Subaru 2 відгука про Subaru Pleo 2006 року

2.0
    1.0

якість збірки, витрати палива, дизайн кузова, динаміка, керованість

якість матеріалів, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Subaru Pleo 2006

якість збірки, витрати палива

Ну, первое, что скажу о нем – крепкий, как черт. Я попал на нем в ДТП, была офигенно скользкая дорога, и все равно – влепился не я, а в меня, потому что про то, как она держит дорогу на льду – это отдельная песня. Потом вернусь к этому. Въехал в меня бедолага "немец", не сильно, но все-таки морду себе помял, у моего же хоть бы что. Мелкая вмятинка. Ну, царапины какие-то. Про лед – бесполезно бояться, все равно дорогу держит. Маневренность прекрасная, малышкой машину не назовешь, но вертится на дороге как только пожелаешь. При парковке никаких проблем. Разворачивается чуть не на месте. Обзорность в любую сторону превосходная. Стекол больше, чем металла. Этот Субарик, похоже, сидит на диете, потому что топлива съедает катастрофически мало – больше 9 у меня еще не уходило. Ямки скатывает, но за счет того, что колеса мелковаты, все-таки небольшой дискомфорт есть. Движок, как и положено Субарику, тянет какой угодно груз, но все-таки лучше идет при двух пассажирах. По поводу запчастей. Многие боятся, что не достанут. Проблем с этим ни разу не возникало. Только лучше ставить родные, даже если придутся в сервисе чуть подождать заказа. Да там особо и менять-то нечего. Я за все время сменил только фильтры и тормозные колодки.ПЛЮСЫ: Вынесет из любой глухомани. Устойчивый, в ДТП в том числе, хорошая обзорность, топлива мало ест.МИНУСЫ: да нету у него их.

Subaru Pleo 2006

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, витрати палива, керованість

В 2011 году захрустел привод, заменил гранату на китайский аналог полёт нормальный, собираюсь заменить рулевые наконечники стучат. Думаю на счет замены масла в коробке(осенью слегка тупил).

Когда я впервые увидел машину я убедился что сузуки-марч это еще не самая маленькая машина. Первые впечатления при езде были ну как сказать опьяняющие, так как данная машина у меня первая собственная сравнивать было особо не с чем. За свою цену 200 т.р. (стоимость, перегон) машина 2006 г.в. он вполне отвечает, выбирать при таком бюджете особо было не с чего, мог бы взять еще субару легаси 95 г.в, дайхатсу кид 97 гв, тайоту витц 99 г.в. но выбор пал именно на Плео.
И так перехожу на описание.
Кузов:
С виду машина конечно не такой мужественный как джип ну и явно не женский, так как внешний дизайн меня особо не волнует могу сказать что он меня удовлетворил, снимать тёлок, понтоваться и участвовать во всякого рода стритрейсинга я на нём не собираюсь.
Салон
Первое что бросилось мне в глаза так это заднее пассажирское сиденье я был в полном ШОКе, на таком сиденье разве что могут комфортно вместиться дети пигмеев (ну да ладно это фигня лечится заменой кресла), дешевым пластиком особо не удивился, сев за руль (мой рост 174 см) почувствовал себя вполне комфортно,удобное кресло, высокий потолок, понятная панель. О дааа даже рабочий кондиционер, кнопки вместо весел(все удивляются) хотя комплектация и самая деревянная, руль хоть и не регулируется но неудобств не вызывает.
Багажник
Огромный как я выше упомянул за счет кресел он просто огромный, перевозил на плюшке плазменный телик.
Колеса
Ну тут особо не покуражись в обычной комплектации идут R12 можно и на R13 но придется переделывать кронштейны
Движок и коробка
Двигатель 0.7 обычный атмосферник с вариаторной коробкой передач, тянет в городских условиях очень даже хорошо до 60 разгоняется легко и без нятяга на трассе конечно все обгоняют но тише едешь дальше будешь. Про вариатор говорить не буду он меня устраивает.
Плюсы: Экономичность 6-7 по городу и 5-6 по трассе на 100 км, маленькие размеры позволяют парковаться везде, маневренный и легкоуправляемый (ну это уже респект субару)
Минусы: Табуретка со всеми вытекающими (не комфортность, козлит), так как машина редкая ЗЧ не столь распространены и довольно таки дорогие

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 5 відгуків про Subaru Pleo

якість збірки, витрати палива

Константин

Дивитися всі 1753 відгука про Subaru
  • Subaru Impreza 2008

Subaru Impreza 2008

Subaru Impreza 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, витрати палива, шумоізоляція

Володів Імпрезою понад чотири роки. Після низки позашляховиків абсолютно несподівано та спонтанно купилася Імпреза як тимчасовий варіант на 2-3 місяця, але залишилася на 4 роки. З вимог при покупці був хороший повний привід та гідротрансформатор. Машина бралася з пробігом трохи більше 190 тис. Але на 199 тис. вона померла – ліг двигун. Капіталка коштувала майже 2000 доларів із роботою на момент 2019 року. І з того моменту я більше завжди переживав, що щось із цією машиною станеться, ніж траплялося! Отже, після капіталки машина намотала майже 100тис. і бачила все: траси, міста, бездоріжжя, бруд, пісок, болото. Машина використовувалася максимально та їздила постійно. З 4 років 1,5 року загалом вона стояла, тому пробіг наїздив за 2,5 роки. На авто тягалися будматеріали, волонтерка, гуманітарка, інструменти, і використовувалася вона зовсім не як хетчбек. За технічною частиною я завжди стежив, бо стати десь у полі далеко від цивілізації не дуже хотілося. Після мотора зроблено було багато, але назвати ці ремонти великими не можу. З великого: лише стійки, хоча можна було ще їздити, але вирішив мінятиі, та ГРМ по регламенту. ТО кожні 8000. Після ремонту масло не жерла ні грама, і на момент продажу так і залишалося, а до ремонту за 2000 могла 4 літри всадити. ГРМ міняв кожні 50000, масло в коробці кожні 30000. Почну з мінусів: на цих машинах під 200тис. моторів живих не буває – з них вичавлюють просто все; лакофарбове покриття, але це болячка всіх японців; аскетичний салон із дубовим пластиком, який починає з часом поскрипувати; якщо є газ, а він встановлюється в нішу для запаски, то запаска переїжджає в маленький багажник і відразу мінус 60% його обсягу; слабкий звук аудіосистеми. Плюси: мотор може довго жити, якщо він обслужений і не працює цілодобово у відсіканні на 7000 обертів; невбиваєма і нескладна ходова це взагалі предмет мого захоплення; відмінна коробка, в них той самий 4-ступінчастий гідротрансформатор; повний привід і прохідність - як гарячим ножем по маслу, що в бруді, що в піску, аби гума більш-менш була під бездоріжжям, а також рятують проставки, і мені є, з чим порівнювати, бо і до Імпрези, і після, а також службові автівки - позашляховики; динаміка на трасі, найчастіше для швидкості їх і беруть; керованість та входження в повороти на будь-яких швидкостях; комфорт навіть для людей зі зростом 190+, бо абсолютно зручно та комфортно по посадці, місця з лишком вистачає; ергономічність - все під рукою, нічого зайвого; вартість обслуговування не більше Акорду, а дістати будь-що взагалі жодного разу проблемою не було; ну і це улюблена іграшка для всіх субаристів взимку. В принципі, машиною залишився задоволений, але завжди була думка продати через те, що бралася тимчасовою машиною, а майже відразу приїхав мотор, довелося робити, і так залишив, але відчуття початкової тимчасовості не відпускало. Хороше авто, але перед покупкою дивіться все і скрізь.

Igor

Відгуки про моделі Субару