ВАЗ 1 відгук про ВАЗ 2119

ВАЗ 2119 2009

ВАЗ 2119 2009

Прекрасный экономный городской автомобиль для небольшой семьи. Компактен и дешёвый в обслуживании.

Воет коробка. Не критично, но ощутимо.Нужно произвести апгрейды отопительной и вентиляционной системы, а также поменять местоположение компьютера чтоб не залило при подтекании печки , если такое возникнет( а оно возникнет))) Не большой багажник, но я его компенсировал пластиковым боксом на верху.

В целом я доволен этим авто, и рекомендую как бюджетный, экономный, и относительно не дорогой автомобиль. На 4 балла в своём классе. Конечно, если вы пересели в Калину из БМВ или из Мерседеса, вы будете смущены меньшим количеством жизненного пространства, но если вы сели за руль Калины после москвича, или даже "девятки" вы поймёте что вы на пути к цивилизации.)))

Дивитися всі 10986 відгуків про ВАЗ
  • ВАЗ 2110 2006

ВАЗ 2110 2006

ВАЗ 2110 2006

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Доброго часу доби всім! Вцілому авто дуже задоволений. Авто брав як для сім’ї так і для робочих поїздок. Економне, динамічне та швидке авто. Не вибагливе в експлуатації, як запчастини так пальне. Недорогі запчастини та ремонт. ТО проводилось щорічно перед зимою. З мінусів це якісь збірки, шумоізоляція, кузов.

Олексій

Відгуки про моделі Лада

Відгуки про Лада 2119 по рокам

Хочете придбати Лада 2119 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про ВАЗ 2119 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Лада 2119 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.