УАЗ Відгуки про УАЗ 2206 груз.

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 1344 відгука про УАЗ
  • УАЗ Патриот 2021

УАЗ Патриот 2021

УАЗ Патриот 2021

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Перший власник 13 тис.км 15 л / 100 км Сім'я

Патриот 2020 гв, люкс автомат после покупки добавил только фаркоп и электролебедку под передний номер. Все остальное было установлено штатно с завода. Езжу вторую зиму, ну очень снежную зиму кстати сказать. Главный вывод - в нашем климате только на Патриотах и можно нормально ездить. Только что бы на нем стояли элекрообогревы руля и сидений. Неплохо бы и лобовое стекло подогревать. Мотор стартует надежно, коробка Punch превратила внедорожник в удобный городской автомобиль. Ремонтов он пока не требовал. Думаю как расход топлива понизить.

Юрий

Відгуки про моделі УАЗ

Хочете придбати УАЗ 2206 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про УАЗ 2206 груз. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про УАЗ 2206 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.