Відгук SEAT Altea 2015

Мінівен Кузов
Дизель Двигун
Передній Привід

просторий салон, високий кліренс, динамічний та економний двигун, хороша шумоізоляція, дуже високий рівень оснащення, комфортабельна ходова, зручні крісла, достатньо векий багажник, салон трансформер, високий дах, зручна посадка для високих людей.

Пластик в деяких місцях легко подряпується, стійка в яку захований двірник збільшує мертву зону при поворотах - треба адаптуватися,після 160 км. з\'являються аеродинамічні шуми. Середньому пасажиру ззаду не зовсім зручно, в принципі так як і в будь-якому авто.

Просторий автомобіль, достатньо місця високим людям (у мене 1,9 м.) у.т.ч і на задньому дивані, величезне багажне відділення. Розглядали спочатку XL, він довший на 18 см. в районі багажника, колісна база така ж сама. Але зробив правельний вибір, Altea виглядає набагато симпатичніше ніж XL, та і возити цей сарай за собою справа зовсім не вдячна.Простору вистачає, салон не скрипить взагалі, при потребі сидіння складаються. Динаміка у Altea перевищила всі мої очікування, 250Нм. з механікою це драйв, при чому SEAT має спортивний характер: трьох спицеве кермо в перфарованій шкірі, сидіння з боковими підтримками, тахометр в центрі, цифрова швидкісь на дисплеї, аеродинамічна зовнішність, короткохідна механіка, багаторичажка ззаду, салон оздоблений покриттям -карбон, дискові гальма, датчик тиску в шинах все підкреслює спортивний дух SEAT. Спочатку очікував що в європейській версії яка не має підготовки до поганих доріг буде малий кліренс, але помилявся машина вище ніж Гольф, Джетта, та багато інших авто - 170мм. цілком достанньо щоб проїзджати будь- який лежачий поліцейський прямо, випробував виїзди за місто, машина ніде не дерлася пузом. Разом з тим авто без пакету погані дороги набагато комфортабельніше, ззаду незалежна підвіска, є додаткова зовнішня шумоізоляція для дизельних двигунів. У мене R16 \\ 205\\ 55, комфорту вистачає з головою, планую взимку поїздити на R15 на 60 або 65 профілі. Дуже приємно здивували сидіння, не марка тканина, зручна глибока посадка, бокові підтримки, регулювання по висоті для водія і пассажира, поперекові підпори з широким діапазоном регулювання для обох передніх сидіннь, приємна висока посадка забеспечує хорошу оглядовість в машині, задні спинки регулюються по куту нахилу. Шикарна аудіо система на 8 колонок, можна підключити телефон, або музику з телефону програвати в машині через blue-tooth. Якість кузова, товщина металу, вище всіх похвал, вага цього мінівена 1400кг.!!! двері закриваються як у справжньої машини, корейські консерви і близько не стоять... мав досвід. Збирають цей WAG в Іспанії на одному ЗАВОДІ З AUDI. Під капотом все повність wag group, є захист двигуна вже з заводу, акумулятор в спец. пластиковому коробі та в утеплюючому чохлі, всі склопідіймачі авто а не так як у японців тільки передні. Кузов оцинкований. Максимальна швидкість 190, як на мене то показник трошки завищений, або не для наших доріг, але 170 везе взагалі без наріканнь, середня витрата на даний момент 6.1л. на 100 км. при тому що катаюся суто по місту - середня швидкість при цьому 38 км. По трасі їхав 4,2л. на 100км. при швидкості до 110км. - обороти 2000. Всім хто вагається у виборі СЕАТ можу сказати бренд реально недооцінений в Україні, якість автомобіля вища за його ціну, особисто я впевнений машина краща від Шкоди - хоча б по країні де її збирають. Популярність SEAT буде тільки зростати. Нові моделі взагалі супер.

Андрій
28 квітня 2017