Toyota 1 відгук про Toyota Avensis 1997 року

дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, гальма

вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Toyota Avensis 1997
Toyota Avensis 1997

Toyota Avensis 1997

+ надежность. хорошие тормоза. хороший уровень комфорта за такие деньги. вместительный универсал. инспекторы гибдд не обращают внимания.

- у первых авенсисов есть один недостаток - их больше не выпускают. оригинальные запчасти дорогие.

Авенсис универсал, 2л, 97 года, на ручке. Купил с пробегом за 200ткм несколько месяцев назад во вполне приличном состоянии. Откатал 10ткм, в том числе 3ткм поездка в командировку. - Выбор как человек практичный присматривал сарай понадежнее в ценовой категории до 250...270тр, но при этом хотелось купить автомобиль, а не средство передвижения. В смысле немца или японца. В списке претендентов были под конец поисков Passat b4, Carina E, Mazda 626. Многие другие варианты были отброшены по разным причинам. В результате купил Авенсис т.к. подвернулся хороший экземпляр. А так брал бы с АКПП. - Первые впечатления это Тойота. В комплектации "сол" (салон - кожа) Двигатель - приятно удивляет расход масла, точнее его отсутствие! ттт, повезло. Много слышал и сам имел опыт с тойотами, жрут. Лью Кастрол полусинтетику. Динамика не впечаляет, однако тут дело вероятно именно в моей машине. Тупит на низких оборотах, до 2500 не тянет. К этому в добавок не очень приноровился к кпп со сцеплением. Одним словом именно мой экземпляр имеет совершенно неспортивный характер, провоцируя меня на спокойную езду, либо крутить движок за 4000 оборотов. Расход 8 трасса, 10..11 город. 92й. еще долго гаснет лампочка давления масла, действует на нервы. Комфорт - лучше жигулей и акцентов, но хуже чем в мерседесе. Шумка по сравнению с прародителем - Кариной/Калдиной - по ощущениям лучше, но не на порядок. Сидения мне кажутся достаточно удобными. Все эргономично, хотя расположение педали сцепления относительно педали газа мне кажется странным. Расходы - в целом машина пока (4 месяца владения) деньги не тянет. Однако цены на запчасти не радуют, по крайней мере дешевыми точно бы не назвал. Например пыльник шруса (кусок резины!) - 1500р оригинал, 500р самый дешевый неоригинал. ДПДЗ - бу 1000р на разборке, новый - 2000р. Фильтры/свечи и пр. расходники по цене не отличаются от других иномарок, но более существенные з/ч могут стоить приличных денег. К сожалению далеко не все запчасти подходят от калдин/карин. Тормоза - приятно удивили, из всех машин на которых довелось ездить у этой одни из лучших. ABS периодически дает о себе знать, работает четко. Имеет довольно мягкую подвеску (первое время просто балдел от плавности хода, потом приелось) и нормальный клиренс, просторный салон и багажник. Слабоват ближний свет фар. кстати, тут читал не раз что двери якобы у авенсиса туго закрываются - не знаю, у меня очень легко, одним пальчиком. ну может только водительская дверь немного просела. перечитал - странный отзыв получился. попробую резюмировать - хорошая японская машина британской сборки. На мой взгляд без изюминки. Не для "погонять". Отличный уровень комфорта за такие деньги. Что мне действительно не нравится в этой машине - дергать ручку и жать сцепление. Такую машину надо брать на автомате. В остальном я доволен - сел, завел и поехал. Тойота.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 515 відгуків про Toyota Avensis
  • Toyota Avensis 2008

Toyota Avensis 2008

Toyota Avensis 2008

190 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Поставив собі за ціль придбати Toyota Camry. Шукав рік. За цей довгий час назбирав із запасом, що вже не дивився на дешевші, але я не бачив машиини в районі 10 тисяч вартої уваги, щоб була в повній комплектації. В якийсь момент психанув і почав дивитися на різні машини. Все не то. Потім раптом попалась на очі близько від мене Toyota Avensis 2008 автомат і я зрозумів, що це моє. Моторчик як і в Камрі той самий 2,4, автомат гідротрансфортматор. Їде м\'ягко. Повна комплектація. Машина ракета, але експлуатую бережно і катаюсь як мій дідусь колись. Днище супер. Рижики починаються знизу під заднім колесом. Видно з ями. По ходовій - казка. Як нова. Програє чуть чуть по м\'ягкості Камрі, але можливо ще грає роль досить низькопрофільна ризина на титанах. Тиха. Обезшумлений салон. Двері важкі. Звук закриття дверей як антистрес. Бдж... Кайф. Крісла з підігрівом, фари сферичні ксенон, з омивачем, повторювачі повороту на зеркалах, складні сферичні зеркала, руль регулюється як хочеш. Все як в Камрі один в один. Клімат конроль двухзонний. Зеркало з автозатемненням. Два зеркала з підсвідкою. На совість салончик. Чого нема? Нема люка. Крісла не керуються з кнопки. Зато 2000$ не переплатив! Нема шкіри. Раніше хотів дуже шкіру, потім зрозумів, що шкіра пантово виглядає тільки як нова. А це поношене, потріскане, з диркою під задницею - це вже не шкіра. І ще за це хотіли 9 тисяч. Далі... Підстаканники, підлокотники як в бізнес класі. В мене були навіть два монітори двом заднім пасажирам. Магнітола з сідіченджером на 6 дисків. Але питання: Навіщо в 2022 році диски? AUX входу нема, хочу переробити під блютуз та USB не викидаючи магнітолу. Рішення є. На рулі кнопки, що велика рідкість в Камрі, а якщо й були то обчухані. Тут руль красивий. Коробка на вигляд чуть інша, але працює точно так само. Ручник по праву руку, а не на педаль. Оранжевий колір підсвідки панелі мене дуже дратує. В Камрі там значно цікавіше і приємніше. Музика фірмовий JBL, дубасить, наче хтось добре ще вклався. Є ще Вебасто прогрів салону та двигуна. Датчики дощу, датчик руху в салоні для штатної сигналізації. Багажник здоровенний, широкий, крісла лягають в одну лінієчку як одне ціле. Можна спати в повний ріст. Місця повно, зроблено в стилі органайзера, щоб ставити туди різні штучки, крім запаски. Справа і зліва також вміщається аптечка і вогнегасник. В цілому машинка в сріблому кольорі виглядає дуже красиво. Я влюбився. Запорошена і не дуже й видно. Фаркоп є, але тягати нічого не планую. Противотуманки і красиві лінзовані фари. Круіз контроль. Дві якісь кнопки по безпеці постійно включені. Мабуть зимою допомагають рушати і проти заносу. Не знаю. Підлокотнік з двома окремими відсіками. Задні пасажири не мають окремого обдуву як в Камрі. Під капотом все красиво. Живуть коні в красивій конюшні. Тряпочкою пилюку повитирав і нема чого туди заглядати. Масла дав попити як тільки купив і ніхто не пчихає. Рік часу машина мене радує, не викабелюється, радісно заводиться і їде куди скажу. Не влаштовує скандалів, щоб заїхати до електрика чи механіка. Сподіваюсь так буде й надалі. Тому я не шкодую, а радий що придбав Авенсіс, а не Камрі. Бензин п\'є по місту 10+ в залежності від їзди. По трасі від 8+ якщо їхати 90. Для комфортної тихої їзди це оправдані витрати. Гальма риплять на дуже малих оборотах, а саме коли паркуюсь, коли міліметрую. Бракує ще передніх парктроніків. Ззаду є 4шт. В Камрі спереді є. По салону нічого не скрипить. Якість збірки мені подобається, хоча доколупатись завжди можна до всього. Кліренс низький і це мінус. Переднім бампером бардюрки можу чіпити, а зад проходить добре на такій самій висоті. Двері відкриваються над бардюрою добре, не чіпляють і що саме цікаво, що якщо сідаєш в машину, то вона не опускається, витримує вагу і дверям нічого не буде, впритик над бардюрою. Подушки безпеки всюди.

Андрей

Дивитися всі 7032 відгука про Toyota
  • Toyota Yaris 2012

Toyota Yaris 2012

Toyota Yaris 2012

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування

10 л / 100 км Сім'я

Расход 10,если плохой бензин 11,проблем с вариатором нет ,но масло замена каждые 30 тыс в АКПП , багажник очень маленький,очень для семьи это не годиться .у меня в жирной комплектации бескоючевой доступ ,раз в год зимой в мороз,она теряет связь и может не завестись ,лечиться снятием клеммы .огромная проблема на всех масложер после ста тысяч км В целом надежная ,но после 120 тыс начинает по мелочи сдаваться тяжки стабилизатора,ролик ремня генератора итд . Фильтра топливного нет , только сеточка в баке.Обьем бака 45л примерно ,это маловато .в жирной комплектации есть монитор навигация и камера ,вещь очень нужная и хорошо работает.клиренс более менее ,с натягом в городе хватает объема 1.3 более менее хватает при хорошем бензине 95, только 92 она тухнет .обслуживание среднее ,но по кузову дорогие запчасти,если брать по оригиналу.

Витя

Відгуки про моделі Тойота