Skoda 2 відгука про Skoda Octavia Tour Combi 2008 року

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Skoda Octavia Tour Combi 2008

Skoda Octavia Tour Combi 2008

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

Перший власник 300 тис.км 4.4 л / 100 км Подорожі

Очень экономичный автомобиль, с оптимальным расходом дизеля. Вместительный - удобно для коммерции объемные грузы максимально до 3-х метров, релинги на крыше позволяют перевозить листовые материалы ДСП, ДВП, ЮЗБ и многое другое.

Skoda Octavia Tour Combi 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

Владел машиной 9 лет. Вижу, кто-то ставит дорого в обслуживании. Так вот скажу, обслуживание этой Шкоды - это просто дар для финансов. Задняя подвеска до 100 т. не заглядывай. Передняя - всё просто, запчасти недорогие, ходит долго. Если приходит время менять, как правило - это стойки и втулки стабилизатора, реже шаровые и сайлентблоки, ещё реже рулевые тяги/наконечники. Широкая база деталей на разборке. Мотор 1,6 без детских болезней, поговорите с любым мотористом. К бензину не очень прихотлив, это атмосферник. Мощности хватает, приёмистая. Точное и отзывчивое рулевое. Электроники минимум, что также отлично при обслуживании. Кузов лужёный, если где со временем краска отлущивается, корозия сильно не ест кузов. Пакет плохая дорога, также делает своё дело на наших дорогах. Отличный выбор для ежедневных поездок, роботяга конкретная, без каприз.

Вас також може зацікавити:

Skoda Octavia 2006

Skoda Octavia 2006

якість матеріалів

210 тис.км 6.3 л / 100 км Подорожі

Вітаю усіх!Автомобіль був пригнаний з Голандії з пробігом 179 тис.км.На мою думку автомобіль без конкурентів,а ні з Фокусом а ні з Лансером вона на мою думку не може конкурувати, Октавія вище по усім параметрам , як на мене.Зараз пробіг 210 тисяч, з моменту покупки нічого не зламалось ,лише заміна лампочок.Мотори загалом усі хороші які встановлювались на цих авто.У мене 1.6 BLF 115 к.с.,дуже задоволений ним. Розхід 5.4-8.6 літра.Авто яке без сумніву потрібно купувати, задня незалежна підвіска яка чудово тримає дорогу,6 подушок безпеки, мінімальний розхід палива.Рекомендую купувати бензинові версії , так як там є можливість купити авто з малим пробігом,+бензинка буде значно комфортніша ,тихіша та дешевша в обслуговуванні.Загалом мінусів не виявленно, автомобіль який комфортно довезе вас з комфортом в любу точку світу.Мотори , які оснащенно прямим впорскуванням бензину потрібно заправляти лише хорошим бензином ,а це 2.0 FSI,1.6 FSI,1.8 TSI.,за це вони дарують вам динаміку та економію палива.Наприклал мій 1.6 їздить на 100 бензині і чудово себ почуває,так як по заводу потрібно в нього заливати 98 бензин,якщо немає такого то не нище ніж 95 .Якщо ви до цього не готові беріть 1.6 MPI, зі звичайною системою подачі палива , на 105 кс.там лийте яке забажаєте але майте на увазі що розхід буде значно вищим.Всім дякую за увагу!5 зірок з 5!Всім вдалих покупок.

Ваня Сергійович Борчук

Відгуки про моделі Шкода