Skoda 2 відгука про Skoda Fabia Combi 2007 року

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач

дизайн кузова, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Skoda Fabia Combi 2007

Skoda Fabia Combi 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

92 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Цена-качество, стоимость обслуживания, необходимая комплектация, в универсале - большой багажник - все +

Экономичность, ходовая

Место в салоне

Покупал авто расчитывая в первую очередь на экономию в расходе топлива. Ожидания оправдались процентов на 70 расстроил городской цикл. На трассе скорость 80 км/ч расход был 4.4 литра на сотню. Очень доволен качество ходовой, 90 000 км заменил передние стойки стабилизатора. Мало места для пассажира на заднем селения за водителем. Зато радует багажное отделение. В целом автомобиль стоящий! При эксплуатации в условиях зимы, показал себя с отличной стороны, отлично держит себя на дороге в условиях гололеда. Метал не подвержен коррозии, что тоже очень важно для вида автомобиля. Замену масла в двигателе произвожу через каждые 10000 км.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 40 відгуків про Skoda Fabia Combi
  • Skoda Fabia Combi 2014

Skoda Fabia Combi 2014

Skoda Fabia Combi 2014

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, простір салону, шумоізоляція

Надійне та економне авто. За свою ціну хороший варіант.основний недолік - шумоізоляція.

Ivan

Дивитися всі 3573 відгука про Skoda
  • Skoda Octavia 2006

Skoda Octavia 2006

Skoda Octavia 2006

якість матеріалів

210 тис.км 6.3 л / 100 км Подорожі

Вітаю усіх!Автомобіль був пригнаний з Голандії з пробігом 179 тис.км.На мою думку автомобіль без конкурентів,а ні з Фокусом а ні з Лансером вона на мою думку не може конкурувати, Октавія вище по усім параметрам , як на мене.Зараз пробіг 210 тисяч, з моменту покупки нічого не зламалось ,лише заміна лампочок.Мотори загалом усі хороші які встановлювались на цих авто.У мене 1.6 BLF 115 к.с.,дуже задоволений ним. Розхід 5.4-8.6 літра.Авто яке без сумніву потрібно купувати, задня незалежна підвіска яка чудово тримає дорогу,6 подушок безпеки, мінімальний розхід палива.Рекомендую купувати бензинові версії , так як там є можливість купити авто з малим пробігом,+бензинка буде значно комфортніша ,тихіша та дешевша в обслуговуванні.Загалом мінусів не виявленно, автомобіль який комфортно довезе вас з комфортом в любу точку світу.Мотори , які оснащенно прямим впорскуванням бензину потрібно заправляти лише хорошим бензином ,а це 2.0 FSI,1.6 FSI,1.8 TSI.,за це вони дарують вам динаміку та економію палива.Наприклал мій 1.6 їздить на 100 бензині і чудово себ почуває,так як по заводу потрібно в нього заливати 98 бензин,якщо немає такого то не нище ніж 95 .Якщо ви до цього не готові беріть 1.6 MPI, зі звичайною системою подачі палива , на 105 кс.там лийте яке забажаєте але майте на увазі що розхід буде значно вищим.Всім дякую за увагу!5 зірок з 5!Всім вдалих покупок.

Ваня Сергійович Борчук

Відгуки про моделі Шкода