Toyota 699 відгуків про Toyota 2008 року

Toyota Land Cruiser Prado 120 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива, ціна

Придбав авто, у дуже хорошому стані, задоволений. Салон просторий, 4 л двигун має хороший запас потужності. Мяка підвіска, добротно і якісно все зібрано, нічого не гримить не скрипить. Ну і вигляд у машини солідний, хоча дизайн як на цей час трохи відстає вже. Розхід звичайно не малий, але бачиш і знаєш за що платиш. Хоча і для такого танка не сказав би що сильно великий. Коротше - манина супер! .

Toyota Land Cruiser Prado 120 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування

простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Машинка отличная но скучновата.В салоне вообще отстой полный.Почему скучноватая,да потому что ты ездиш и она не ломается вот почему.Агрегат надёжен.Была у меня 2,7л это ведро не едет не с горы не на гору и она как жигуль пустая {араб}.Купил 4л но без пневмы что бы геморроя по меньше {европа} этот аппарат эдет дай бог только удержи на дороге.Рассход горючего что на той что на этой около20л а газа ещё больше ,если пишут что расход 14л пошлите их по дальше нет такого,а машинка крепкая.Если есть деньги на бензин берите не пожалеете.

Toyota Avensis 2008

Toyota Avensis 2008

190 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Поставив собі за ціль придбати Toyota Camry. Шукав рік. За цей довгий час назбирав із запасом, що вже не дивився на дешевші, але я не бачив машиини в районі 10 тисяч вартої уваги, щоб була в повній комплектації. В якийсь момент психанув і почав дивитися на різні машини. Все не то. Потім раптом попалась на очі близько від мене Toyota Avensis 2008 автомат і я зрозумів, що це моє. Моторчик як і в Камрі той самий 2,4, автомат гідротрансфортматор. Їде м\'ягко. Повна комплектація. Машина ракета, але експлуатую бережно і катаюсь як мій дідусь колись. Днище супер. Рижики починаються знизу під заднім колесом. Видно з ями. По ходовій - казка. Як нова. Програє чуть чуть по м\'ягкості Камрі, але можливо ще грає роль досить низькопрофільна ризина на титанах. Тиха. Обезшумлений салон. Двері важкі. Звук закриття дверей як антистрес. Бдж... Кайф. Крісла з підігрівом, фари сферичні ксенон, з омивачем, повторювачі повороту на зеркалах, складні сферичні зеркала, руль регулюється як хочеш. Все як в Камрі один в один. Клімат конроль двухзонний. Зеркало з автозатемненням. Два зеркала з підсвідкою. На совість салончик. Чого нема? Нема люка. Крісла не керуються з кнопки. Зато 2000$ не переплатив! Нема шкіри. Раніше хотів дуже шкіру, потім зрозумів, що шкіра пантово виглядає тільки як нова. А це поношене, потріскане, з диркою під задницею - це вже не шкіра. І ще за це хотіли 9 тисяч. Далі... Підстаканники, підлокотники як в бізнес класі. В мене були навіть два монітори двом заднім пасажирам. Магнітола з сідіченджером на 6 дисків. Але питання: Навіщо в 2022 році диски? AUX входу нема, хочу переробити під блютуз та USB не викидаючи магнітолу. Рішення є. На рулі кнопки, що велика рідкість в Камрі, а якщо й були то обчухані. Тут руль красивий. Коробка на вигляд чуть інша, але працює точно так само. Ручник по праву руку, а не на педаль. Оранжевий колір підсвідки панелі мене дуже дратує. В Камрі там значно цікавіше і приємніше. Музика фірмовий JBL, дубасить, наче хтось добре ще вклався. Є ще Вебасто прогрів салону та двигуна. Датчики дощу, датчик руху в салоні для штатної сигналізації. Багажник здоровенний, широкий, крісла лягають в одну лінієчку як одне ціле. Можна спати в повний ріст. Місця повно, зроблено в стилі органайзера, щоб ставити туди різні штучки, крім запаски. Справа і зліва також вміщається аптечка і вогнегасник. В цілому машинка в сріблому кольорі виглядає дуже красиво. Я влюбився. Запорошена і не дуже й видно. Фаркоп є, але тягати нічого не планую. Противотуманки і красиві лінзовані фари. Круіз контроль. Дві якісь кнопки по безпеці постійно включені. Мабуть зимою допомагають рушати і проти заносу. Не знаю. Підлокотнік з двома окремими відсіками. Задні пасажири не мають окремого обдуву як в Камрі. Під капотом все красиво. Живуть коні в красивій конюшні. Тряпочкою пилюку повитирав і нема чого туди заглядати. Масла дав попити як тільки купив і ніхто не пчихає. Рік часу машина мене радує, не викабелюється, радісно заводиться і їде куди скажу. Не влаштовує скандалів, щоб заїхати до електрика чи механіка. Сподіваюсь так буде й надалі. Тому я не шкодую, а радий що придбав Авенсіс, а не Камрі. Бензин п\'є по місту 10+ в залежності від їзди. По трасі від 8+ якщо їхати 90. Для комфортної тихої їзди це оправдані витрати. Гальма риплять на дуже малих оборотах, а саме коли паркуюсь, коли міліметрую. Бракує ще передніх парктроніків. Ззаду є 4шт. В Камрі спереді є. По салону нічого не скрипить. Якість збірки мені подобається, хоча доколупатись завжди можна до всього. Кліренс низький і це мінус. Переднім бампером бардюрки можу чіпити, а зад проходить добре на такій самій висоті. Двері відкриваються над бардюрою добре, не чіпляють і що саме цікаво, що якщо сідаєш в машину, то вона не опускається, витримує вагу і дверям нічого не буде, впритик над бардюрою. Подушки безпеки всюди.

шумоізоляція

Автомобіль якісний, вартість відповідає витраченим коштам на придбання. Витрати на ТО, та заміна масла складає 2500 - 3000 грн. Автомобіль ремонтувався на рахунок розхідних матеріалів, втулки стабілізатора, салімблоки, більше зауваження до пробігу в 148 тис. км, не було. На 120 тис. мінялося з щеплення витрати 12000 грн, та адаптація коробки.

об`єм багажника, шумоізоляція

Незнаю кому як але автомобіль дуже чудовий , боявся дуже коробки передач так званного робота , але міф я свій розвіяв дуже чудова коробка ні тобі ривків толчків та усього іншого як пишуть деякі власники . В загальному недоліків не виявленно.

Toyota Aygo 2008

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

146 тис.км 4.5 л / 100 км

Очень нравится авто своими габбаритами, расходом топлива, обслуживанием, визуальной привлекательностью, наличием кондиционера, гидроусилителя. И всё это за доступную стоимость. Чудесная машина для города. Экономный расход топлива. При выезде за пределы города при средней скорости в 90-100 км/ч так же чувствуешь себя безопасно и спокойно. Очень практичный автомобиль, с точки зрения парковки.

Toyota Camry 2008

динаміка, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування

гальма, керованість, шумоізоляція

Машина хорошая, если ее нормально обслуживать. Мне достался 8‑ми летний экземпляр после наездника который поставил ее на колени. Спустя год или чуть более машина была доведена до идеала и радовала все остальное время, что ею владел.
Из хорошего: Динамика и эластичность, про 3,5 даже песни поют... Затрат никаких, только плановые т.о.
Из плохого: Тормоза просят доработки и только тогда они появятся, шумоизоляция как на жигулях только полная бесшумка вас спасет, управление до 130 на 4 если ехать быстрее то это уже экстрим.

Перший власник 110 тис.км 14 л / 100 км Сім'я

Прадо 120 это спецтехника для бездорожья, езды в сложных погодных условиях, никакого отношения к быту не имеет! Расход 14-18! Надежность это все условные вещи если обслуживать вовремя! Если нужен комфорт, удовольствие от езды того же класса лучше взять Мерседес он дороже изначально и дороже обслуживать минимум в 3 раза чем Прадо, но это того стоит! Если нужна скорость, управляемость, то лучше взять БМВ!

Toyota Corolla 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів, ціна

Проездил 3 года. Из основных проблем, это коробка робот. Но есть очень качественное и недорогое решение. Ставите модернизированный актуатор и забываете про проблемы. По ходовке если что-то стучит, то главное менять на оригинальные либо качественные аналоги. Один раз заменили и забыли минимум на 150 тысяч. Салон просторный, обзорность хорошая. В общем, автомобилем доволен

Toyota Camry 2008

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

коробка передач, гальма

Отличный автомобиль!
За три года ни разу не подвела.
Самое главное следить за коробкой.
Мягкая, шустрая да и в принципе приятная машина, одним словом Тойота.
Хлопот не было от слова совсем, за три года ТО и установка хотелок.

140 тис.км 8 л / 100 км

Идеальная с механикой, дешёвая в обслуживании, качество превосходит,маленький расход, юркая, вместительный салон, а по виду как не скажешь за рулем как за минивэном.

Toyota Land Cruiser 200 2008

Toyota Land Cruiser 200 2008

Отличное авто , качественно японское , долговечное по обслуживанию не просит денег, так как ничего не ломается. Побольше бы таких машин ну тенденция обратная в основном плохие, все новое скоро и крузак испортится.

Toyota Corolla 2008

дизайн кузова, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

якість матеріалів, шумоізоляція

Машиной владел 4 года, за это время никогда не подвела. Менял только расходники.
Очень понравилась износостойкость материалов в салоне , вид как был при покупке такой же остался при продаже. Также очень долго ходят расходники если ставить оригинальные - раз заменил и забыл. Не понравилось наверно одно, это то что коробка пяти ступенчатая , и на трассе получается высокие обороты и соответственно расход топлива выше чем мог бы быть. Но в рестайлинг с 2010 года знаю уже 6 ступка.
Кто выбирает не болит, а спокойную и надежную машину на несколько лет - берите даже не задумываясь.

гальма, шумоізоляція

Отличный автомобиль, при адекватной и бережной эксплуатации, и двигатель и коробка, ничего не ремонтировал, проехал 30 тыс за 3 года, расход газа по трассе 10 л, по городу 15-17л, только положительные эмоции, всем рекомендую к покупке, если хорошо проверили автомобиль, то никаких «сюрпризов« от него ожидать не будете!!

об`єм багажника, шумоізоляція

Дуже класне авто для міста! Малі розміри, низька витрата пального, розмір салону приємно вражає. Запчастини дешеві. Авто надійне. Бажано кожні 15тис робити адаптацію роботу і коштує це смішні гроші. Динаміка для міста відмінна. На трасі авто керується погано від 120 км/год, дуже легко зривається з траєкторії руху при об\'їзді вантажівок та великих авто, її просто здуває. Двигун може розганяти її до 150км/год, проте динаміки для частих та стрімких обгонів не вистачає. Витрати пального для траси 3-4 літри. Київ-Львів на одному баку проїде якщо не їхати більше 110.
Багажник ультра малий, про нього можна практично забути і просто розкладати задні сидіння 50/50. Шумоізоляція ніяка як для траси. Це практично смарт але більший розмірами і дешевший в обслуговуванні. Суттєвий мінус це ширина авто, на дорозі займає пів полоси через що важко бути повноцінним учасником руху психологічно.

176 тис.км 8 л / 100 км

Авто варте уваги, тільки приємні спогади. Якісне комфортне та по справжньому надійне. В обслуговуванні невибагливе та доступне. Буде їздити довго якщо не заважати машині робити.

Toyota Land Cruiser Prado 120 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дизайн кузова, ціна

Самый нарядный апарат.но только с мотором 4.0.
2.7 это ведро. Арабское.
Без еэспишки.антибукса.
Вобщем голая и босая также касательно арабских версий и 4.0.голый босый зимой кто имел тот знает.ноги мерзнут.стекло не распотеваеться.замерзнуть можно.прадик брать только европа!!! С оптитроным щитком приборов.со всеми блокировками и антизаносами.Арабская
Версия это говно.только европа и только 4.0.и будет вам счастье.

Toyota Camry 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма

керованість, ціна, шумоізоляція

Комфортний, неочікувано дешевий в обслуговуванні.
Погана шумоізоляція.
Невиправдано висока вартість автомобіля на вторинному ринку.

Toyota RAV4 2008

Toyota RAV4 2008

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість

дизайн кузова, динаміка, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Займаюсь пригоном кросоверів в такому ціновому диапазоні близько 5 років,і скажу те що це таке саме відро як аутлендер,ікстрейл,дастер,кашкай та інші.Єдине достойне авто по цій ціні +- це дизельна Бмв Х 3 з 2007-2010 рік 2d на 177 л.с 130 кВ мотор тільки N 47.це найекономічніше та надійне авто по цій ціні,або 3 літра дизель мотор M 57.нажаль більше надійних машин по цій ціні не виявив.

гальма, ціна, шумоізоляція

Перший власник 117 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

Надёжный, комфортный, красивый автомобиль. Никогда не подводит, и не приносит не приятных сюрпризов , конечно же при должном обслуживании.

Відгуки про моделі Тойота