Skoda 1 відгук про Skoda Praktik 2007 року

якість збірки, витрати палива, керованість

проблемы с нашими сервисменами из Машинного Двора.что в Челябинске.работу свою делают коряво и неаккуратно.теперь езжу в Каскад.там гораздо лучше.в 35000 заменил свечи.вот и всё.

автомобиль 2007 г.в. приобрел новым в салоне.все отлично.неутомимый трудяга.если не давить педаль в пол-достаточно экономичен.хорош на трассе.устойчив в поворотах.мне нравится.хочу второй автомобиль-тоже шкоду.один момент.хотя.может.показалось-печка немного медлительная.но в целом машинка теплая.стекла практически не обмерзают даже на трассе при -30.

Вас також може зацікавити:

Дивитися всі 3573 відгука про Skoda
  • Skoda Kodiaq 2021

Skoda Kodiaq 2021

Skoda Kodiaq 2021

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач

45 тис.км 8.5 л / 100 км Сім'я

Модель FL 2.0 двигун 200 л.с. коробка DQ381. Дуже допомогли відгуки коли обирав авто тому вирішив обов'язково залишити свій. Зараз час переходу на інші технології Електро та Гібрид. Але жодна компанія ще не пропонує впевнено якісну та довговічну технологію. Їх велике різномаїття, з за цього бракує запчастин та сервісу. Я вирішив не ризикувати та почекати ще років з 5 А поки поїздити на дизелі. Я другий власник цого авто і їжжу всьго два місяці. Але певне враження у мене склалося. Брали авто як сімейне. Діти виросли, не влізали у Туран. У мене приватний будинок і листя вивозити потрібен багажник. Коли не має війни ми багато їздимо автотуристами. Сподобався Кодіак давно тому розглядав саме його. Хотів новий але коли підвернувся варіант 2.5 роки 44т пробіг, вирішив не переплачувати. Чому саме Кодіак? Ось переваги які мене переконали. 1. За невеликих габаритів він дуже вмістовний. У мене ріст 188 см, у сина 190 см, він за мною сидячі закидає ногу за ногу. Багажник 720л.....Мало у яких кросоверів такі багажники. 2. Зовнішній вигляд. Ну як вам сказати, він виглядає по-чоловічому і відноситься до таких дизайнів які не виходять з моди. 3. Двигун-трансмісія. Я відверто кажучі розглядав з початку 190л.с. та коробку DQ500 але вони у FL моделі доробили та вийшов 200 к.с та коробка доопрацьована DQ381 Я ризикнув тим більше що принципово там нічого не змінилося За весь час експлуатаії цих агрегатів я не побачив жодного відгуку про їхні проблеми або хочаб ремонт. У мене по сервісній проблем немає так само. Тому чекаю наступного сервісу. Поки все ок. 4. Динаміка. Є у них двигуни 150к.с, їх хвалять вони економні та потужні. Але я вже маю певний досвід і вважаю що двигун . та коробка працюють довше і меньше ламаються коли є запас потужності. Я їжжу спокійно, але коли потрібно натискаєш на тапочку і авто їде. Підхват моментальний, за цієї потужності двигун зкидає не 2- 3 передачі а 1-2 тому набирає швидкість дуже легко та комфортно. 5. Розхід. За містом їздив мало, може пізніше розповім додатково про враження. На сьогодні всі мої пересування містом. Найжвавіший відрізок руху з світлофорами та тягнучками. Короче центр. Поки всі пересування взимку. Розхід такий. Якщо авто холодне, кручуся у центрі, короткі переїзди часто дворами розхід 9,5-10 літрів. Якщо проїздив центром на розігрітій автівці 15-20 км, 8.5 літрів. Якщо пересуваєшся не тільки центром але й десь на масиви заїжав, 7.5-8 літрів. Просто зараз зранку прогрівся, завіз дитину до школи, повернувся, десь 5км по ранкових заторах, 9,4 літри. За три години тей самй маршрут, рух трошки вільніший, у центрі крутнувся по справах, повернувся, 7.6 літрів.. Мультимедіа безключовий доступ, голосовий помічник та інше не описую, це все для мене другорядні речі. Хіба що Карплей на айфоні конектиться миттєво, без зайвих рухів. Просто сів, пару секунд і на моніторі твій телефон, музика та інше. Повний привід, кліренс, керованість, чорні пластикові бампера та підкрилки.які не дряпаються. За різких поворотів авто не перехиляється. Простота та ергономіка. Відсутність сотні зайвих кнопок так екранів, які потім ламаються та не працюють але увагу відволікають. Це все для мене переваги европейського авто. Матеріали якісні, шумка на висоті. Ергономіка проста та зручна. Привикання фактично немає. Сів та поїхав. Кітайські-корейські автівки не погані але ну перебор там. Це як кому подобається але це мій відгук тому пишу як є. Що на сьогодні засмутило. Робота коробки. Вона коректна але з 2 на 3 передачу перемикається іноді з ривком. Я не знаю, багато пишуть що так буває. У мене до того було 2 ДСГ і обидві працювали по свойому та не ідеально. До всього прилаштовуєшся. Тому просто спостерігаю. На сервісі казали все ок. Тому не поспішаю. Ще півтора роки гарантії є час виявити чи це поломка чи просто властивості коробки. Загалом це ніяк не заважає. Надіюся мій відгук вам допоможе.

Александр

Відгуки про моделі Шкода