4 відгука про Tesla Model S 2014 року

Мої відгуки →
вартість обслуговування, шумоізоляція
107 тис.км Сім'я
  • 4 Ціна
Тісля Тесли 85квт тільки Тесла 100квт. Прискорення на обгонах, не нервуєшся у пробках що бензин злітає. Що би там не казали і не сміялися а за електромобілями майбутнє.
Василь26 жовтня 2021

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
78 тис.км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Топ за свои бабки. Найдете живую - будете кайфовать. Все сомнения ретроградов по поводу «а если надо 10000000 км за день проехать» - высосаны из пальца. По городу заряда хватает везде и всегда, по трассе нужно учитывать, что время в пути будет увеличено по сравнению с ДВС на время зарядки + шарашить 200 не получится. Для кого-то этот момент критичен - тогда ДВС предпочтительнее. В остальном - где вы еще получите 600+ сил при околонулевых затратах на обслуживание? Если дома есть розетка, то вы вообще забываете о том, что нужно заезжать на заправки.
Артур14 квітня 2021

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція
якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна
105 тис.км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
ВСІ ТЕСЛА ВАРТО брати з ПНЕВМОЮ! Автомобіль важкий і для комфортних подорожей по Україні та по Києву пневматична підвіска вважаю ідеальною! Моя червона красуня на білій шкірі з ВІДКРИТОЮ панорамною кришою перетворює з травня по вересень місяць поїздки на роботу і з роботи у веселі подорожі на кабріолеті. в повному приводі змісту немає! вага автомобіля зимою не відчувається і автоматика робить свою справу! дальність ходу Буковель Київ з автозаправкою в Білій криниці на Ясно — легко! Швидка їзда втомлює мене через перо розхід електроенергії та тому я катаюсь у своє задоволення до 100 км/год не більше. Про прискорення взагалі сказати немає що — найближче порівняння це авто з 5-л і більше або мотоцикли. Два багажники дозволяють мені не думати про нестачу, куди що класти! В передньому багажнику на задньопривідному авто чудово вміщається повноцінне колесо — раптом в подорожі щось станеться з покришкою 245/45/19 навряд чи буде на будь-якому шиномонтажі! Обслуговування авто — це окрема тема! - рекомендую долучитись до вайберу чи телеграм спільноти та економити у 2-3 рази в порівнянні з ціною на сто. Купував сам в США цілу по кузову — тут поміняв батарею з 85-ки 2014-рв на 75-кВт 17-рв. Не продав авто — змісту брати рестайл чи трійку немає! у рестайл дах панорама глуха, а трійка на звичайній пружинній підвісці як табуретка! Автопілоти — модна фішка! але в наших реаліях вся відповідальність за ями, ... лежить на водієві. В подорожах Все одно кермую сам НОГОЮ не на автоматиці та не на круїзі — так розхід оптимізується — в середньому економніше на 3-7 кВт на 100 км. Всім бажаю спробувати одарені відчуття! від водіння та експлуатації. Не купуйте сірих чи чорних тесла — вони не нарядні та в потоці не виділяються.
Владимир26 листопада 2020

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, шумоізоляція
дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
10 тис.км Поїздки в місті
4.4 Відмінно
  • 4 Керування
  • 3 Ціна
Плюси: Чудовий автомобіль для міста! Прекрасна дальність ходу. Досить комфортна. Шалена динаміка. Мінуси: якість збірки і зазори - повна лажа. В поворотах - так собі. Жахливі гальма.
Виталий07 травня 2020

Відгуки про Тесла Модель С по рокам

2016 (6) 2014 (4) 2013 (4) 2017 (3) 2015 (1) 2012 (1)

Відгуки про моделі Tesla