SEAT 2 відгука про SEAT Altea XL 2011 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника

якість матеріалів

Дивитися всі вживані SEAT Altea XL 2011

SEAT Altea XL 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, шумоізоляція

Отличный автомобиль за свои деньги. Очень вместилелен, в управлении как небольшой хэтчбек. Моторы tsi отличные, но нужно следить за качеством масла и регулярно менять. Понравилось богатство комплектации, подогрев всего, что только можно, заводские юсб и аукс, в целом хорошая аудио система. В обслуживании очень даже приятные цены. Качество материалов салона могло быть и лучше, то же касается и шумоизоляции. В общем не прихотливый автомобиль. Рекомендую.

SEAT Altea XL 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів

В даний час сучасний дизайн,так і 15 років тому коли випустили дану модель, багато місця ,що спереду так і заду всі сидіння рухомі також задні складні ,величезний обєм багажника, великий дорожній просвіт і підключаємий задній привід тобто повний привід через муфту халдекс. Електроніка та безпека на висоті (10 подушок безпеки), а найбільше ,що мені сподобалося -це двигун 2.0тді 125 кіловат 170 к.с. та крутний момент 380 нм при 1500-2500 обертах, -це просто ракета, а на підйомах всіх лишає позаду, дуже задоволений.Це майже audi allroad a6 (30000$ б/у)но не за такі гроші,а на половину менше.

Дивитися всі 11 відгуків про SEAT Altea XL
  • SEAT Altea XL 2012

SEAT Altea XL 2012

SEAT Altea XL 2012

об`єм багажника, витрати палива, керованість

динаміка, гальма

Рекомендую. Машина хороша, гарно керується, хороша шумоізоляція. Мінус тормоза Економна. Місткий багажник.

Олександр

Дивитися всі 592 відгука про SEAT
  • SEAT Leon 2017

SEAT Leon 2017

SEAT Leon 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

67 тис.км

2017 год, 1.8 TSI, DSG, комплектация топ. 70к пробег. Очень довольны машиной. Комфортная, управляемость отличная, достаточно динамики хоть в городе, хоть на трассе. За это время ничего не сломалось, даже по подвеске ничего не меняли. Хотя и пробег в основном по трассе. Клиренса на 17х колеса хватает, чтобы нигде не цеплять наплывы. Не хватает только подогрева руля и наверное багажник хотелось бы побольше для длительных путешествий. Расход по трассе 7.2 летом, 8.2 зимой, скорость 130.

Артем

Відгуки про моделі Сеат