Subaru 2 відгука про Subaru Impreza WRX STI 2003 року

дизайн кузова, динаміка, керованість, дорожній просвіт, якість збірки

якість матеріалів, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Subaru Impreza WRX STI 2003

Subaru Impreza WRX STI 2003

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, витрати палива

Владею машиной с 2012 года, долго мечтал о ней и появилась возможность купил.
Начитался отзывов и очень переживал за двигатель, чтоб доехать на ней домой, ехать нужно было 1700 км., Но понял что зря переживал.
Основная проблема этих машин, что их начинают тюнинговать и шить наши люди, зачастую у которых мало опыта или руки не от туда, есть конечно и мего крутые спецы.
А потом хозяева наваливают на всю катушку и когда что то поломается говорят машина не надёжна, хотя она мего крута!
Сейчас у меня это машина выходного дня и авто для любительских соревнований, хотя она была и машиной на каждый день.
Но с расходом от 14 литров на 100 дешевле иметь второе авто, да и ездить на тюненом авто по городу не очень удобно.
За 7 лет владения ковырядся в очень многих узлах,но зачастую это связано не с полосками, а с любопытством и желанием что то затюнтнговать.
Поэтому если есть финансовая возможность покупайте авто - не пожалеете, если у вас одно семейное авто на каждый день и ограниченный бюджет, то не нужна вам эта машина

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, керованість

простір салону, вартість обслуговування, шумоізоляція

123 тис.км 15 л / 100 км Подорожі

Долго думал,брать или нет. Кто,что говорил. Одни говорят супер тачка,дарит удовольствие, вызывает внимание и уважение на дороге,другие не рекомендовали брать ни в коем случае. И всё таки я взял. Хочу сразу сказать,к покупке авто,любого надо подходить серьезно и внимательно, чтобы не получить геморрой за деньги. Вложить ещё приличную сумму,а потом не знать,кому бы продать такое "счастье".На что стоит обратить внимание в Субару- это двигатель (апозитный). Особенность subaru. Если повезёт и возьмёте хороший экземпляр, будете наслаждаться. Если нет, придется раскошелиться на ремонт. Не каждый специалист возьмётся за ремонт данного агрегата. Я столкнулся со вторым случаем,пришлось капиталить движек. Запчасти всё оригинал и не дёшево,плюс работа специалиста. Сделал,показался,да супер. Этот особый звук,ни с чем не перепутать, полный привод особенно зимой вообще класс,да и много чего характерного для данного авто. Да,комфорт не особый. Т.е можно довести авто до совершенства,вложив не малую сумму, но продать и отбить вложения вряд-ли получится. Хочу сделать вывод. Такую тачку можно брать если у вас есть деньги и желательно ещё какое нибудь авто(рабочую лошадку).

Вас також може зацікавити:

Дивитися всі 1753 відгука про Subaru
  • Subaru Impreza 2008

Subaru Impreza 2008

Subaru Impreza 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, витрати палива, шумоізоляція

Володів Імпрезою понад чотири роки. Після низки позашляховиків абсолютно несподівано та спонтанно купилася Імпреза як тимчасовий варіант на 2-3 місяця, але залишилася на 4 роки. З вимог при покупці був хороший повний привід та гідротрансформатор. Машина бралася з пробігом трохи більше 190 тис. Але на 199 тис. вона померла – ліг двигун. Капіталка коштувала майже 2000 доларів із роботою на момент 2019 року. І з того моменту я більше завжди переживав, що щось із цією машиною станеться, ніж траплялося! Отже, після капіталки машина намотала майже 100тис. і бачила все: траси, міста, бездоріжжя, бруд, пісок, болото. Машина використовувалася максимально та їздила постійно. З 4 років 1,5 року загалом вона стояла, тому пробіг наїздив за 2,5 роки. На авто тягалися будматеріали, волонтерка, гуманітарка, інструменти, і використовувалася вона зовсім не як хетчбек. За технічною частиною я завжди стежив, бо стати десь у полі далеко від цивілізації не дуже хотілося. Після мотора зроблено було багато, але назвати ці ремонти великими не можу. З великого: лише стійки, хоча можна було ще їздити, але вирішив мінятиі, та ГРМ по регламенту. ТО кожні 8000. Після ремонту масло не жерла ні грама, і на момент продажу так і залишалося, а до ремонту за 2000 могла 4 літри всадити. ГРМ міняв кожні 50000, масло в коробці кожні 30000. Почну з мінусів: на цих машинах під 200тис. моторів живих не буває – з них вичавлюють просто все; лакофарбове покриття, але це болячка всіх японців; аскетичний салон із дубовим пластиком, який починає з часом поскрипувати; якщо є газ, а він встановлюється в нішу для запаски, то запаска переїжджає в маленький багажник і відразу мінус 60% його обсягу; слабкий звук аудіосистеми. Плюси: мотор може довго жити, якщо він обслужений і не працює цілодобово у відсіканні на 7000 обертів; невбиваєма і нескладна ходова це взагалі предмет мого захоплення; відмінна коробка, в них той самий 4-ступінчастий гідротрансформатор; повний привід і прохідність - як гарячим ножем по маслу, що в бруді, що в піску, аби гума більш-менш була під бездоріжжям, а також рятують проставки, і мені є, з чим порівнювати, бо і до Імпрези, і після, а також службові автівки - позашляховики; динаміка на трасі, найчастіше для швидкості їх і беруть; керованість та входження в повороти на будь-яких швидкостях; комфорт навіть для людей зі зростом 190+, бо абсолютно зручно та комфортно по посадці, місця з лишком вистачає; ергономічність - все під рукою, нічого зайвого; вартість обслуговування не більше Акорду, а дістати будь-що взагалі жодного разу проблемою не було; ну і це улюблена іграшка для всіх субаристів взимку. В принципі, машиною залишився задоволений, але завжди була думка продати через те, що бралася тимчасовою машиною, а майже відразу приїхав мотор, довелося робити, і так залишив, але відчуття початкової тимчасовості не відпускало. Хороше авто, але перед покупкою дивіться все і скрізь.

Igor

Відгуки про моделі Субару