7 790+ відгуків про 2006 року

Renault Clio 2006

Renault Clio 2006

витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

315 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Купував як перше авто, в 2021 році вже з чималим пробігом - 271 000 км. На наше щастя нам попався досить живий і безпроблемний варіант в офігенній комлектації, як для 2006 р - клімат, панорама, автоматичний люк, автосвітло, автодощ, круїз контроль. Двигун к9к дійсно легендарний і безпроблемний - авжеж при правильний екплуатації - міняв масло кожні 8000 км і тільки ELF. В обслуговуванні відносно не дорогий, розхідників маса варіантів на будь-який бюджет. Що ремонтував - форсунки, але не через якісь технічні нюанси, а через якість ДП. Що не подобається - досить жорстка підвіска, тіснуватий салон і абсолютно відсутня шумка. Із плюсів - витрата палива, недороге обслуговування. В мене версія на 86 к.с. то динаміка норм, трасу тримає добре, 120-140 взагалі без проблем. Наче все. Удачі на дорогах!

Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

190 тис.км 10 л / 100 км

Чесно кажучи Рено мені здавалось не надійним і вибагливим автомобілем, до моменту поки не купив собі Меган 2 з дуже цікавим двигуном 2.0 турбо на 163 кс. Машина реально дуже добре їде, і має розхід по місту 10л. По надійності за 15т км поміняв тільки тросік куліси і прокладку піддону двигуна. Машинка ніколи не підводила.
З мінусів Важко найти запчастини і шумоізоляція бажає кращого.
P.S. Запчастини важко найти через рідкісну комплектацію.

Skoda Octavia 2006

Skoda Octavia 2006

якість матеріалів

210 тис.км 6.3 л / 100 км Подорожі

Вітаю усіх!Автомобіль був пригнаний з Голандії з пробігом 179 тис.км.На мою думку автомобіль без конкурентів,а ні з Фокусом а ні з Лансером вона на мою думку не може конкурувати, Октавія вище по усім параметрам , як на мене.Зараз пробіг 210 тисяч, з моменту покупки нічого не зламалось ,лише заміна лампочок.Мотори загалом усі хороші які встановлювались на цих авто.У мене 1.6 BLF 115 к.с.,дуже задоволений ним. Розхід 5.4-8.6 літра.Авто яке без сумніву потрібно купувати, задня незалежна підвіска яка чудово тримає дорогу,6 подушок безпеки, мінімальний розхід палива.Рекомендую купувати бензинові версії , так як там є можливість купити авто з малим пробігом,+бензинка буде значно комфортніша ,тихіша та дешевша в обслуговуванні.Загалом мінусів не виявленно, автомобіль який комфортно довезе вас з комфортом в любу точку світу.Мотори , які оснащенно прямим впорскуванням бензину потрібно заправляти лише хорошим бензином ,а це 2.0 FSI,1.6 FSI,1.8 TSI.,за це вони дарують вам динаміку та економію палива.Наприклал мій 1.6 їздить на 100 бензині і чудово себ почуває,так як по заводу потрібно в нього заливати 98 бензин,якщо немає такого то не нище ніж 95 .Якщо ви до цього не готові беріть 1.6 MPI, зі звичайною системою подачі палива , на 105 кс.там лийте яке забажаєте але майте на увазі що розхід буде значно вищим.Всім дякую за увагу!5 зірок з 5!Всім вдалих покупок.

BMW X5 2006

BMW X5 2006

динаміка

Сьогодні хотів залишити про автомобіль, який давно планував придбати. Шукав по стану кузова, а також по технічній частині. По автомобілю практично не було слідів ржавчини.
По технічній частині раджу брати лише М57, надійний 3.0 дизель, який безпроблемний. По коробці теж не було нюансів, надійний гідротрансформатор.
Проте, роки йдуть і потрібно розуміти, що з часом будуть нові нюанси. По ходовій частині практично питань не було, для мене - це розхідник, проте коли музика може пропасти і потрібно знімати клему з акумулятора, то вже неприємно і ще різні дрібниці.
Заголом по місту при активній їзді могло виходити і 13-15л., якщо брати трасу - до 10. Оскільки, я помалу не іжджу, то завжди буде більшим розхід. Знайомий мав розхід на 2-3л. менше.

Ford Fiesta 2006

Ford Fiesta 2006

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, шумоізоляція

Перший власник 238 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Відмінний автомобіль для пересування по місту. Керування відмінне. Є АБС, гідропідсилювач, регулювання керма, кондіціонер. В Україні перший власник. Іржі зовсім нема. Трьом пасажирам позаду комфортним. Салон більше ніж у Авео. Якщо скласти задні сидіння, дуже вмістовний авто. Із мінусів: низький кліренс, слабкуватий двигун, крім того в мене сама бідна комплектація із механікою. За півітора роки наїздили 20тис. Окрім заміни масла майже нічого не робив. Авто заводиться у будь яку погоду.

Ford Mondeo 2006

Ford Mondeo 2006

дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

Машина на твердую 4ку. Внешний вид на любителя, салон просторный, простой. Всё аккуратно и понятно. Багажник тоже на 4ку. Машина для тех у кого нет каких-то конкретных взглядов. Просто тачка, надёжная и без особых проблем. Плюсы: надёжность, простота в ремонте, доступность, экономичность. Минусы: твёрдость что влияет на комфорт, много мелких технических упущений. И так, поехали. Купил и за два года могу смело сказать что машина не принесла того удовольствия что ожидал. До ума так и не довёл. Первое что в этих машинах не работает это кондиционер, и чинить его не знаю было ли целесообразно и затратно, заслонка печки у меня была в норме, микролифт водительского тоже робочий, это большой плюс. Но подпор спины был сломан, там у всех пружина лопает, это подчинил. По мотору, как бы едет бодренько, но маховик слышно, вихревые заслонки тоже слышно, и вообще мотор как бы шумно работает. С холостым непонятка, то 1000 оборотов, то 750. Чек иногда на ЕГР ругается, но только когда тошнить и не давать хорошие обороты. Но в целом машина очень скучная, очень сыроватая. Это как переходной вариант с Ваза на ВАГ группу. Цена-качество, ремонтопригодность, самостоятельный ремонт здесь очень актуально. Можно обойтись без особых знаний и специалистов, интернет, форумы и вперёд чинить или улучшать. С маркой Форд больше ничего общего иметь желания нет.

1.0

Daewoo Lanos 2006

Ужасное ведро, гниёт быстрее чем дрова сгорают, абсолютно не устойчивый на дороге, качество материалов ужасное, расход огромный, всем кто хочет себе купить этот мусор рекомендую лучше дособирать до Chevrolet aveo или уже на крайняк купить ваз 2110

BMW 3 Series 2006

BMW 3 Series 2006

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт

Мій відгук почну з того що авто куплялось для сім'ї для комфорту. Дуже тихі авто, шумка дуже якісна. Я брав авто в Німеччині для себе і розумів усі ризики. Автомат, двигун бензин N46B20 129л.с який не облаяв тільки лінивий. Після покупки авто одразу були замінені повний комлект ГРМ, усякі прокладки, сальники клапанів авто до заміни споживало 1л. масла на 1000км. Після цього авто радує комфортом, витратою палива, керованістю, та практичністю універсала. Витрата масла 0. Це авто не підійде людям які не будуть самі доглядати авто, а все перекинуть на роботу авто майстрів, які оставлять вас без грошей. Перша рекомендація купити шнурок для діагностики авто 15$, це вже зекономить великі гроші. Наприклад «прописати» новий АКБ коштує від 20$, звичайна діагностика БМВ від 15$. Це все можна робити самому за 2 хвилини, youtube допоможе. Також заміна доброго мастила строго 7500км, двигун дуже гарячий и робить з його асфальт! Також рекомендую переглянути всю підвіску, амортизатори що управління автомобілем приносило максимальне задоволення. Вытрата палива: 10-11л - зима місто, затори 8-9л - літо місто 8,5л - трасса 150км/ч 7,5л - трасса 130км/ч 6л - трасса 100км/ч

1.6

Daewoo Lanos 2006

об`єм багажника, вартість обслуговування, керованість

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, ціна, шумоізоляція

Владел этим чудом автопрома чуть больше года, второй владелиц брал с пробегом около тридцати тысяч км. Это бюджетное авто по цене более менее приличной иномарки даже если ржавое ведро! Комфорт я в нём не нашел как не искал! Да какой комфорт, панель приборов с тахометром это уже "жир" расход топлива в городе с двигателем 1.5 - 10 литров!!! Гниёт как и Таврия если заглушить двигатель то можно услышать как оно по немного ржавеет и что примечательно гниют приблизительно одинаково как польской так и украинской сборки, хотя....украинской наверное быстрее! У меня был годовалый поляк при замене стоек стаканы были полностью ржавые! А вот некоторые доморощенные "эксперты" утверждают что польский лучше, или как говорят владельцы этого чуда это вам не жигуль!!! Так что уважаемые будущие "счастливые обладатели" сего творения отечественного автопрома вам решать надо ли вам это ведро за неоправданно большие деньги!

Opel Vectra 2006

Opel Vectra 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Перший власник 120 тис.км 13 л / 100 км Поїздки в місті

В грудні 2005 року придбав в кредит нову після рейсалтінгову Vektra С в максимальній комплентації з VIN кодом 2006 року! Спочатку дуже подобалась! Дивівала тільки висока витрата палива по місту 13л бензину, а з пробками всі 15 літрів! Гарантія була 2 роки, або 100000км пробігу! Але на 85000км. накрилася АККП Тіптронік!!! З моменту покупки пройшло лише 2,5 роки! На фірменому СТО сказали що ремонт коробки коштуватиме 6000$, у Вишневому зробили за 3000$, але нормально коробка вже не працювала! При пробігу у 120 000км. витрата масла в двигуні була десь 300 гр. на 1000км Прийшлося продати недорого! Це було саме невдале придбання автомобіля у житті!

Mazda 6 2006

Mazda 6 2006

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів

Так получилось, что после того, как сгорел Х5, появилась срочная необходимость в авто, тем более была возможность пригнать авто, с 0-й расстаможкой..Бюджет, был ограниченный, в связи с началом войны, выбор пал на Мазду, так как, другие варианты в таком бюджете- в разы хуже, умотанные немцы старых годов, или французкие малолитражки женские, даже на Аккорд 7 не хватало.. Пригнали машину, первое, что поразило, удобная посадка, всё интуитивно понятно, даже больше понравилось чем в е53, хотя разница в классе..Коротко о плюсах: НАДЁЖНОСТЬ, за год нещадной эксплуатации, заглючил только один стеклоподъёмник, цена вопроса -600 грн. Х5, за год по мелочам, так достал, не знаешь, что от него ожидать утром, хотя свои плюсы тоже были.. Нормальный салон, на 2006 год, хорошая комплектация, вменяемый расход: город 9-10, трасса 6-7, климат, симпатичный внешний вид, даже больше нравится, чем следующие поколения.. Всегда знаешь, что она заведётся в любую погоду, и довезёт куда надо. Минусы: за кузовом нужно следить, покупать только живую, и желательно сразу на антикор, этого лет на 5 точно хватит. Маленький клиренс, после Х5, нужно аккуратно, особенно плохо по грунтовке..Шумка средняя, акустика Bose, спасает положение.. Мелочь, но раздражает- не хватает автозатемнения зеркал, могли бы и поставить, в немцах с 90-х почти на всех есть.. Вывод: классная тачка, за свои деньги, с неплохой внешкой /Тойота привет/, особенно хороша, как первая машина, или для молодого парня.Ставлю 4.8 / только из-за плохого антикора и низкого клиренса. Была бы выше, и оцинкована- было бы 6 из 5!

1.8
Opel Zafira 2006

Opel Zafira 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

В мене була особлива машина. 2.2 бензин прямий вприск з тнвд. Слів не вистачить описати скільки коштує ремонт та обслуговування опеля, гіршого авто в житті не бачив. Салон нормально зберігся. Кузов покраска зявляются рижики в проблемних місцях у авто. Днище не гниє. Світло погане у авто. Кліренс поганий. Дуже жорстка підвіска зафіра Б, я кожну пилинку відчував у авто. Огляд з салону через незручну стойку просто мрак, пішоходів можна збирати як гриби після дощу. Ходова тримается купи авто зібране. Малюсенькі бокові дзеркала це катастрофа просто. Обігрів бокових дзеркал вроді працював але годину треба щоб щось відтаяло. Майстрів в місті НУЛЬ, ніхто брати не хоче на ремонт як чує опель. Люди жартують, що в лісі можна почути як гние опель В мене був 4 ступ автомат, він ще якось тримався працював. Двигун масло не жер. Гучний бенз двигун як дізель працював. 150 коней щось тягли на трасі до 120. Майстри це страх і ужас які не компетентні по опелях, пів області обкатав щоб щось відремонтувати крім ходової. Продати не можливо, рік продавав, поки не подарував за безцінь. Машина 2006 року а там дві цепки на ГРМ разом по оригіналу 40 тис гривень. Тнвд 36 тис гривень оригінал. Діагностика вроді і є комп є а толку нуль. Стартер хороший, він добре накрутився щоб вона завелась. Росхід дуже точно показує авто, тако їдеш а стрелка на ходу до землі падає, а ти сивієш. Загалом, якщо опель то новий на гарантії до 5 років.

Audi A6 2006

Audi A6 2006

вартість обслуговування, ціна

Взяв цю машину після ауді а6 2.5 тді. Скажу зразу різниця відчутна. Машина в рази краща хоча сидіти в старі чуть зручніше. Посадка якась напівлежачи- треба звикнути. Світло фар слабеньке, видно скажем так собі.Обслужив при покупці заміна демфера, грм, жидкості і тд. Задоволення скажем не з дешевих, хоча все відносно. Перша і остання проблема: постійно сідав акб. Замінив на новий. Проблема не зникла.Новий 105 акб тримав трошки довше, хоча деколи розряжався зразу до 10%. Хоча навіть при 10% заводилась з пів оберта.Проблему не вдалось знайти, хоча після продажу один товариш сказав що проблема в проводці яка йде під обшивкою переднього крила.На великі відстані іхати одне задоволення. Машина дійсно для ЛЮДЕЙ. ПО ТРАСІ розхід 8-10 як тиснеш, а по місту може і 13-15. Але ця машина не для скряг а ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ! ЛКП просто ЧУДОВЕ . навіть при сколах від камінчиків не ржавіє, хоча місцями краса відлущилась/вік дає своє/. Враження самі ХОРОШІ ! СМІЛО МОЖНА РЕКОМЕНДУВАТИ НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ІХ ВІК.Масло міняв раз на 7 тис. Багато хто каже що бере - не правда, все залежить від Авто і господара !

Toyota Land Cruiser Prado 120 2006

Toyota Land Cruiser Prado 120 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування

динаміка, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

450 тис.км 12.7 л / 100 км Комерційні перевезення

Третє авто в родині, на 3 л дизель. Наражаюсь на критику оскільки знаю як це авто люблять в Україні, в авто є плюси і вони досить суттєві, перелічувати їх не бачу навіть сенсу. З мінусів:
1. Дикі проблеми з кліматичною системою. Тут і з компресором клімату проблеми, декілька разів вже міняли, але можливо краще пошукати компресор неоригінальний або від іншого авто. Трубки по яких йде фріон - просто задовбали, декілька разів їх ремонтували, а потім декілька разів перекривали потоки.
2. Ні динаміки, ні розходу. Розумію всіх хто пояснює чому це так, і чому для неї це нормально, але 13-15 літрів по місту, 9-11 літрів по трасі. І це зовсім не динамічний стиль їзди.
3. Майже вся електроніка так чи інакше виходила з ладу або глючила. Навіть склопідіймачі.
4. Є нюанси по повному приводу. З роздаткою і муфтою.

Alfa Romeo 159 2006

Alfa Romeo 159 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

208 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Шикарний автомобіль: економічний, потужний та дуже вмісткий.
2,4 дизель, 200 коней, найкращий двигун як на мене в цьому кузові, хотілось хіба повний привід. В мене як я не ганяв по трасам, також де по правилам виходив розхід 7 літрів. При 200км/годин розхід 11 літрів. Замінити всі фільтри та масло коштувало менше чим на бензиновому фольці. Ходова крепка, замінювати можна не все в зборі, а якісь саме вузли тому виходить дуже економно. Дуже круто входить в повороти, динаміка, авто всеж має в історії ралійного та формули 1 дуже високий рейтинги. З мінусів, можливих, трішки жорстка але вона би так не тримала дорогу. Кузов доволі крепкий, але з часом потрібно буде полірнути, підкрасити.

Subaru Forester 2006

Subaru Forester 2006

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

300 тис.км Сім'я

Субару Форестер - це танк.
По селі і по полю з ним по комфорту їзди не зрівняється жоден ВАЗ і багато яке з європейських авт. Підвіска надійна і не жорстка - по ямках і горбках пливе рівно без ніяких ударів. Високий кліренс 200-215 мм \як в кого\ дозволяє не переживаючи долати досить серйозні нерівності. По трасі мотор ТDі 2.0 прийомистий і досить економний, не дивлячись на пробіг в 300 000 км. В поворотах на швидкості авто тримається дороги непогано. Механічна коробка передач чітка, зчеплення спрацьовує надто швидко. Фари галогенні дуже потужно освітлюють все спереду та по боках. В салоні море місця \кімната на колесах\, клімат-контроль сприяє комфорту, підрульове керування зручне, панель приборів гарна та інформативна. Відчуття як в хорошому джипі. З мінусів лише - дорогий ремонт, рідкісні запчастини, і якщо колір чорний чи темний - то мусове щоденне миття.
В загальному враження від водіння Субару Форестер дуже позитивне!

Peugeot 307 2006

Peugeot 307 2006

динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

дорожній просвіт

Накатав на пижику 35 тис км за рік. Дизайн мені спочатку не подобався, в мене вона зеленого кольору, ну прям жабка. Із мінусів хотів би відмітити кліренс, особливо морда, доволі часто зачіпляв бампером на бездоріжжі. 2.0 газ/бензин, автомат. Їде бодро навіть на газу. Ламалась не часто, по всяким дрібницям, типу лампочки і тд. Хочу відмітити що з електронікою бувають трабли у старих французів. Міняв ГРМ чисто щоб не паритись з приводу цього, оскільки не знав коли попередній власник це робив. Вийшло на 15 тис;. Масла/фільтра - 4 тис ;. ** Ціни вказані станом на 2023 рік, робилось все на хорошому СТО. ** Загалом жваве авто, отримував лише позитивні емоції, рулиться класно, гальма теж хороші, декілька разів прям життя спасали. Розхід газу по трасі 8-9 л/100 км, по місту 11-13 .

Mitsubishi Galant 2006

Mitsubishi Galant 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива, гальма

Очень недооцененый автомобиль. Галант 9-го поколения имеет ряд огромных преимуществ : очень просторный салон, надёжный и проверенный временем мотор 2.4 который при нормальном обслуживании ходит без капиталки 500.000+ км. Автомат слегка медлительный 4 ступенчатый, но при этом крайне выносливый, главное масло по чаще менять. В целом вся техника на Галанте простая и очень выносливая. Салон и комплектация за свои деньги твердая 10, кожа очень плотная и даже при пробеге 300 тыс.км. не трескается и не старается в отличии от тех же Камри 40 и аккордов, при этом для комфортной жизни есть круиз, подогревы, люк, климат , качественная штатная аудио система и другие приятные бонусы. В ходу авто очень плавное, мягкое, а по трассе идет идеально, в сравнении с той же Камри или Теаной реально на голову выше. Единственный ощутимый недостаток, как по мне, это расход топлива - по городу с климатом в среднем режиме около 15 литров бенза, газа 16-17, по трассе при скорости не менее 130-160 около 9 литров бензина, но при этом это действительно большой,комфортный и надежный седан. Если бы снова пришлось выбирать авто в этой цене, не задумываясь приобрел Галант.

Chevrolet Aveo 2006

Chevrolet Aveo 2006

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Перший власник 128 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Володію автомобілем з автосалону 2006 року. Для міста машина задовольняє на 100 відсотків але розхід пального міг би бути меншим. По місту з невеликими заторами менше 8 літрів не вкладався, а з кондиціонером розхід палива зростає до 10. Якщо їхати за містом з родиною та речами то вона взагалі не розганяється. Багажне відділення маленьке багато речей не получится взяти. Но розхід пального мене здивував при швидкості 140 з кондиціонером і в салоні 5 осіб витрати були 7 літрів. Для траси щоб робити обгони вона дуже слабка, а якщо набрав швидкість і підтримуєш її то вистачає потужності. В обслуговуванні машина одна з найдешевших на ринку. Саме слабке місце цього авто це її кузов. Таке враження що вона зроблена с фольги і це цілком правда.

Mazda 3 2006

Mazda 3 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, шумоізоляція

Автомобіль по комплектації дуже добрий та є великі проблеми з кузовом.Двері починають набирати корозію в середні аж до дірок, то треба перевіряти всі резинки та під ними бо буде горе.Арки також дуже гниють та треба дивитися,а також пороги можуть бути вже не дуже.Дуже тяжко знайти авто в хорошому стані.АКПП перевіряйте та дивитися потрібно на перемикання.