Відгук SEAT Cordoba 1994

Газ/Бензин Двигун
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість збірки, простір салону, шумоізоляція

Володію цим авто трохи більше 2-х років. Як-би ця машинка потрапила до моїх рук в такому стані в якому є зараз,то відверто кажучі це авто серед стареньких малолітражок в моєму власному рейтингу зайняло-б одне з найвищих місць.Але в моєму випадку авто було напівмертве, виходячи з цього я зробив висновок що попередній власник розумів що витрачати дурні гроші за ремонт автівки на СТО немає сенсу;а щоб робити все своїми руками треба мати гараж з оглядовою канавою,безліч інструментів,не аби який слюсарний досвід та сталеву силу волі щоб те все не запалити проклявши всіх хто причетний до розробки цього автомобіля.На момент початку реставрації КОРДОБИ втішало те що якість зап/частин може бути дуже високою якщо не намагатися заощадити 10-20% грошей.Переважна більшість зап/частин для SEAT Cordoba 1994р.в. використовуються у моделях концерну VAG до теперишнього часу.За два місяці було зроблено наступне та багато іншого:

1 заміна всіх амортизаторів на kyb excel-g
2 сайлент-блоки LEMFÖRDER
3 шарові опори, рульові тяги , наконечники теж LEMFÖRDER 4 радіатор основній та обігріву салона Nissens, антифриз G12 Glidex
5 абсолютно всі патрубки та металеві трубки системи ох олодження та обігріву
6 переклеєні шибери перимикання напрямку повітря в обігрівачі салону
7 ремкомплект кулиси КПП SWAG
8 ВВ провода Tesla та свічки запалення NGK BUR6ET
9 Розборка чистка регулювання моноінжектора;як виявилось
дуже простий в ремонті та надійний в експлуатації вузол.
10 заміна датчиків температури О/Р та тиску масла
Всі запчастини були привезенні знайомим з Чехії по-перше якість адруге на 40% дешевше ніж в Україні
Результатом всього зробленого є чудовий, теплий,досить добре керований економічний автомобіль,змішаний цикл 7л.газа ;по Києву з усіма пробками 9л-10,5 залежно від якості газа та інтенсивності руху Легкий в керуванні, все працює, не потребує ремонту. Кузов оцинкований з двох сторін, не іржавий. Кількість єлектроніки мінімальна та безвідмовно працююча . На мій можливо суб"єктивний погляд потужність двигуна 1F 75 к.с. є достатньою для енергійного пересування як містом так і трасою навіть з повним навантаженням.Максимальна як на мене безбечна швідкість SEAT Cordoba 1994р.в. з якою я пересувався 140 км/год. До речі в такому швидкісному режимі авто почувається дуже впевнено за рахунок грамотно розрахованого спойлера на кришці багажника та газо-маслянних амортизаторів задню частину досить сильно притискає до покриття забезпечуючи беспечну маневріність та ефективне гальмування.
Щоб довести рівень довіри до цього авто кінцівкою цього відгуку хочу зробити історію з"явлення саме цього авто :авто придбане моїм батьком на подарунок до 18 річчя моєї доньки. В такому стані в якому авто придбалось експлуатація була небезпечна НАВІТЬ ДЛЯ ДОСВІДЧЕНОГО ВОДІЯ. Але після реставрації всього що перелічене я був впевнений у безпеці своєї доньки.
Якість та керованість старенького VAGa набагато вища за вазівські,китайські та індійські малолітражки.
ВИСНОВОК: ремонтнопридатний,надійний,недорогий при купівлі та обслуговуванні,оцинкований.
УПЕВНЕНО РЕКОМЕНДУЮ !!!
щє додам що після реставрації жодного разу авто не потребувало ремонту!

Владимир
05 квітня 2020