Skoda 227 відгуків про Skoda Octavia A5

об`єм багажника, якість збірки, простір салону, керованість, витрати палива

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Skoda Octavia A5

Skoda Octavia A5 2008

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, витрати палива

Неплохой вариант для семьи. Не хватает динамики, маленький клиренс. Между Каховской и Мелитополем пробил поддон коробки, не увидел наплыв на асфальте.
А так в общем неплохой авто, за свои деньги.

Очень надёжный автомобиль!!!
Радует очень багажник и росход топлива!!!

Skoda Octavia A5 2007

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

За короткий час машина показала себе дуже гарно,поперше дуже дешева в обслуговувані,комфортна,багато місця

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Очень неприхотливая и выносливая машина с конструктивно незавершённым двигателем! С 2010 по 2012 эти двигатели шли с нарастающим к 200ткм масло жором, убрать который, можно только дорогостоящей заменой поршневой группы нового поколения! Поэтому надо либо искать вылеченные, либо настраиваться на пожизненное масло жорство, вплоть до 10-15л на 10ткм.

Перший власник 134 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Цена качество супер. В ремонте копейки, всё своими руками. Мотор 1.6 MPI, коробка 5 передач, работают просто сказочно. По ходовой тихая,мягенькая,устойчивая. Расход радует. Места в салоне в изобилии, а в багажник хоть слона грузи. Машинка 100 из 100.

Skoda Octavia A5 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, ціна

динаміка

Хороший надійний автомобіль і просторий, не дорогий в обслуговуванню, високий кліренс.

Skoda Octavia A5 2006

Автомобилем владел 7лет. Экономичный, комфортный, супер вместительный. Прекрасное управление, надежный двигатель 1,6bsf коробка супер. Динамика слабая, почти нет, прекрасный семейный автомобиль. Очень приятный расход, ГБО маст хэв! Очень хорош в дальних поездках.

Skoda Octavia A5 2013

Skoda Octavia A5 2013

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

205 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Відмінний авто по співвідношенню ціна/якість. ТО і запчастини доступні.
Комфортний не вибагливий до вітчизняного пального.
З мінусів шумоізоляція салону.

дорожній просвіт

В своєму сигменті мяка машина, комфортна , низький рівень шуму. Дуже надійний двигун. Проблеми тільки з холодним запуском в сильні морози, але це більше проблеми з якістю диз палива.
Кпп dsg7 в парі з даним типом двигуна дуже довговічна, і непотрібно боятись міфів, масло міняти потрібно. Це недорого.
Ходова дуже хороша та надійна , один мінус часто виходять з ладу стійки стабілізатора , але це дешевий розхідник.
І головне тримати в порядку регенарації та сажовий фільтр.

Skoda Octavia A5 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

динаміка

Машина комфортна, надійна, економна. 1,6 мпі трохи засланий. Кузов ржавіє.

Skoda Octavia A5 2006

якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування

За час користування хочу зазначити з позитивного, а саме хороша шумка, великий багажник, комфортна їзда на далекі відстані. Не сподобалось: машина низька, швидко кидається корозія, мотор fsi проблем не було.
На ТО не витрачався тому, що була при покупці обслужена. В ремонт давав для заміни щеплення приблизно 7000-грн.

Skoda Octavia A5 2009

Skoda Octavia A5 2009

Поїздки в місті

М\'яка підвіска, ідеально підходить до наших доріг. Масла не бере, хоча всі говорять що цей двигун бере масло!

Skoda Octavia A5 2011

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт

290 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Автомобіль зарекомендував себе дуже добре, надійний і міцний. З пробігом не втратив своїх характеристик щодо економічності пального. Недорогий і простий в обслуговуванні.
Коробка DSG надійна, ніяких проблем з нею не було. Для мотору 1,6 динаміка хороша, потужності для різких обгонів хватає. Керування і гальма мені подобаються, зауважень немає. В салоні просторо і місця хватає, 5 людям комфортно. Багажник великий, багато чого можна розмістити. Шумоізоляція, якість збірки, якість матеріалів як на мене хороша, нічого не скрипить. Ціна, на мою думку, на такий автомобіль не висока.

Skoda Octavia A5 2010

Тиха, економічна, потужна, надійна, комфортна, швидкісна, маневрова та стильна.

дорожній просвіт

268 тис.км 7 л / 100 км

Авто для міста супер, приємна витрата палива, керованість на висоті, об\'єм салону та багажника це великий плюс, єдине це двигун примхливий до палива.

Skoda Octavia A5 2011

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Надійність.
Економічне.
Гарний дизайн.
Дуже зручне авто для сімейних подорожей.

витрати палива

Сім'я

Машина очень надежная и нетребовательная, люблю качественный звук, поэтому установил саб и усилитель, поменял штатную акустику. Огромный багажник, влазит пол "газельки"

простір салону

Сім'я

Чудова машина, їздити одне задоволення. У салоні місця від голови до стелі майже не було із моїм зростом 182 см. Випити воду із 1.5 літрової пляшки, якщо вона не повна, було проблематично. Але то таке

витрати палива, вартість обслуговування

Автомобиль устойчив на дороге. Шумоизоляция хорошая. Заводится при любой погоде. Подвеска не гремит. Я не пожалел, что был владельцем этого автомобиля. Недостаток, что нельзя поставить газ.

Skoda Octavia A5 2012

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

шумоізоляція

Сподобалося те що машина має великий багажний і це дуже добре, не велика ціна авто, вартість обслуговування не дорога, не сподобалася якісь матеріалів, інтер\'єр салону.

Відгуки про моделі Шкода

Відгуки про Шкода Октавія А5 по рокам

Хочете придбати Шкода Октавія А5 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Skoda Octavia A5 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 227 відгуків відгуків про Шкода Октавія А5 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.