Skoda 735 відгуків про Skoda Fabia

якість збірки, керованість, витрати палива, простір салону, динаміка

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Skoda Fabia
Skoda Fabia 2002

Skoda Fabia 2002

Автомобиль огонь, юркий , экономичный,относительно недорогой в обслуживании,универсал очень вместителен не смотря на то что снаружи авто маловато... Короче лично я советую, только в нормальной комплектации

динаміка, шумоізоляція

Користуюсь авто більше пів року, використовую для поїздок по місту та до 300-км по трасі.Авто себе зарекомендувало дуже добре. Автомобіль економний, розхід від 4,8 до 7-л бензину відповідно траса та місто. В обслуговуванні не дороги та не ламається. Замінював масло, фільтра та гальмівні колодки.

Skoda Fabia 2009

Skoda Fabia 2009

Перший власник 175 тис.км 4.8 л / 100 км Поїздки в місті

Гарне, практичне авто на кожен день.Автомобіль місткий, комфортний хоча і не дуже великий.Економний, що є дуже важливо.З невибагливим двигуном та м\\\\\\\\\\\\\\\'якою підвіскою.В обслуговуванні не дорогий.
Особливості конструкції двигуна 1.4 TDI
3-циліндровий мотор 1.4 TDI просто не може обходитися без непростий системи балансиров і противаг. Причому все балансири неможливо розмістити у відносно компактному картері. Тому у 1.4 TDI балансири знаходяться в складі двомасових маховика, на шківі коленвала. У самому картері знаходиться балансовий вал з парою противаг, які працюють «в парі» з двома противагами на коленвале. Ви все правильно зрозуміли - на 3-циліндровому коленвале всього два противаги, на 1 і 3-м кривошипа.
Є думка, що сильний негативний вплив на ресурс приводу балансира надає міська їзда з чергуванням циклів розгону і холостого ходу, а також улюблена багатьма «їзда в натяг". Взагалі, двигун 1.4 TDI здатний пройти більше 400 000 км. 3-циліндрові рекордсмени в Німеччині пройшли більше 700 000 км.

Skoda Fabia 2007

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Машина в целом показала себя хорошо, подвеска энергоёмкая, расходы на топливо и расходники не большие, динамики хватает, пассажирам комфортно, багажник не самый большой, но для повседневного комфорта хватает.

Skoda Fabia 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, простір салону, шумоізоляція

Очень неприхотливое авто. Меняйте всё по регламенту и будет служить шкодница вам верой и правдой. Намотал на ней около 40тис. Ни разу не подвела, ни разу не таскали меня, в -28 заводилась безотказно с нескольких оборотов стартера.
Сама по себе сбитая, на дороге даже при 160 чувствуется нормально
В качестве первой машины просто супер!! Всем советую, да и не только первой.

Skoda Fabia 2007

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Чудовий автомобіль за свої кошти. За роки користування ні разу не підвела. Вчасне ТО і лише заміна мастила, фільтрів та розхідні запчастини - колодки, свічки та т.і.

Skoda Fabia 2006

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, об`єм багажника

Перший власник 360 тис.км 8 л / 100 км

Пробіг 361 тисяча,масло хадо 5w40,заміна 15тис.км.від заміни до заміни,кузов збитий,не гниє.,стойки ходять 300тис.рульова рейка 350,до заміни.ціна бу 2500+400 заміна.Катушки на кожен циліндр больне місце,міняв одну в рік,ціна нова 800гр.бу 300-350,копійки.слабі салінблоки передніх рисагів задні,20-30 тисяч км,Вихід є кадік вам у поміч,трохи жорсткість збільшилась,але 100тис.не турбують.У кого лямда накрилась знімати розбоєм і їздим без прошивки на євро 2,вибивать каталізатори не рекомендую,но мене наїбали,обіцяли врізать полумягасник,але його не було в наявності,резонанс не дуже приємний на 3000 оборотів.Авто рекомендую на кожен день,+рибалка+ охота...ціна 1 км 1 грн.Скутер більше хава.

Skoda Fabia 2004

Skoda Fabia 2004

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Хорошая машина, чешка.
Запчасти не дорогие, а надёжность лучше мерседеса.
За 2 года не разу не подвела, хотя и на щитке было 200000, уверен что там было скручено 150000 тыс
ВСЕМ СОВЕТУЮ..
но мне её стало мало, в плане мощности

простір салону, витрати палива

шумоізоляція

140 тис.км Подорожі

Отличный автомобиль на каждый день.Со своими габаритами очень удобен в городе+ небольшой расход топлива.За 3 года использования менял только масло и фильтра.

Skoda Fabia 2016

Машина чудова. просторий салон. якісне виконання пластику. сучасна торпеда, з сенсорною магнітолою. дизайн авто супер.
Розхід палива смішний.
Великий багажний відсік, з багатьма карманчиками.
На трасі не хватає 6-тої передачі.
В цілому машина дуже хороша, за такі гроші і такого року краще ще треба пошукати!

Skoda Fabia 2016

Машина дуже класна, навідміну від старішої версії - більший просторіший, комфортніший салон, крутезна торпеда, з сенсорною магнітолою, комфортні сидіння. Великий багажний відсік Щ багатьма карманчиками.
Стильний вигляд авто.
За час володіння в сервіс не звертався, надійність підтверджується !
Хороший кліренс .
Смішний розхід палива. Є всі функції для комфорту !
Машина супер, раджу всім!!!

Skoda Fabia 2007

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

простір салону, гальма

Якщо ліньки читати до кінця, то скажу відразу: тачка дорожче в півтора рази від Ланоса, але ліпше разів в 10. Авто приганялося з Європи з пробігом 140 тис. км. По техніці - практично все стояло рідне, що свідчить про те, наскільки міцна технічна частина. Був здивований, коли побачив, що рідні аморти - Monroe. Виходить, що ставити KYB чи Billstein - це пониження у класі. Це стосувалось і іншого заліза. Відповідно якість збірки і запчастин на найвищому рівні. Дуже весела та жвава машина у місті, легко керується, мягенька на ямах та бруківці. На трасі до швидкості 110 - непогано, далі страшно, пливе як лодка. Прохідність авто на рівні, чого лиш вартує висота переднього бамперу. Заїжджав на ній не на один перевал в Карпатах по бездоріжжі. Впевнено і комфортно їде 80-90 по поганому асфальту без ям, але з коліями і напливами, обганяє всякі пузотерки. Сучасним, навіть не самим дешевим малолітражкам ой як далеко до якості матеріалів салону першої Фабії. Окремо по мотору 1.2: скільки б в неті гівна на нього не виливали і не жалувались, це один з кращих малокубатурних моторів навіть по нинішнім міркам. Більшість сучасних малолітражних моторів сконструйовані за тим жеш принципом. Тим, хто каже, що він не їде раджу покататись хоч раз, а тоді розказувати. Секрет в тому, що макс. крутний момент досягається вже при 3000 об/хв, а це означає, що не потрібно адсько крутити машинку, щоб вона бадьоріше поїхала, на 5 передачі між 100 і 120 є навіть невеликий підрив. Як кожна малолітражка, звичайно, чутлива до завантаженості - це факт, інший факт - жре по місту безбожно, 9-10 л. бензину по Львівським коркам - запросто. Без корків літом 7.5 може бути. Зате по трасі при неагресивній їзді до 110 км/год, по економності може зрівнюватись з дизелями. 4.5-5.5 л/100 для неї на дистанції не проблема. Ресурс? Їздіть розумно, не жалійте гроші на ТО, пильнуйте за ланцюгом і буде катати тисяч до 350 без проблем, гляньте скільки таких старушок на авторіа і з якими пробігами. На 160 тис. міряв компресію - 13 у всіх циліндрах. На крайняк інший мотор можна за 500 у.о. купити, то як один раз глянути під капот дизелю. Мінуси класичні для VAG тих років: трохи електрика може повипендрюватись тай лакофарбове слабеньке, що компенсується досить грубим металом. Дибільно сконструйовано простір між крилами і лобовим, такі гербарії формуються в тих шпарах, що дай дорогу. В загальному це однозначно прекрасне авто за свої гроші.

простір салону, витрати палива, шумоізоляція

207 тис.км 9.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Усім міцного здоров\'я! Отже дана Фабія була 4-ю Фабією за рік. Дуже вже мені запала в душу їх рульова система змішаного типу електро-гідро гібрид. Кермування викликало у мене не аби який захват, задоволення від легкості ,чіткості управління ну вже бомбецько колеса відкликаються на поворот керма немов ви одне ціле з авто. Найдовше я володів Фабією 2001р.в. 1.4 mpi 68 к.с. не найкращий варіант двигуна для Фабії та й комплектації при такому комбінуванні слабенькі, у мене не було навіть АБС, лиш кондиціонер, склопідіймачі передніх вікон з дотяжкою. Розхід у 1.4 mpi по місту 9.5 л. на 100 км., а з кондиціонером усі 11 л., доречі 1.2 фабії було у мене дві штуки скажу їдуть гірше а розхід теж 9-10 л. по місту.,найкращий двигун який мені довелось експлуатувати на Фабії 1-го покоління 1.4 16кл. на 80 к.с. і їде супер, проблем як на старіших 1.4 16кл. 75 к.с. з підтіканнями голови бо пересихає герметик, та глюками дросельної не має та їде рестайлінг на 80 к.с. не аби як жваво. Що до електроніки, в дорестайлінгових моделях до 2005р.в. зіткнувся з переламуванням проводки на передніх дверях від чого не працювали склопідіймачі та центральні замки, виходом з ладу по тій же причині електро замка задньої дверки у хечбеках та універсалах. По салону я б сказав досить комфортно та ергономічно зроблене місце водія при моєму зрості у 185 см. після довгих поїздок не стомлювався, сидіння хоч маленькі та зручні, трохи тісно в боки, якщо спереді сідав ще один широкий дятько то вельми не зручно було вмикати 5 передачу, тай сам особливо лікті не розкинеш, З заді все ще складніше, місця не те щоб мало та не розслабишся інакше будеш по ребрах їздити водієві чи передньому пасажирові, але це напевно норма для авто такого розміру та класу. Багажник не супер великий, але місткий і добре коли є трос відкривання з салону крім електро замка бо інакше електро замок часто любить в самий необхідний момент перестати працювати хвороба Фабії 1-го покоління. Кузов досить добротний, та навіть у не фарбованого авта 2006 р.в. появилися жучки на задній кришці багажника, задніх арках в низу біля порога та бампера, передніх крилах біля порогів, особливо на авто пригнаних з Німеччини, це напевно потрібно було віднести до салону але Фабія 2001 р.в. 1.4 mpi була пригнана мною з Італії і не мала жодних слідів корозії та мала інші хвороби, пошкоджений сонцем та піском лак, пересохші ущільнювачі та заводський герметик на шторках дверних карт в результаті чого вода під час дощу попадала в салон через дверні карти що було не приємно та полікувалось розборкою дверних карт і переламуванням шторок по усій площині герметиком. Що ж до двигунів мав два триціліндрових 1.2 12 Кл. з цепним приводом які жодних проблем мені не доставили і їхали доволі не погано, потім був 1.4 16кл. на 80 к.с. ременниц, не двигун а мрія трас 4.7л. місто 7.1л. з кондиціонером і тяга супер, останній 1.4 mpi 68 к.с. теж без проблемна конструкція з цепним приводом, лиш зігнила прокладка під головкою, самим великим мінусом є витрата палива в 11 л. по місту з кондиціонером. Що до слабких місць ходової частини їх і не так багато, підшипники ступиці задні можна самому замінити з передніми ситуація гірша без півмісяців туди краще не пхатись це змушує до поїздки на сервіс, до конструкції передніх важелів є теж притензія потрібно скидати балку щоб зняти важелі та замінити сайлентблоки. Рульова тутслабке місце гібридний насос любить він дати дуба і коштує не дешево за ремонт заплатив у 2020 році 2000 грн. На шроті купити б/в. можна від 2000-4000 грн. як хто цінить. А так автомобіль не поганий за ті гроші що за них просять а це в околицях 4000 у.о. я вважаю що це краще авто і набагато приємніше за новіші Пежо, Рено та інші Французькі авто і 100% краще за Шевроле Авео навіть другого покоління. Мені автомобіль сподобався як для міста так для далеких поїздок, справжній роботяга який рулиться в унісон. П.С. володів з 2019 по 2021 рік 26-ма автомобілями різних марок та виробників , але Шкода Фабія супер роботящий друг!

простір салону, витрати палива, шумоізоляція

207 тис.км 9.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Skoda Fabia 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Досить не поганий автомобіль за свою вартість.Дуже практичний у місті,із хорошою динамікою та малою витратою пального.
Із мінусів,шкода шо не автомат коробка передачі.

дорожній просвіт

187 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Дуже вдалий бюджетний варіант даної моделі: надійна, маневрова, матеріально не вимоглива при акуратній експлуатації, дешева в обслуговуванні.Бажано використовувати при профілактичних ремонтах тільки оригінальні запчастини, тобі машинка їздить як цільно-зібраний відлагоджений механізм. Має прикольну динаміку на ділянках дещо тяжкого паркування для інших авто, завжди втиснется...:- Дякую своїй машинці, яку вже вдало продав саме перед Новим роком. Залишилось багато теплих спогадів про цю подружку, вже в минулому, від нашої спільної роботи!

Skoda Fabia 2012

Skoda Fabia 2012

204 тис.км Сім'я

Чудовий автомобіль для сім\'ї.
Невеликий для міста, маневровий. Для двох дорослих спереду та двох дітей ззаду місця достатньо.
Володію дизелем 1,6 77 кВт — цілком достатньо потужно для його ваги, 1,2 - категорично не рекомендую.
Заміна масла, фільтра, ремні та інші розхідники в межах розумного і вибір запчастин достатній.

Skoda Fabia 2016

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів

Брав авто пригониш з Європи, пробіг около 300 тис по вінкоду. За 6 міс. були поміняні "розходніки", щітки генератора і вентилятор накрився. Поки що тьфу тьфу тьфу. По комфорту - м\'яка як на свій клас, великий багажник, і дуже приємна витрата палива 6-6,5 л по місту і 3,3-4 л по трасі - це реальні витрати. В - 10 завелась спокійно. Загалом задоволений автомобілем, зовні гарна і хоч має бути мала, але 2 пасажирів проїхали 200+ км ззаду - скарг не виникало. Те що треба для молодої сім\'ї або жоповозки

простір салону

Перший власник 185 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Ціна найдешевша для сімейного авто, добра якість, дешеві запчастини, проста в обслуговуванні, економний розхід пального.

Skoda Fabia 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

220 тис.км 5.6 л / 100 км Поїздки в місті

Фабия с двухлитровым бензиновым мотором просто самолёт, 220тыс пробега, а движок работает как новый, расход по трассе если не гнать то 5.6л/100км в городе по пробкам больше 9,4л не подымался, думал газ ставить, но с таким расходом нужно три года ездить что бы окупилось. Я машиной очень довольный!!!

Відгуки про моделі Шкода

Відгуки про Шкода Фабія по рокам

Хочете придбати Шкода Фабія та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Skoda Fabia від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 735 відгуків відгуків про Шкода Фабія будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.