила,запчастини дешеві проте не у кожному є магазині,шумоізоляція слабенька тому потрібно зробити самому я теж так зробив.були проблеми з тросом зчеплиння - часто рвався,це їх болячка,проте замінив повністю зчеплення і проблему усунув.і ще китайські авто схильні до корозії тому раджу звертати на це увагу і одразу приберати паучки щоб зберегти авто.

Peugeot 5008 2012

Peugeot 5008 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, коробка передач, шумоізоляція

Даний автомобіль перебував в мене у власності 2 роки, за весь час експуатації був задоволений, комплектація була майже максимальна без шкіри та чистий Француз,мінус, що треба було поміняти прокладку мотору і щеплення.
З плюсів: комфортний, просторий в салоні для сім‘ї саме то, економний, дешевий в обслуговуванні, немає тих проблем,які були в фірми Пежо до 2012, а саме проблеми з електрикою. Мотор 1.6 е-HDI взагалі класний має 3 режими роботи двигуна:тихий,звичайний і старт-стоп, та ще багато плюсів.
З мінусів: низький кліренс, а саме довгий капот, панорама не відкривалася, хоча вона на цілий автомобіль, зимою на роботі важко керувати, оскільки капризував робот не хотів буксувати. В цілому рекомендую даний автомобіль, якщо хтось розраховує на сім‘ю.

Suzuki Vitara 2019

Suzuki Vitara 2019

шумоізоляція

Перший власник 45 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Класне авто за свої гроші. Гарний дизайн, підвіска універсальна, не ламається. Хіба що дрібні проблеми. Кузов досить тонкий, і мотор не для гонок на трасі. Ще конструктивний прикол - погано зачиняється багажник. Салон зручний, в базі є навіть підігрів, телефон на кермі та підрульові лепестки, але нажаль парктронік треба доставляти. АКПП надійна, плавно перемикає. Світло фар таке собі, але це бюджетне авто, що поробиш... Авто ідеальне по місту - влізеш кругом, високий кліренс, невеликий розхід, надійний двигун, якому пробки та якість пального не страшні. Вартість обслуговування взагалі смішна...

Chevrolet Lacetti 2012

Chevrolet Lacetti 2012

дорожній просвіт

161 тис.км 7.3 л / 100 км

Первый автомобиль был ланос 2005 года, откатал 2.5 года. По сравнению с ланосом более тихий, просторный салон, мягкий ход. Еще что понравилось это более эффективные тормоза, т.к. все дисковые. По динамике разгона особой разницы не заметил, хотя ланос был 1.5, хотя мотор и сильнее, лачетти тяжелее, что компенсирует. Но суммарно машина бодрее, тем более что в ланосе был мотор далеко не первой свежести да и компрессия там была уже низкая.

Еще бы хотел отметить более хорошую работу печки, салон более быстрее прогревается и нету проблем с тросиками как у ланоса, когда заслонка направления воздуха подвисает где-то и работает не правильно, в лачетти немного иная система. Хотя это возможно проблема не конкретно печки ланоса а конкретно ее состояния в моем экземпляре.

По расходу топлива, замер делал чисто на газе. По трассе с периодическими холмами, при скорости 90 км/ч, самое меньшее получалось 7.2 л / 100. По равнинной местности можно добиться 7 литров думаю. Зимой при постоянно включенной печке получилось 7,3. Летом не замерял еще при включенном кондиционере но думаю будет в районе 7,5.

По городу меньше 8 литров не получалось. В среднем 8,3 - 8,5. Опять же это данный по газу.

На ланосе немного меньше был расход.

Стойкий к коррозии кузов, по крайней мере так могу сказать о двери, т.к. машину брал у знакомого, была небольшая вмятина на двери от фаркопа, и следов ржавчины не было видно. Но, заметил небольшие рыжики под крышкой багажника и капота.

Из минусов которые обнаружил для себя - более низкий клиренс чем у ланоса. Нужно следить за высотой бордюров. Требует большего радиуса разворота. Там где я мог на ланосе развернуться, на лачетти придется включать заднюю, либо выполнять разворот с правой полосы.

Volkswagen Caddy 2014

Volkswagen Caddy 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

360 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення

Для многих могу кое что написать так как проехал 360тыс.
И так с начала. Ожидать от машины планости хода Кэмри не стоит. Это всё таки грузовичок, хотя и едет неплохо. Расход по городу 6,5 траса 5,5. но многое ещё зависит от стиля езды.
По ремонту и обслуживанию. К ходовой обратился первый раз на 200тыс. Замена всех амортов. всех тормозных дисков и передних резинок. Замена задних резинок стабилизатора раз на 60тыс. Что случилось по отказам и поломках за это время. На 240тыс. ремонт мотора с заменой поршневой, компенсаторов, вкладышей - удовольствие для дизельного двигателя не дешёвое 4000дол. на официале. 340тыс. отказ стартера итог заменя 250дол. на официале. Ну раз в 120 тыс замена всех ремней, помпы и сразу же передний сальник коленвала, очень рекомендую. Очень плохо что много пластиковых деталей - замена клапанной крышки которая за 9 лет потрескалась и также замена теплообменника та же болезнь. На 140тыс. потёк радиатор итог замена. Так же за всё время эксплуатации авто замена двух шрусов с левой стороны, замена всех ступичных подшипников и одного заднего супорта который также пластиковый. Замена сцепления первый раз на 180тыс. второй на 320тыс.
По вместимости меня всё устраивает, машина семиместная. При посной загрузке едет вполне прилично. Хотя и грузил 1050кг. но это были строй материалы и перевозились не далеко.
Машиной доволен. Свою миссию она выполняет на все сто.

Відгуки про марки

ВАЗ / Lada (10859) Toyota (7028) Volkswagen (6529) Ford (6411) Nissan (6075) Renault (5954) Hyundai (5339) Opel (5258) Chevrolet (5189) Kia (4866) Mitsubishi (4570) Skoda (3573) Mazda (3298) BMW (3234) Daewoo (3216) Audi (3142) Peugeot (3081) Honda (2975) Mercedes-Benz (2799) Citroen (1938) Subaru (1754) Fiat (1646) Volvo (1639) ГАЗ (1517) ЗАЗ (1505) Chery (1463) Suzuki (1455) УАЗ (1313) SsangYong (970) Lexus (945) Geely (924) Dodge (671) Lifan (612) Land Rover (607) SEAT (598) Jeep (587) Москвич/АЗЛК (557) Infiniti (555) Chrysler (484) Great Wall (434) Dacia (329) ИЖ (277) Cadillac (249) Alfa Romeo (241) Saab (236) Acura (227) Rover (201) Porsche (185) Jaguar (184) Daihatsu (181) BYD (151) Smart (131) Pontiac (118) Lancia (111) ТагАЗ (107) MG (89) FAW (86) Hummer (86) Isuzu (75) Lincoln (75) MINI (69) Iran Khodro (64) JAC (63) GMC (49) Datsun (48) Tesla (44) СеАЗ (42) Haima (38) Ravon (38) Mercury (32) Buick (30) Saturn (30) Scion (28) ЛуАЗ (28) Hafei (26) Maserati (26) Plymouth (24) Samand (23) Богдан (22) Bentley (20) КамАЗ (20) Lamborghini (18) Chana (17) Dadi (17) Lada (16) ZX (16) Derways (15) Samsung (15) Brilliance (13) Proton (13) ЗИЛ (12) Oldsmobile (11) Aro (9) Dongfeng (9) Ferrari (9) Iveco (9) Mahindra (9) Changhe (7) ВИС (7) TATA (6) Asia (5) Haval (5) Maybach (5) Aston Martin (4) Changan (4) Eagle (4) LDV (4) Landwind (4) Saipa (4) Zotye (4) Baw (3) Geon (3) Lotus (3) Yamaha (3) Aixam (2) Austin (2) Bugatti (2) FUQI (2) Fisker (2) Geo (2) Hyosung (2) Jawa (ЯВА) (2) Luxgen (2) Minidiger (2) Rolls-Royce (2) Shineray (2) Shuanghuan (2) SouEast (2) Viper (2) РАФ (2) Abarth (1) BMW-Alpina (1) Bajaj (1) Barkas (Баркас) (1) Borgward (1) FSO (1) Fiat-Abarth (1) Foton (1) Hindustan (1) IFA (ІФА) (1) MAN (1) McLaren (1) Musstang (1) Thunder (1) Tianma (1) Vauxhall (1) Wartburg (1) Xin kai (1) Амур (1) Днепр (КМЗ) (1) Кремінь (1) ПАЗ (1) РУТА (1) Ретро автомобілі (1) СМЗ (1) Саморобний (1)
Хочете придбати автомобіль та сумніваєтесь в правильності вибору? Читайте відгуки від власників машин, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки про будь-які марки та моделі авто, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини. Відгуки про авто враховують поради та досвід автовласників мишин різних років, коплектацій та модифікацій.