3 відгука про SEAT Ibiza 2015 року

Мої відгуки →
4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
простір салону, шумоізоляція
4.6 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 4 Ціна
Перший Відгук, прошу сильно не закидувати.. За рік з меньшим володіння даним транспортним засобом дуже задоволений. Комплектація відмінна, звук відмінний. Сподобалася бокова підтримка передніх пасажирів, на ходу спина сильно не втомлюється. Дорогу тримає відмінно, для 1.4 дизель на 90 л.с. я би сказав дуже жвава, особливо коли один в машині. З 5ма людьми та повним багажним відділенням до даху та включеним кондиціонером майже спокійно розганяється до 160 км/г і більше не тяне, на такій швидкості моментальний розхід 6,5 л/100км, що не багато, на мою думку. Коли сам їхав то швидкість вище 160. Що стосується недоліків: -з моїм ростом 183см тяжко сидіти ззаду, а саме голова треться о стелю:D - не зрозуміло чому немає ручок на стелі; - людям із зайвою вагою та похилого віку тяжко вилазити з машини; - мало місця як для хлопця, особливо взимку. Давав їздити дівчині 150-170 зросту, то їм дуже комфортно та дуже подобається. З приводу поломок, за час володіння замінв ступицю колеса із-за підшипника, та маховик з двомассового на одномассовий, та разом і комплект зчеплення. А так, малса та фільтра міняв цсі разом при кожному ТО, обходилось до 100$, багато брав на себе паливний фільтр майже 30$, але цей мій вибір, хоч і можна його міняти кожні 20к пробігу. Дуже сподобалась машина, але для сім'ї з двома маленькими дітьми які сидять в автокреслах мало місця.
Иван Андреевич08 квітня 2022

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
коробка передач, простір салону
4.8 Відмінно
  • 5 Керування
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
Легкий, швидкий, економічний. Гарно виглядає, добре керується, непоганий звук
Андрій25 серпня 2021

3.4 Добре
дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, ціна
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
Перший власник 80 тис.км 4.5 л / 100 км Поїздки в місті
3.4 Добре
  • 3 Керування
  • 3 Надійність
  • 4 Ціна
Интересный дизайн кузова - молодежный, спортивный. Автомобиль компактный, юркий - хорошо паркуется в ограниченном пространстве. Из-за малых размеров в салоне и багажнике не очень просторно. Двигатель 1.2 трехцилиндровый - особой устойчивостью при работе не отличается, но экономичный. Средний расход в смешанном режиме не превышает 4-4.5 л., получалось 3,2-3,5 в эконом стиле. Турбина компенсирует малый объем, в результате машина на улицах города держится наравне с более крупными конкурентами. Если нужен спорт кар - это не он. Дорожный просвет на высоте - авто не цепляется за наши дороги с препятствиями и может легко забраться на небольшой бордюрчик. Колеса R15 - цены на резину умеренные. Лакокрасочное покрытие понравилось - качество покраски несравнимо с ВАЗом где мусор в заводской покраске это норма. От сколов и царапин покрытие устойчивее чем у японцев. Штатная музыка меломана навряд ли удовлетворит, на мой взгляд на 3+. За 80 тыс. поменял передние тормозные колодки, стойки переднего стабилизатора и резинки на нем. Остальное только фильтра и масло согласно регламенту. Фильтра меняются без особых проблем и навыков, чего нельзя сказать о лампочках в передних фарах - за это конструкторам отдельное спасибо. Топливный фильтр менял на сервисной станции с периодичностью 30 тыс. Коробка работает четко и мягко, нереканий нет - когда в автосалоне выбирали машину то у Рапида например скорости включались с хрустом. Как и всякая любая машина имеет свои плюсы и минусы, все зависит от Ваших потребностей, запросов и возможностей. Даже Ибица спорт это совсем другая машина по ощущениям от штатной версии.
Дмитрий02 лютого 2020

Відгуки про Сеат Ібіца по рокам