Smart 1 відгук про Smart Crossblade 2003 року

якість збірки

Низький рівень комфорту
Комфорт автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Smart Crossblade 2003
Smart Crossblade 2003

Smart Crossblade 2003

якість збірки

Пока поломок не было.

Мне Smart Crossblade больше напоминает городскую машинку для гольфа. Ну что ж делать, ведь её и заявляли, как микро-кабриолет. Взял я эту машинку для дочки, очень ей она понравилась, крыши нет и дверей практически нет, стекло лобовое чисто условное, как она на ней ездит, не знаю. И к тому же только летом и можно передвигаться в Смарт Кроссблейд, зимой задубеешь ещё в гараже. Движок тут манюсенький в поллитра объёмом, ну и 3 цилиндра в придачу, зато есть мультиточечный впрыск и выдаёт этот агрегат до 70 лошадок и разогнаться можно до 135 км. Амортизаторы хорошие, устойчивые, а то машинка лёгонькая, могли бы быть проблемы.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 131 відгук про Smart
  • Smart Fortwo 2000

Smart Fortwo 2000

Smart Fortwo 2000

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

об`єм багажника, гальма, шумоізоляція

Машинка супер. Багато хто каже що дуже дорога в ремонті. Неправда. Запчастини дешеві. Все є в наявності. Коробка вічна. Головне дивись за двигуном , за рівнем масла. Для міста авто просто бомба. І великий плюс , це витрата палива. В місті я вкладався в 4.5 літри на 100 км. Рекомендую.

Руслан

Відгуки про моделі Смарт