Subaru Відгуки про Subaru XV 2018 року

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 74 відгука про Subaru XV
  • Subaru XV 2015

Subaru XV 2015

Subaru XV 2015

об`єм багажника

Сім'я

абсолютно без проблемное авто ! единственное что дважды за год было не удобно - это не смог в багажник впихнуть стиральную машину - маловат багажник на газу работает так же как и на бензе - не заметил разницы в динамике - может из-за коробки хорошей ...

Дмитрий

Дивитися всі 1754 відгука про Subaru
  • Subaru Forester 2013

Subaru Forester 2013

Subaru Forester 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

вартість обслуговування, шумоізоляція

Доброго дня шановна спільнота автовласників. Ну що можна розказати про цю автівку, взагалі що очікував то і отримав: хорошим прохідний кросовер, повністю управляємий, в порівнянні з опонентами хороший розхід палива, якість авто на рівні японського середнього класу. Як то кажуть, японський уазик. Доволі збалансована машинка, вже на порядок більша за 2 форестер. Рахую, що машина коштує своїх грошей. Хейтерам цієї марки хочу сказати , що вона повністю обслуговується, газ нормально експлуатується на ній, коробка їздить, і не дорожча в обслуговуванні за любий середній японський автомобіль. Всім мирного неба та бережіть себе на дорогах!!

Андрей

Відгуки про моделі Субару