ВАЗ / Lada 2 відгука про ВАЗ / Lada 2104 1988 року

3.3
    2.5

об`єм багажника, вартість обслуговування, дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач

якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Дивитися всі вживані ВАЗ / Lada 2104 1988
  • Погано
    2.2

ВАЗ 2104 1988

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

З мінусів :
Якість запчастин, розхід, надійність, шум, комфорт, безпека, управляємось.

ВАЗ 2104 1988

Наличие и дешевизна деталей , простая в обслуживании , в хозяйстве незаменима-вместительный багажник, надёжная , достаточно резвая-на светофорах иномарки взувал только так.

Морально устарела , некачественные запчасти , огрехи отечественной сборки.

Я второй хозяин , досталась по наследству от отца . Владею с 1999 года , пробег на то время составлял 18000 км. Экспортный вариант , двигатель 1, 5 .Кузов лужёный с завода. За 22, 5 года конечно возникали проблемы, но как правило по мелочи . В основном горело реле зарядки ( это их болезнь ), несколько раз менял ... но уже два года езжу -всё нормально . Также краник отопителя салона протекал , тосол в салон потёк , заменил и забыл. Рабочий цилиндр сцепления протекал-заменил ремкомплект . Ну и конечно крестовину менял . Вот собственно и все поломки за 22 с лишним лет . Зимой машина не эксплуатировалась . На сегодняшний день пробег 77500 км первый круг . Машиной доволен , никогда не подводила в дороге, продавать не собираюсь , даже при покупке нового авто . Рабочая лошадка.Берите-старый конь борозды не испортит.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 234 відгука про ВАЗ 2104
  • ВАЗ 2104 1988

Погано
    2.2

ВАЗ 2104 1988

Авто працювало у 2000-х на привозі товару з Польщі, у 2007-р купив мій хресний і використовував для села. Зараз у 2021-р я її відновив після 5-ти річного простою, кузов згнив, солдата переварив, дно переварене вже неодноразово знов згнило, деталі які зараз продаються шлак повний, тільки поставив як за 100-200-км вже розсипалось. З плюсів дешеві й доступні деталі, дешева машина, багажник, дає більше емоцій коли розвалюється, ТОРМОЗА хороші якщо за ними дивитись і обслуговувати ! З мінусів : Якість запчастин, розхід, надійність, шум, комфорт, безпека, управляємось.

Михайло

Дивитися всі 10859 відгуків про ВАЗ
  • ВАЗ 2109 2002

ВАЗ 2109 2002

ВАЗ 2109 2002

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Авто для поганих доріг, для села, непоганий кліренс 150 мм, підвіска тверда, непогано гребе в грязюці і снігу за наявності хорошого зимового протектора на колесах, авто легко самостійно ремонтувати та обслуговувати, в салоні некомфортно, але просторно, шумно через брязкіт та скрипи примітивного по формі пластику, вікна часто запотівають через недосконалу систему вентиляції, бажано возити з собою комплект запобіжників, через недосконалу електропроводку на ніч краще знімати клему акума, якщо не міняти охолоджуючу рідину - часто страждає головка блока, радіатор і помпа, багажник великий, а з покладеними задніми сидіннями авто перетворюється на вантажівку - 8 мішків картоплі перевозить легенько

Ad

Відгуки про моделі VAZ / Лада